Jak nakupovat dětské velikosti? Tipy, triky, tabulky

Maminky a děti 26. 10. 2017

Určitě to znáte sami. Vaše dětátko roste jako z vody a vy už ani nestíháte běhat do obchodu pro nové oblečení. O věčně prošoupaných kolenou u větších dětí ani nemluvě. Ušetřete svůj čas a začněte nakupovat oblečení přes internet. Je to rychlejší, pohodlnější, a s Tipli to navíc budete mít se slevou.

Nakupování dětského oblečení je opravdovým během na dlouhou trať. U malých dětí, které takřka rostou před očima, musíte oblečení měnit až nevídanou rychlostí. U větších dětí má oblečení prakticky stejnou životnost, a to zejména kvůli jejich aktivitám.

Roztrhané kalhoty, prošoupané boty, ztracené čepice. S tím vším se musíte potýkat. Poté obvykle přichází na řadu klasický kolotoč, kdy přebíháte z jednoho obchodu do druhého, a snažíte se co nejrychleji obnovit šatník vašich dítek. S tím už je ale konec. Teď můžete nakupovat dětské oblečení přes internet a ušetřit spoustu času, starostí i peněz. Hned vám povíme, jak na to.

Nakupujte dětské oděvy s Tipli

S Tipli mohou být vaše internetové nákupy mnohem výhodnější. S cashbackem až 33 % můžete získat zpět poměrně značnou část své útraty. Stačí si ze široké nabídky obchodů vybrat ten svůj oblíbený a přejít do něj přes Tipli. Poté nakupujete jako obvykle.

Kde můžete s Tipli nakupovat pro vaše děti?

  • Proděti.cz - internetový ráj pro vás i vaše děti; najdete zde nejen oblečení a botičky, ale také hračky, pleny nebo třeba dětskou výživu
  • Pidilidi - e-shop s dětským oblečením, obuví a hračkami, který nabízí produkty těch nejoblíbenějších dětských značek
  • Mami tati - obchod s oblečením a výbavou pro ty nejmenší
  • Mimulo - kompletní výbavu pro miminka nabízí i Mimulo.cz
  • Feedo - snad úplně vše, na co si jen vzpomenete, naleznete na stránkách tohoto populárního e-shopu
  • ZOOT - vaše ratolesti můžete stylově obléknout i v ZOOTu
  • AliExpress - na děti myslí i tolik oblíbený AliExpress, tak tam nezapomeňte kouknou
  • Mraky hraček - hračky z tohoto e-shopu si vaše děti jednoduše zamilují
  • Bambule - dětmi tolik milovaná Bambule cashback sice nenabízí, na Tipli však najdete slevové kupony i akční nabídky

Jak vybrat správnou velikost dětského oblečení?

Dětské velikosti oblečení občas dokáží pořádně potrápit. Když jdete s dítětem do obchodu, můžete mu oblečení jednoduše vyzkoušet. Při nákupech přes internet takovou možnost nemáte. Přesto výběr dětské velikosti nemusí být žádná věda.

Existují totiž různé tipy a triky, které vám s tímto nelehkým úkolem pomohou. Velmi dobře vám poslouží třeba naše orientační tabulka dětských velikostí. Naleznete zde všechny dětské velikosti oblečení i s přibližným věkem a velikostí dětí.

Tabulka dětských velikostí oblečení

Tabulka dětských velikostí
Tip - Když si nebudete velikostí jisti, kupte raději tu větší. Do té vaše dítě brzy doroste.

Nezapomeňte na kvalitní obuv

Samostatnou kapitolou jsou poté dětské botičky. U nich musíte dbát nejen na velikost, ale také na kvalitu. Právě u dětí je vhodná obuv tím úplně nejdůležitějším. V době, kdy se jim noha teprve formuje, musí být bota dostatečnou oporou. Boty tedy vybírejte opravdu svědomitě.

U každé značky se může číslování a přepočet na rozměr nohy lehce lišit. Proto si aktuální tabulky velikostí dohledejte přímo u prodejce. U botiček je často psána délka stélky. Jedná se o vnitřní rozměr boty. Nohu změříte jednoduše. Stačí si stoupnout třeba na čtvrtku, označit rozměr nohy a poté jen změřit vzdálenost mezi palcem a patou. Raději vždy nějaký ten milimetr připočtěte, aby botičky netlačily. Orientační velikosti dětských bot můžete opět najít v naší tabulce.

Tabulka velikostí dětské obuvi

Tabulka velikostí dětské obuvi

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek