Hračky z hračkářství Bambule vás vrátí do dětství

Hračky 3. 4. 2018

V každém z nás je malé dítě – a i když sami sobě hračky zpravidla nekupujeme, není nad to jimi udělat radost svým ratolestem. Navštivte hračkářství Bambule a vraťte se do dětství!

Kdo by si při pohledu na panenky, autíčka a plyšáky nevzpomněl na dětství? Ponořte se do nostalgické nálady v království hraček Bambule a potěšte své ratolesti hračkou, která jim bude dělat radost celé dětství.

Proč nakupovat v hračkářství Bambule?

Bambule je splněným snem dětí i rodičů – pro děti má skvělý výběr nejrůznějších hraček, a zároveň vychází i vstříc vaší peněžence. Každou chvíli pořádá výprodejové akce, při nichž nabízí výrazné slevy Bambule, takže radost z nakupování budou mít nejen vaše děti, ale i vy. K tomu si přičtěte Tipli cashback - to už je cena, jaká se vám vyplatí!

Kuličkovky, panenky a další hračky

V hračkářství Bambule si na své přijdou kluci i holky všech věkových kategorií. Nejlépe si ale vaše děti vyberou samy – splňte jim sny a podpořte jejich představivost!

bambule, kuličkovky

Hračky pro kluky

Hraje si váš syn s kamarády na policajty a zloděje? Nebo dává přednost závodním autům a autodráze? Žádné strachy, v Bambuli najdete RC modely, vláčky, nespočet figurek a dokonce i kuličkovky - jen dávejte pozor, aby se do hry děti příliš neponořily a neublížily si. Žádná dětská hra by neměla končit zraněním a pláčem, dbejte proto na rodičovský dozor.

Hračky pro holky

Zbožňuje vaše dcera filmy od Disneyho? Nebo snad dává přednost plyšákům a spořádaným čajovým dýchánkům s panenkami? Bambule vám nabízí úžasný výběr panenek Barbie, ale i plyšáky a miminka. Najdete zde i spoustu postaviček z oblíbených dětských filmů a seriálů, jako jsou hlavní hrdinky Ledového království a dalších oblíbených filmů.

frozen, bambule

Bambule Praha a další pobočky

Hračkářství Bambule je tu pro vás online i v kamenných prodejnách – buďto tedy můžete nakupovat z pohodlí domova v Bambule eshopu, nebo se přímo s dětmi vydat do některé z poboček. Najdete jich desítky a jsou rozeseté po celé České republice. Kompletní seznam prodejen najdete na jejich webu. A jen prodejen Bambule Praha je v hlavním městě 20!

TIP: Spoustu zajímavých hraček objevíte také v oblíbeném obchodu Dráčik.

☺ Nakupujte na Bambuli se slevami a s cashbackem zároveň!

Nakupujte hračky levně! Když zkombinujete slevové kupony Bambule s cashbackem, ušetříte na každém svém nákupu rovnou dvakrát! Koukněte, jaké slevové kódy nabízíme!

Získat slevu v Bambuli

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek