Komerční banka a internetové bankovnictví Moje banka

Finance 18. 8. 2018

Hledáte-li banku, která nabízí jednoduché služby a k zákazníkům podniká kroky ke zdokonalení spolupráce? V tom případě Komerční banka může být to pravé pro vaše podnikání či finance.

Komerční banka je známá pod zkratkou KB, a je přední bankovní institucí v České republice, střední i východní Evropě. Přečtěte si o Komerční bance, co nabízí, jaké recenze na ni mají zákazníci, a jaké výhody oproti jiným bankám poskytuje.

Komerční banka

Komeční banka vznikla roku 1990 a poskytuje klientům služby retailového, podnikového a investičního bankovnictví. V KB poskytují služby fyzickým osobám i podnikatelským subjektům. Komerční banka s klienty jedná velice profesionálně, nabízí poradenské služby, bezpečný a stručný přehled o financích a základ pro banku je partnerství. Služby KB dle vlastních slov využívá polovina velkých firem a třetina podnikatelů.

Banka je od roku 1992 akciovou společností, a její akcie spadají pod správu Fondu národního majetku ČR. Ten je potom uvolnil do kuponové privatizace. Roku 2005 KB převzala 40 % akcií stavební spořitelny Modrá pyramida. Tímto krokem své působení rozšířila i o stavební spoření.

Komerční banka pobočky

Síť poboček a bankomatů Komerční banky je po území České republiky velice rozsáhlá. Chystáte-li se na cestu, na stránkách Komerční banky naleznete seznam poboček i aplikaci, která vám pomůže najít nejbližší pobočku či bankomat v okolí, nebo v cílové destinaci.

Produkty komerční banky

KB nabízí spoustu výhodných produktů. Mezi nejpopulárnější patří v poslední době například pojištění, půjčky, nebo platební karty s vlastním potiskem. Potisk si můžete vybrat z nabídky, nebo si vytvořit vlastní potisk, který vám bude vyhovovat.

Komerční banka

Jedna z možností designu platebních karet od Komerční banky.

Komerční banka internetové bankovnictví a Moje banka

Výjimkou jednoduchých a spolehlivých služeb není ani internetové bankovnictví KB. Klientovi je snadno přístupné, zabezpečené, a přehledné. Por nové klienty (i dlouhodobé) Komerční banka nabízí asistenci, poradenství a online pomoc. Žádná půjčka tak pro vás nebude větším problémem s pomocí pracovníků banky. Součástí poradenství je možnost sjednat si schůzku s klientovým bankovním poradcem pomocí internetového bankovnictví. Další výhodnou částí internetového bankovnictví je přehled zpráv od skupiny KB, klientovy dokumenty a služby.

Moje banka je mobilní aplikace pro chytrá zařízení. Jedná se o přehlednou aplikaci, která zajišťuje klientovi přehled o financích na cestách, v zahraničí nebo jednoduše v případech, kdy se klient nedostane k počítači. Instrukce jak aplikaci používat klient dostane elektronicky poté, co si např. sjedná účet na pobočce KB.

Komerční banka hypotéka

V případě hypotéky KB nabízí individuální úrokovou sazbu. O detailech a sjednání úrokové sazby si s pracovníky KB klient může sjednat hovor na stránkách banky. Po sjednání hovoru klienta obvykle kontaktuje telefonní bankéř, který se s klientem dohodne na dalším postupu a produktu, dle vlastních potřeb klienta.

Kontakty

  • Infolinka KB: – Tel.: 800 521 521, Po - Pá 7:00 - 22:00, So - Ne 8:00 - 22:00
  • Infolinka ze zahraničí: – Tel.: 955 559 550, Po - Pá 7:00 - 22:00, So - Ne 8:00 - 22:00
  • E-mail: – mojebanka@kb.cz

Vyhněte se zbytečným polatkům!

Zvažujete půjčku? Tak pozor na zbytečné poplatky! Projděte si náš srovnávač a vyberete si určitě tu pravou.

Prozkoumat půjčky »

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek