Obchody / Alphega lékárna O Alphega lékárna -

Alphega lékárna

Pro obchod Alphega lékárna právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů Alza nebo BENU Lékárna.

Slevový kód Alza 15 % na stavebnice Lego

Platí do 04.06.2023

 

Slevový kód Alza 15 % platí na stavebnice Lego.

Slevový kupon 5 % na nákup na BENU Lékárna

Platí do 03.06.2023

+ 2,5 % zpět z nákupu

Slevový kupon využijte v košíku obchodu

Sleva Alza 20 % na elektrický zubní kartáček Oral-B iO 3

Platí do 30.06.2023

 

Kupte si elektrický zubní kartáček Oral-B iO 3 s výraznou slevou.

O obchodu Alphega lékárna

Alphega lékarny jsou podporovány společností Alliance Healthcare. Všechny lékárny mají velmi silné mezinárodní zázemí, kde svým lékárníkům umožňují sdílet své zkušenosti a dále se ve svém oboru rozvíjet. Lékárníci pak poskytují důvěryhodné odborné rady a podporují své zákazníky v době, kdy to nejvíce potřebují. Lékárna si trvale drží konkurenční ceny a pro své zákazníky připravuje také řadu slev. Na našich stránkách se můžete podívat na nejaktuálnější slevy Alphega lékarny nebo je k dispozici také aktuální Alphega leták

Alphega lékarna

Alphega lékarna je jiná, jelikož se soustřeďuje na poskytování produktů a služeb, které jsou šité na míru svých zákazníků. Pro přehled o nabízených produktech se podívejte na leták Alphega lékárny na našich stránkách. Ve Alphega lékárnách panuje velmi příjemná nálada a lékárny se snaží vybudovat si blízký a důvěryhodný vztah se všemi svými klienty. Kromě nabídky komplexní řady výrobků Alphega lékarny pracují s ověřenými odborníky a vypracovávají lékárnické služby a zdravotní kontroly, aby jejich pacienti zůstali zdraví a efektivněji udržovali svou zdravou kondici.

Alphega lékárna Praha

Všechny Alphega lékárny poskytují nadstandardní služby svým zákazníkům, přistupují k nim individuálně a zohledňují jejich aktuální zdravotní stav. V Praze můžete pobočku Alphega lékárny navštívit každý všední den od 8-18 na Žižkově, nebo od 8-18:30 u Krále Jiřího. Alphega lékárny jsou v České republice snadno přístupné a výhodně umístěné ve velkém počtu měst. Lékárny jsou velmi známé také v dalších státech Evropy. Počet Alphega lékáren se neustále rozšiřuje, aby veřejnosti poskytovala tu nejlepší zdravotní péči.

Alphega lékárna Brno

Navštivte Alphega lékárnu i Brně na Pálavského náměstí. Podobně jako v Praze pobočka otevírá v 7:30 a zavírá v 18:30. O víkendech mají všechny Alphega lékárny, podobně jako jiné lékárny, zavřeno. Zajímají vás ostatní obchody v oblasti péče? Inspirujte se na našich stránkách v kategorii Krása a zdraví a nakupujte výrobky s výhodnými slevami a cashbackem.

Měření cévního věku

Měření cévního věku probíhá v Alphega lékárnách po celé České republice. Nezmeškejte datum měření ve své lékárně a informujte se včas přímo na prodejně. Mějte také na paměti, že na měření je nutné se ve vámi vybrané lékárně předem objednat. Měření je určeno osobám starším 18 let a zaměřuje se především na osoby starší 40 let. Služba je zpoplatněná. Více informací o ceně se dozvíte ve vaší lékárně.


V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na lekarentriveze.sk.

Tipli to międzynarodowy klub rabatowy. W Polsce mamy podobny sklep i-apteka.pl.

Alphega lékárna slevové kódy, které jste zmeškali

Kupóny Ona dnes

20.10.2019

Obchody, kde vás odměníme

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Alphega lékárna.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se