ActiMaris

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě ActiMaris

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu ActiMaris.

Slevový kód ActiMaris

Peníze zpět 2 % na vše v obchodě ActiMaris

Platí do 15.07.2024

 
 

ActiMaris je švýcarský přípravek určený k rychlému hojení ran a zánětů. Tento přírodní preparát můžete zakoupit ve formě gelu, roztoku či spreje…

Narozeninová sleva ActiMaris 100 Kč

+ 2 % zpět z nákupu

V den vašich narozenin obdržíte slevový kod na 100 Kč.

Dárky k nákupu zdarma na ActiMaris

+ 2 % zpět z nákupu
 

Nakupte nad určitou částku a získejte zdarma dárek k objednávce

Jak ušetřit s ActiMaris e-shopem při nákupu přírodního produktu na hojení ran

Nejjednodušší způsob je sledovat e-shop Actimaris.cz, kde můžete v průběhu celého roku narazit na zajímavé slevové akce. Nakoupíte-li nad určitou částku, můžete se těšit na dárky k objednávce zdarma. Rovněž obdržíte narozeninovou ActiMaris slevu 100 Kč. Stejně tak v den vašeho svátku získáte 5% slevu na nákup. Jestliže nakoupíte nad 1 100 Kč, máte dopravu zdarma.

Další možností, jak ušetřit na internetových stránkách obchodu, je nakupování přes Tipli. Jakmile si v tomto obchodě nakoupíte přes Tipli, vrátíme vám zpět část peněz z vašich nákupů zpět. Nezapomeňte se zaregistrovat k odběru newsletteru, tak budete mít přehled o novinkách i zajímavých cenových nabídkách. Sledujte také sociální sítě obchodu a nenechte si ujít žádnou slevu. Nakupte ActiMaris gel, roztok nebo sprej výrazně levněji.

ActiMaris slevy – šetřete s Black Friday

V listopadu se vyplatí sledovat e-shop této firmy. Díky tomu totiž zjistíte, jestli se společnost zapojila do slevové akce Black Friday. Nezapomeňte sledovat i sociální sítě firmy, tam se rovněž dozvíte o aktuálních akcích. Preparáty ale pořídíte i v jiných kamenných či online lékárnách. Takže v listopadu při nákupu vašich oblíbených produktů na hojení ran ušetříte. Nakupte si do zásoby, nebo rovnou pořiďte vánoční dárky s výraznou slevou.

ActiMaris

Jde o švýcarský přípravek určený k rychlému hojení ran a zánětů. Je vhodný pro chronické i akutní potíže. Používá se například na hojení akné, aftů, oparů, zánětů dásní, rýmy a ucpaného nosu, řezných ran, ekzémů, bércových vředů, pásového oparu, popálenin, vaginálních zánětů a dalších problémů.

Obrázek

ActiMaris gel, roztok, sprej a další produkty této přírodní švýcarské značky

Tento přípravek je přírodní a účinně hojí rány a záněty kůže i sliznice. Používá se na chronické rány, jako jsou bércové vředy, infekční rány, proleženiny, píštěle. Je vhodný i při ošetřování akutních stavů, jako jsou pooperační rány, čerstvé jizvy, opary, afty, akné, zánět dásní atd. Výrobek je vhodný pro děti od novorozeneckého věku.

Na stránkách zakoupíte nejen přípravky ActiMaris, ale i další značky jako Ozonidy, Stamiuvex, ProVeterina a další zdravotnické potřeby.

Na e-shopu zakoupíte:

 • ActiMaris gel
 • ActiMaris roztok
 • ActiMaris nosní a ústní sprej
 

ActiMaris je přírodní produkt vhodný pro alergiky i děti

Produkty jsou 100% přírodní, bez stabilizátorů a konzervantů. Vzhledem k přírodnímu složení mohou výrobky používat děti od narození i těhotné ženy. ActiMaris recenze najdete přímo na stránkách firmy, kde se můžete dočíst o zkušenostech ostatních zákazníků. Jestliže si chcete přečíst rady a tipy, jak urychlit hojení ran, stáhněte si na e-shopu e-book zdarma, kde najdete 13 tipů, jak s různými ranami účinně bojovat. Na stránkách naleznete i další články, které vám poradí například, jak léčit akné, pásový opar, atopický ekzém a další.

Prodejny ActiMaris

Firma EMPOLAS s.r.o. je výhradním distributorem švýcarských přípravků ActiMaris pro Českou a Slovenskou republiku. Tato společnost provozuje rovněž síť obchodů se zdravotnickými potřebami, kde tyto výrobky vždy nakoupíte.

ProdejnyAdresaOtevírací doba
BrnoZahradníkova 321/8, 602 00 Brno – Veveřípo–pá: 7:30–17:00
OstravaFrancouzská 6167/5, Ostrava – Porubapo–pá: 8:00–18:00
so: 8:00–12:00
OlomoucPražská 248/39, 779 00 Olomoucpo–ne: 8:00–20:00
PřerovWilsonova 220/1, 750 02 Přerovpo–pá: 8:00–18:00
so: 8:00–12:00

ActiMaris reklamace

Na reklamaci máte 2 roky od zakoupení. Ukáže-li se vada v průběhu půl roku od převzetí, má se za to, že zboží bylo vadné již při nákupu. Reklamaci uplatněte na adrese: Horní lán 9A, 779 00, Olomouc. Nezapomeňte vyplnit reklamační formulář.

ActiMaris vrácení zboží

Pro odstoupení od smlouvy využijte formulář, který si stáhnete v obchodních podmínkách. Zboží spolu s formulářem pošlete na adresu: Horní lán 9A, 779 00, Olomouc.

Jak uplatnit slevové kupóny na ActiMaris

Nejprve si vyberte ActiMaris slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu uplatnit. Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“. Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu. Tam najdete kolonku s nápisem „Kód kuponu“, do které vložte zkopírovaný slevový kód. Následně potvrďte tlačítkem „Použít kupon“. Sleva ActiMaris se odečte z celkové ceny objednávky. Vaši objednávku pak dokončete obvyklým způsobem – výběrem dopravy a platby.

Obrázek

Pokud vám kupon nepůjde uplatnit, je velmi pravděpodobné, že kupon byl již uplatněn, a proto nelze znovu použít. Dalším důvodem může být to, že tento kód nelze využít na vámi vybrané značky, nesplnili jste maximální/minimální cenu objednávky, kód není správně opsaný nebo slevovému kódu ActiMaris již vypršela platnost.

Recenze ActiMaris

Miroslav P.

26.02.2024 4.0

Jana L.

19.09.2023 5.0

Spokojenost

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

ActiMaris slevový kod

ActiMaris je švýcarský přípravek určený k rychlému hojení ran a zánětů. Tento přírodní preparát můžete zakoupit ve formě gelu, roztoku či spreje. Výrobek se používá na chronické i akutní potíže. Využijte ActiMaris slevový kod a kupte si tento přípravek, který napomáhá v léčbě akné, aftů, oparů, zánětů dásní, rýmy, ucpaného nosu, ekzémů, bércových vředů, pásového oparu, popálenin a dalších potíží.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě ActiMaris?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se