Rentalcars.com recenze a praktické zkušenosti

Dovolená 2. 10. 2017

Nudné ležení na pláži vám nic neříká? Nasedněte do auta a prozkoumejte úchvatná zákoutí. S Rentalcars si můžete zapůjčit auto téměř na každém místě na světě. Vydejte se na skvělé dobrodružství!

Společnost Rentalcars začala nabízet své služby na trhu již v roce 2004, a to se začínajícím názvem TravelJigsaw. O čtyři roky později rozšířila své služby natolik, že se běžné číslo denních rezervací vyšplhalo až na 1 000. V roce 2010 se stala součástí skupiny Priceline Group a název se změnil na Rentalcars.com.

V současné době tato společnost nabízí až 8,5 milionů rezervací aut ročně a působí ve více než 163 zemích. Tento rychlý nárůst má na svědomí tým, který má své hlavní sídlo v britském Manchesteru a čítá 1200 pracovníků ze 70 různých národností světa.

Přečtěte si několik našich jednoduchých tipů. Dozvíte se, na co si dát pozor a jak plně využívat službu Rentalcars. Štěstí přeje připraveným, a proto vám přinášíme pár užitečných rad.

5 důvodů proč rezervovat automobil přes Rentalcars

 1. Česká zákaznická podpora. Jestliže není angličtina vaší silnou stránkou, jistě vás potěší, že na zákaznické podpoře Rentalcars můžete komunikovat česky. Také stránku Rentalcars si můžete jednoduše přehodit do českého jazyka.
 2. Velký výběr. Porovnejte 900 společností ve více než 50 000 pobočkách.
 3. Vyzvednutí auta kdykoli. Vyzvednutí auta brzy ráno nebo pozdě v noci nepředstavuje žádný problém.
 4. Telefonická linka zdarma. Pokud upřednostňujete verbální komunikaci po telefonu před zdlouhavým dopisováním, můžete na Rentalcars zdarma zavolat.
  V České republice použijte číslo +420 234 749 682
  Kdekoli v zahraničí číslo +44 161 830 5670
 5. Zrušení rezervace zadarmo. V případě, že najdete výhodnější nabídku nebo si rezervaci auta rozmyslíte, do 48 hodin před vypůjčením můžete rezervaci zrušit bez jakýchkoliv poplatků. Peníze vám budou vráceny zpět na účet.

Tipli TIP: Našli jste stejné auto u konkurence za nižší cenu? Informujte o tom Rentalcars. Proplatí vám rozdíl! Stačí navštívit jejich webové stránky, překliknout do sekce kontakty a informovat je pomocí telefonního čísla nebo emailu. Další postup už vyřeší za vás!

Získejte zpět peníze utracené za dovolenou

Z půjčení auta stejně jako ze zakoupení letenek či rezervování ubytování můžete získat až 9 % zpět na bankovní účet. Používejte při nakupování cashback od Tipli a vydělávejte na svých nákupech!

Stačí se zdarma zaregistrovat na Tipli, vybrat si z nabídky více než 450 obchodů a poté přejít do oblíbeného e-shopu. Další postup už znáte. Při nakupovaní postupujete přesně tak, jak jste zvyklí. Tentokrát ale navíc získáte cashback odměnu na svůj účet!

Jak vybírat auto na Rentalcars?

Výběr auta závisí na okolnostech. Pokud se například chystáte objevovat krajinu sám nebo pouze s jedním partnerem, zvolte menší vozidlo, s nižší spotřebou a jednoznačně nižší cenu za vypůjčení.

Ovšem pokud se chystáte na několika denní výlet s rodinou, budete potřebovat více místa pro zavazadla. Vyhovující by mohla být střední až velká vozidla, případně combi s větším kufrem.

Rentalcars

Rozhodnout se také můžete dle druhu paliva (auto na plyn, benzín nebo na naftu), počtu dveří, klimatizace, manuální nebo automatické převodovky. Všechny parametry můžete při vyhledávání navolit v detailech o autě. Zároveň můžete zvolit i požadovaného dodavatele.

Tipli TIP: Doporučujeme vždy sledovat reference uživatelů k jednotlivým dodavatelům aut.

Rentalcars tipy & triky

Na co se při půjčování auta zaměřit a na co si dát velký pozor?

 • Projděte si ceny benzínu a nafty v zemi, kde si auto půjčujete. Můžete tak zvolit nejvýhodnější možnost.
 • Zařiďte si mezinárodní řidičský průkaz. Požádat o něj můžete na jakékoliv policejní stanici. Platnost řidičského průkazu je 1 až 3 roky. Věnujte pozornost také platnosti mezinárodního řidičského průkazu.
 • Při převzetí si auto pořádně prohlédněte. Při přebírání auta si důkladně zkontrolujte všechny škrábance a poškození. Pro jistotu si je můžete vyfotit. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem v případě, že by byly škody připsané na váš účet.
 • Zkontrolujte příplatek za druhého řidiče. Pokud se chcete v řízení vystřídat, vypůjčení funguje tak, že se za každého dalšího řidiče připlácí. Informujte se o tom raději dopředu.
 • Ověřte pojištění auta. Auta z půjčovny jsou většinou pojištěné. Určitě se však na to stoprocentně nespoléhejte a zjistěte si, jak to s pojištěním u konkrétního auta je. Na škodu není nechat ho pojistit na čas vypůjčení. Tato možnost vás vyjde levněji než platba za případnou opravu.
 • Dobře si pročtěte smlouvu! Přeci jen jste v zahraničí a mnohé půjčovny chtějí na nevědomosti turistů vydělat. Dávejte pozor na to, co podepisujete!

Rentalcars recenze

Při čtení recenzí se často dozvíte praktické zkušenosti s daným produktem či službou. Prohlédněte si hodnocení, které napsali na Rentalcars.com jeho uživatelé.

Rentalcars

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Velký průvodce velikostmi oblečení včetně tabulek

Určitě to moc dobře znáte, objednáte si slušivý kousek, ale po vyzkoušení nastane zklamání....
22.5.2018 Zobrazit článek

Plavky, sluneční brýle, žabky... Připravte se na léto…

"Honéém... plavky, lehátko, žabky a sluneční brýle!" Tohle všechno přeci budete potřebovat na...
21.5.2018 Zobrazit článek

5 tipů, jak ušetřit při nákupu v obchodě eObuv

Jistota, rychlost a profesionalita – to jsou zásady tohoto internetového obchodu. Potřebujete...
21.5.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1166 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.