Rossmánek: Produkty péče o děti za výhodné ceny

Krása a zdraví Kosmetika Hračky Maminky a děti Věrnostní programy 28. 3. 2019

Čekáte v nejbližší době nový přírůstek do rodiny nebo už máte nějakého prťouse doma? Pak se zapojte do věrnostního programu Rossmánek a získejte možnost nákupu kvalitních produktů pro péči o děti za výhodné ceny. Jak na to?

Drogerie Rossmann dává všem maminkám malých dětí možnost členství v jedinečném klubu Rossmánek, který přináší každý měsíc řadu výhod, slevových akcí, soutěží a dárků. Máte doma malého uličníka? Zaregistrujte se zdarma i vy. Čtěte dál a zjistěte, jak se do programu zapojit a jak čerpat všechny výhody.

Věrnostní program od drogerie Rossmann

Rossmánek je dětský věrnostní program drogerie Rossmann, který je určen pro všechny těhotné, maminky dětí do 3 let věku a jejich příbuzné. Nabízí pravidelné akce a slevy na vybrané produkty. Na nákupu zboží pro vaše děťátko tak výrazně ušetříte. Registrace je snadná a zcela zdarma.

Jaké výhody na vás čekají?

Zaregistrujte se do programu Rossmánek a získejte speciální slevy a výhody pro věrné zákazníky. Těšit se můžete například na:

 • jednorázovou slevu 10 % na první nákup na vybraný dětský sortiment
 • pravidelné měsíční slevy pro děti
 • možnost zapojit se do soutěží o zajímavé ceny
 • rady pro maminky v pravidelných článcích
 • slevy u partnerů:
  • FitMAMI - poukázka na lekci FitMAMI zdarma nebo 10% sleva na permanentku FitMAMI
  • FotoShop - sleva na produkty z FotoShopu Rossmann
Rossmánek

TIP: Rossmann body na kartu Rossmánek sice nesbíráte, za to ale mohou její výhody využívat na jedno dítě i další rodinní příslušníci. Stačí si vyzvednou novou kartu, v registraci vyplnit vlastní email a u políčka "Vztah k dítěti" vybrat volbu "Jiný příbuzenský vztah".

Staňte se členem klubu Rossmánek

Registrace do klubu je snadná a výhody můžete čerpat téměř okamžitě. Pokud máte dětí více, stačí vám stále jedna registrace s vaší věrnostní kartou. Počet a jména dětí uvedete přímo při registraci. Jak postupovat?

 1. Vyzvedněte si věrnostní kartu Rossmánek na kterékoliv prodejně Rossmann v Česku.
 2. Vyplňte registrační formulář na webových stránkách obchodu v sekci Rossmánek.
 3. Už za 48 hodin po dokončení registrace můžete využít jednorázovou slevu 10 % na první nákup dětského sortimentu a spoustu dalších výhod.

POZOR: Nezapomeňte při každém nákupu použít vaši věrnostní kartu. Získání slevy zpětně není možné.

Co dělat při ztrátě karty?

Ztratili jste svou věrnostní kartu Rossmánek? Zastavte se u pokladny na kterékoliv prodejně Rossmann v České republice a vyzvedněte si kartu novou. Na webových stránkách obchodu v sekci Rossmánek se pak jednoduše přihlásíte do vašeho profilu, kam vložíte nové číslo karty místo čísla původního. Nová karta bude aktivní po 48 hodinách. A hurá opět nakupovat!

Akční leták Rossmánek

Drogerie Rossmann vydává pravidelně každý měsíc speciální akční leták Rossmánek. V aktuálním letáku Rossmánek najdete desítky produktů pro vaše miminko za nižší ceny. Některé produkty koupíte díky věrnostní kartě ještě levněji.

TIP: Dětskou výbavu už máte kompletní? Nakupte také něco pro sebe. Akční Rossmann leták nabízí desítky kosmetických výrobků i drogerii za super ceny.

Bohaté odměny v krátkodobých věrnostních programech Rossmann

Rossmánek není jediný věrnostní program drogerie Rossmann. Kromě tohoto dlouhodobého nabízí odměny i v rámci jiných krátkodobých akcí, ve kterých získáváte odměny za nasbírané body. Mezi věrnostní programy, které jste mohli dříve zaznamenat, patří například Živlíci. Tato akce probíhala na konci minulého roku a jako odměnu za nasbírané body jste získali roztomilé plyšáky pro děti.

Odměňte se novou kabelkou Naomi Campbell

U příležitosti oslav 25 let obdarovává drogerie Rossmann své zákazníky kabelkami Naomi Campbell. Stačí sbírat body za nákup a vybrat si z kolekce kabelek a kosmetických taštiček tu svou se slevou až 92 %. Akce platí do 18. června 2019.

Rossmann

Stát se součástí programu může každý. Za každých 100 Kč nákupu v drogerii Rossmann dostanete 1 bod. Nasbírané body nalepíte do věrnostní karty, kterou získáte přímo na pokladně nebo si ji můžete stáhnout z Rossmann.cz a vytisknout. Za 25 nalepených bodů získáte možnost zakoupit jednu z odměn Naomi Campbell dle vlastního výběru se slevou, a to od 49,90 Kč.

Sledujte akční letáky online na Tipli!

Chcete mít přehled o všech aktuálních akcích nejen v drogeriích Rossmann? Díky Tipli se už nemusíte probírat hromadou papírových letáků. U nás totiž najdete všechny akční letáky online na jednom místě!

Aktuální letáky »

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek