Obchody / Služby / candy-store.cz O candy-store.cz -

candy-store.cz

O obchodu candy-store.cz

Candy Store - americké sladkosti

The Candy Store je obchod pro milovníky sladkostí. Vyberete si zde ze široké nabídky netradičního sladkého zboží z Ameriky a Anglie. Cílem obchodu je poskytnout svým zákazníkům oblíbené americké a britské speciality, které se jinde v České republice nedají sehnat. Candy Store má rozsáhlou síť britských i amerických dodavatelů, které jim pravidelně dodávají několik set unikátních produktů z obou zemí. Jedná se o o sladkosti všeho druhu, slané snacky, balené i čerstvé masné výrobky, desítky druhů exotických piv či více než stovku nealkoholických nápojů a energy drinků.

Candy Store - Brno, Praha, Plzeň

Všechny výrobky obchodu Candy Store Brno a Candy Store Praha jsou k dispozici jak v kamenných obchodech, tak prostřednictvím e-shopu. V Praze najdete největší pobočku obchodu v ulici Londýnská 309/81. V pracovní týden má pobočka otevřeno od 10:00 - 19:00. O víkendech můžete Candy Store na Vinohradech navštívit od 10:00 -17:00. Další pobočky v Praze se nacházejí na Andělu a v Dejvicích. Pokud pocházíte z Brna navštivte pobočku v ulici Bayerova. The Candy Store Plzeň se nachází v samotném centru Plzně na adrese Veleslavínova 24. Další pobočky tohoto sladkého obchodu můžete navštívit v Pardubicích, Liberci a Ústí nad Labem. Neváhejte sledovat The Candy Store slevy a nakupujte sladkosti levněji.

Co nabízí Candy-Store.cz?

Toužíte si vychutnat americkou klasiku v České republice? Vybrat si můžete z nabídky Jelly Belly, Reese's nebo třeba Hershey's. Sladké potraviny vám Candy-Store nabízí - Cadbury čokolády, Flipz, Hostess, Mrs. Freshley's. Milovníky slaných dobrot zase potěší chipsy, jerky, krekry a preclíky. A co nealkoholické nápoje? Ty jsou samozřejmostí. Mimo klasické limonády jsou v nabídce také cidery a energy drinky. Na Candy Store nakoupíte také potraviny na pečení, snídaně, výrobky bez lepku, veganské výrobky, zakoupíte zde také pomazánky, omáčky, sirupy, mražené a instantní pokrmy. Další dobroty ze zahraničí pořídíte i na e-shopu CandyLife.cz. I na těchto stránkách koupíte sladké a slané zahraniční pochutiny a díky Candy Life slevovému kódu můžete ušetřit nemalé peníze. Chcete-li se nechat překvapit, pořiďte si tajemný Candy Life mystery box.

Candy-Store.cz kontakt

Kontakt na všechny pobočky The Candy Store naleznete na oficiálních stránkách obchodu. Jedná se o 3 pobočky v Praze, dále pobočku v Brně, Plzni, Pardubicích, Liberci, Ústí nad Labem, Bratislavě a Mnichově. pro všechny pobočky platí jedna e-mailová adresa: info@candy-store.cz. Pokud se budete chtít s obchodem spojit telefonicky volejte na číslo 777 018 998. Přihlaste se na náš cashbackový portál a sledujte letáky The Candy Store.

Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Chocolissimo.sk.

W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się za Mixit.pl.

Obchody, kde vás odměníme

O candy-store.cz

The Candy Store je obchod s americkými a anglickými sladkosti v České republice. Obchod se snaží přinést svým zákazníkům originální pochoutky ze zahraničí. Výrobky obchodu Candy Store můžete zakoupit v 8 pobočkách v České republice. Obchod má také vlastní eshop candy-store.cz, kde rovněž zakoupíte všechny nabízené výrobky.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod candy-store.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se