Shutterstock

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Shutterstock slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 11,5 % na vše v obchodě Shutterstock

Platí do 24.10.2021

 
   

Internetový portál Shutterstock je web nabízející prvotřídní stock snímky, videa a hudbu na G2. S nejnovějším předplatným...

O obchodu Shutterstock

Hledáte originální a stylové fotografie pro webové stránky vaší firmy či na blog? Internetový portál Shutterstock nabízí desítky tisíc profesionálních fotografií všech možných druhů. Potřebujete fotografii úchvatné krajiny, krásné dívky či interiér kavárny? Na Shutterstock si rozhodně vyberete. Obchod Shuttersctock disponuje navíc také bohatou nabídkou audia či videa.

Obrázek

Obrázky, videa a hudba

Profesionální snímky či hudbu do pozadí videa už nemusíte pracně hledat na internetu. Internetový portál Shutterstock je web nabízející prvotřídní stock snímky, videa a hudbu na G2. S nejnovějším předplatným od Shutterstock můžete stahovat až pět videí měsíčně, nebo si zvolit plán pro 10 až 20 klipů, a díky tomu ještě více ušetřit.

Vybírejte snímky podle témat 

O tom, že je výběr obrázků či audia na Shutterstock opravdu obrovský, nemůže být pochyb. V nejširší on-line databázi si můžete vybrat potřebné obrázky třeba podle témat. Je libo obrázky s vánoční či narozeninovou tématikou? Nebo hledáte snímky s námětem businessu či cestování? Na Shutterstock zaručeněte najdete to pravé pro svůj web i blog.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Shutterstock a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 11,5 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Shutterstock

Internetový portál Shutterstock je web nabízející prvotřídní stock snímky, videa a hudbu na G2. S nejnovějším předplatným od Shutterstock můžete stahovat až pět videí měsíčně nebo si zvolit plán pro 10 až 20 klipů, a díky tomu ještě více ušetřit.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 11,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Shutterstock?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.