Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

candy-store.cz

candy-store.cz

www.candy-store.cz
The Candy Store je obchod s americkými a anglickými sladkosti v České republice. Obchod se snaží přinést svým zákazníkům originální pochoutky ze zahraničí. Výrobky obchodu Candy Store můžete zakoupit v 8 pobočkách v České republice. Obchod má také vlastní eshop candy-store.cz, kde rovněž zakoupíte všechny nabízené výrobky.

O obchodu candy-store.cz

Candy Store - americké sladkosti

The Candy Store je obchod pro milovníky sladkostí. Vyberete si zde ze široké nabídky netradičního sladkého zboží z Ameriky a Anglie. Cílem obchodu je poskytnout svým zákazníkům oblíbené americké a britské speciality, které se jinde v České republice nedají sehnat. Candy Store má rozsáhlou síť britských i amerických dodavatelů, které jim pravidelně dodávají několik set unikátních produktů z obou zemí. Jedná se o o sladkosti všeho druhu, slané snacky, balené i čerstvé masné výrobky, desítky druhů exotických piv či více než stovku nealkoholických nápojů a energy drinků.

Candy Store - Brno, Praha, Plzeň

Všechny výrobky obchodu Candy Store Brno a Candy Store Praha jsou k dispozici jak v kamenných obchodech, tak prostřednictvím e-shopu. V Praze najdete největší pobočku obchodu v ulici Londýnská 309/81. V pracovní týden má pobočka otevřeno od 10:00 - 19:00. O víkendech můžete Candy Store na Vinohradech navštívit od 10:00 -17:00. Další pobočky v Praze se nacházejí na Andělu a v Dejvicích. Pokud pocházíte z Brna navštivte pobočku v ulici Bayerova. The Candy Store Plzeň se nachází v samotném centru Plzně na adrese Veleslavínova 24. Další pobočky tohoto sladkého obchodu můžete navštívit v Pardubicích, Liberci a Ústí nad Labem. Neváhejte sledovat The Candy Store slevy a nakupujte sladkosti levněji.

Co nabízí Candy-Store.cz?

Toužíte si vychutnat americkou klasiku v České republice? Vybrat si můžete z nabídky Jelly Belly, Reese's nebo třeba Hershey's. Sladké potraviny vám Candy-Store nabízí - Cadbury čokolády, Flipz, Hostess, Mrs. Freshley's. Milovníky slaných dobrot zase potěší chipsy, jerky, krekry a preclíky. A co nealkoholické nápoje? Ty jsou samozřejmostí. Mimo klasické limonády jsou v nabídce také cidery a energy drinky. Na Candy Store nakoupíte také potraviny na pečení, snídaně, výrobky bez lepku, veganské výrobky, zakoupíte zde také pomazánky, omáčky, sirupy, mražené a instantní pokrmy.

Candy-Store.cz kontakt

Kontakt na všechny pobočky The Candy Store naleznete na oficiálních stránkách obchodu. Jedná se o 3 pobočky v Praze, dále pobočku v Brně, Plzni, Pardubicích, Liberci, Ústí nad Labem, Bratislavě a Mnichově. pro všechny pobočky platí jedna e-mailová adresa: info@candy-store.cz. Pokud se budete chtít s obchodem spojit telefonicky volejte na číslo 777 018 998. Přihlaste se na náš cashbackový portál a sledujte letáky The Candy Store.


Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Chocolissimo.sk.

W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się za Mixit.pl.

Podobné obchody

Články

5 nejlepších receptů: Hříšně dobrý…

Zapomeňte vážení, na jahody mražený – a to doslova! Červen je měsícem jahod a čerstvé červené...
23.6.2018 Zobrazit článek

Velké srovnání bookingů: Kde si…

Chcete si zajistit ubytování na dovolenou nebo služební cestu a přemýšlíte, jaký rezervační...
16.3.2018 Zobrazit článek

Slevové kupony Notino aneb Nákup…

Seznam slevových kuponu Notino a další slevy najdete na Tipli.cz. Pořiďte si levnou kvalitní...
7.1.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1267 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo