Rentalcars.com recenze a praktické zkušenosti

Dovolená a cestování 27. 6. 2018

Nudné ležení na pláži vám nic neříká? Nasedněte do auta a prozkoumejte úchvatná zákoutí. S Rentalcars si můžete zapůjčit auto téměř na každém místě na světě. Vydejte se na skvělé dobrodružství s rodinou nebo drahou polovičkou! Půjčení auta vás navíc vyjde na pár korun.

Společnost Rentalcars začala nabízet své služby na trhu již v roce 2004, a to s původním názvem TravelJigsaw. O čtyři roky později rozšířila své služby natolik, že se běžné číslo denních rezervací vyšplhalo až na 1 000. V roce 2010 se stala součástí skupiny Priceline Group a název se změnil na Rentalcars.com.

V současné době tato společnost nabídne až 8,5 milionů rezervací aut ročně a působí ve více než 163 zemích. Tento rychlý nárůst má na svědomí tým, který má své hlavní sídlo v britském Manchesteru a čítá 1200 pracovníků ze 70 různých národností světa.

5 důvodů, proč rezervovat automobil přes Rentalcars

 1. Česká zákaznická podpora - Jestliže není angličtina vaší silnou stránkou, jistě vás potěší, že na zákaznické podpoře Rentalcars můžete komunikovat česky. Také stránku Rentalcars si můžete jednoduše přehodit do českého jazyka.
 2. Velký výběr - Porovnejte až 900 společností ve více než 50 000 pobočkách.
 3. Vyzvednutí auta kdykoli - Vyzvednutí auta brzy ráno nebo pozdě v noci nepředstavuje žádný problém.
 4. Telefonická linka zdarma - Pokud upřednostňujete verbální komunikaci po telefonu před zdlouhavým dopisováním, můžete na Rentalcars zdarma zavolat.
  V České republice použijte číslo +420 234 749 682
  Kdekoli v zahraničí číslo +44 161 830 5670
 5. Zrušení rezervace zadarmo - V případě, že najdete výhodnější nabídku nebo si rezervaci auta rozmyslíte, do 48 hodin před vypůjčením můžete rezervaci zrušit bez jakýchkoliv poplatků. Peníze vám budou vráceny zpět na účet.

Tipli TIP: Našli jste stejné auto u konkurence za nižší cenu? Informujte o tom Rentalcars. Proplatí vám rozdíl! Stačí navštívit jejich webové stránky, kliknout do sekce kontakty a informovat je pomocí telefonního čísla nebo emailu. Další postup už vyřeší za vás!

Rezervujte si auto od oblíbené půjčovny a ušetřete díky cashbacku od Tipli.

Jak vybírat auto na Rentalcars?

Největší srovnávač cen pro zapůjčení auta vám má co nabídnout. Výběr auta ale hlavně závisí na okolnostech. Pokud se například chystáte objevovat krajinu sám nebo s partnerem, zvolte menší vozidlo, s nižší spotřebou a jednoznačně nižší cenou za vypůjčení.

Ovšem pokud se chystáte na několikadenní výlet s rodinou, budete potřebovat více místa pro zavazadla. Vyhovující by mohla být střední až velká vozidla, případně combi s větším kufrem.

Rentalcars

Rozhodnout se také můžete podle druhu paliva (auto na plyn, benzín nebo na naftu), počtu dveří, klimatizace, manuální nebo automatické převodovky. Všechny parametry můžete při vyhledávání navolit v detailech o autě. Zároveň můžete zvolit i požadovaného dodavatele. V případě, že se rozhodnete cestovat po dálnicích, ověřte, zda je na autě dálniční známka.

Tipli TIP: Doporučujeme vždy sledovat reference uživatelů k jednotlivým dodavatelům aut. Jedině tak zjistíte, jaké mají ostatní zkušenosti s danou společností.

Rentalcars tipy & triky

Na co se při půjčování auta zaměřit a na co si dát velký pozor?

 • Projděte si ceny benzínu a nafty - Vyhledejte si předem, jaká je cena pohonných hmot v zemi, kde si auto půjčujete. Můžete tak zvolit nejvýhodnější možnost.
 • Zařiďte si mezinárodní řidičský průkaz - Požádat o něj můžete na jakékoliv policejní stanici. Platnost řidičského průkazu je 1 až 3 roky. Věnujte pozornost také platnosti mezinárodního řidičského průkazu.
 • Při převzetí si auto pořádně prohlédněte - Při přebírání auta si důkladně zkontrolujte všechny škrábance a poškození. Pro jistotu si je můžete vyfotit. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem v případě, že by byly škody připsané na váš účet.
 • Zkontrolujte příplatek za druhého řidiče - Pokud se chcete v řízení vystřídat, vypůjčení funguje tak, že se za každého dalšího řidiče připlácí. Informujte se o tom raději předem přímo u společnosti.
 • Ověřte pojištění auta.- Auta z půjčovny jsou většinou pojištěná. Určitě se však na to stoprocentně nespoléhejte a zjistěte si, jak to s pojištěním u konkrétního auta je. Na škodu není nechat ho pojistit na čas vypůjčení. Tato možnost vás vyjde levněji než platba za případnou opravu.
 • Dobře si pročtěte smlouvu - Přeci jen jste v zahraničí a mnohé půjčovny chtějí na nevědomosti turistů vydělat. Dávejte si pozor na to, co podepisujete!

Rentalcars recenze

Při čtení recenzí se často dozvíte praktické zkušenosti s daným produktem či službou. Prohlédněte si Rentalcars recence, které napsali uživatelé.

Rentalcars

Získejte zpět peníze utracené za dovolenou

Utratili jste na dovolené víc, než bylo v plánu? Ušetřete tentokrát při vypůjčení auta přes Rentalcars. Z půjčení auta stejně jako ze zakoupení letenek či rezervování ubytování můžete získat až 9 % zpět na bankovní účet.

Stačí se zdarma zaregistrovat na Tipli, vybrat si z nabídky více než 450 obchodů a poté přejít do oblíbeného e-shopu.

Zarezervovat auto

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Záruka a zákonná záruční doba

Záruka a zákonná záruční doba

Víte, jak dlouho od nákupu můžete zboží reklamovat? Minimální zákonná záruční lhůta je daná, ale...
21.10.2021Zobrazit článek
Nové slevové kupony v Zoohit, Vivre, Nazuby.cz a E1

Nové slevové kupony v Zoohit, Vivre, Nazuby.cz a E1

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 14.10.2021
20.10.2021Zobrazit článek
Black Friday na Tipli

Black Friday na Tipli

Nenechte si ujít ty nejlepší Black Friday slevy, nakupujte přes Tipli a získejte peníze zpět!...
18.10.2021Zobrazit článek

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.