Parkování Praha: Jak na levné parkování před dovolenou?

Dovolená Tipy a triky 6. 2. 2018

Dovolenou máte naplánovanou do puntíku. Levné letenky zabookované, podrobně rozepsaný plán pobytu i sepsán seznam toho, co ještě potřebujete koupit. Ale přemýšleli jste už o tom, kde necháte auto?

Parkování Praha

Představte si ten horor – hromada kufrů, mraky lidí, kteří nerozumí frázi „S dovolením“, a na letiště Václava Havla taková dálka! Nepokazte si dovolenou ještě dříve, než začala. Dejte kufry do auta a zaparkujte pohodlně v blízkosti letiště.

2 TIPY na levná parkování u letiště Praha

Ubytování za vás vyřeší Booking, parkování ale musíte vyřešit jinde. Pokud chcete mít jistotu, že svůj automobil najdete po dovolené zcela netknutý, doporučujeme si připlatit pár stovek za hlídané parkoviště. Která jsou ta nejlepší?

1) ParkovaniR7

Nejlevnější variantou parkování na letišti je ParkovaniR7 - vaše auto pohlídají už od 900 Kč na 14 dní mimo hlavní sezónu. K tomu vás zdarma dopraví na a z letiště. Za příplatek si během své dovolené můžete nechat auto i umýt.

ParkovaniR7.cz

K rezervaci vám stačí vědět jen datum a dobu příjezdu, čas odletu a datum a čas příletu. Cena parkování se automaticky vypočítává po zadání těchto údajů. Na ParkovaniR7 můžete své auto nechat až na 27 dní – i dlouhou dovolenou si tak můžete užít bez starostí.

2) Go Parking

O váš vůz se postarají – pohlídají ho, dokonce jej umyjí a opraví drobné škrábance. Go Parking vás od vašeho vozu k letišti odveze za pět minut. Za dvoutýdenní parkování zaplatíte 1 400 Kč – tedy pouhou stovku na den. Vůz zde můžete nechat zaparkovaný po neomezeně dlouhou dobu (od 32. dne se vám za každý další den účtuje 50 Kč).

Parkování Go Parking

Do rezervace vám stačí zadat, kdy na parkoviště přijedete a kdy máte v plánu odjet. GO Parking automaticky vypočítá základní cenu. V dalším kroku rezervace vám nabídne i dodatečné mycí služby.

Pozor na nehlídaná parkoviště

Dávejte pozor na nehlídané parkování u letiště Praha, které je zdarma, nebo ještě hůř, v temných pražských uličkách. Vystavujete se tak nebezpečí krádeže. Tato místa mají zloději dobře vyčíhnutá, protože se vždy nějací neopatrní cestovatelé, kteří zde své auto nechají nehlídané po dlouhou dobu.

Dovolená na dosah

No jo, ale když vaše auto zůstane v Česku, čím budete jezdit na dovolené, abyste neseděli na jednom místě po dva týdny jako pecky? Pronajměte si v místě pobytu auto na Rentalcars.com a poznejte všechny krásy dané země.

TIP: Dovolenou zatím plánujete polehoučku? Vyzkoušejte ubytování Booking.com, v němž se budete cítit pohodlně jako doma.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Refinancování hypotéky nikdy nebylo snazší. Nově ho…

Česká republika se čím dál rychleji přibližuje k západu a ani ve světě hypoték nezůstává pozadu....
17.9.2019Zobrazit článek

Dny Marianne 2019 – nejlepší nákupy v roce jsou tu

Opět je tu nákupní akce roku - Dny Marianne! Nenechte si ujít nákupy roku s více než 650 slevami...
16.9.2019Zobrazit článek

Navštivte Oktoberfest v Mnichově

Milujete pivo? Pak byste si neměli nechat ujít největší svátek všech pivařů v Mnichově pod...
16.9.2019Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1813 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo