Hledá se administrátor webu pro Tipli! Práce z domova

Tipy k nákupuZe života Tipli  |  Ostatní 23. 5. 2023

Jsme internetový portál Tipli.cz, který se zaměřuje na výhodné online nakupování. Chceš se naučit něco nového a práce v internetovém prostředí Tě láká? V současné době hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Administrátor webu. Možná hledáme právě Tebe! Práce je vhodná pro absolventy nebo studenty VŠ a vykonávat ji lze odkudkoliv.

S námi můžeš být pánem svého času. Jedná se o flexibilní pracovní dobu, kterou si odpracuješ z domova nebo třeba z oblíbené kavárny. Záleží jen na Tobě. Oporou Ti navíc bude přátelský tým, který Tě nikdy nenechá ve štychu.

Administrátor webu - práce z domova

Práce v internetovém prostředí je velmi zajímavá a atraktivní. Pokud se Ti u nás bude dařit, pomůžeme Ti i s kariérním růstem. Co se u nás můžeš naučit?

Náplň práce

  • práce s interním systémem společnosti
  • vyhledávání a následné zpracování slevových nabídek a kupónů
  • editace a zpracování partnerských společností
  • zapisování dat do systému
  • administrativní podpora manažera

Co nabízíme?

  • pracovní úvazek na DPP
  • nástupní mzda 100 Kč/hod.
  • práce z domova a flexibilní pracovní doba
  • mladý pracovní tým a uvolněná firemní kultura
  • Multisport karta, firemní notebook i na soukromé účely, teambuildingy a akce
  • přístup ke vzdělávání - série školení od APEK (Asociace pro elektronickou komerci) zdarma, firemní knihovna, online kurzy zdarma a zvyšování kvalifikace

A co požadujeme?

  • odpracovat min. 20 hod./týden
  • znalost práce s PC, kancelářské programy office
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • aktivní přístup k práci a ochota učit se novým věcem
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • časovou flexibilitu

Zaujala Tě nabídka? Ozvi se nám, rádi Tě poznáme!

Splňuje tato práce Tvé představy? Tak nám pošli svůj životopis na adresu bolek@tipli.cz, a nezapomeň i na krátký motivační dopis, který nám o Tobě řekne něco více. Pokud se domluvíme, nástup je možný ihned.

Napiš nám »

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se