Generali pojišťovna - spolehlivý partner pro život

Finance Cestovní pojištění Povinné ručení Havarijní pojištění 19. 12. 2017

Nikdy nemůžete vědět, co se vám v životě může přihodit. Můžete však vědět, že se máte na koho spolehnout. A právě od toho je tady Generali pojišťovna, která je připravena pomoci v každé situaci.

Ať už máte dům, jezdíte autem a potřebujete povinné ručení, nebo často cestujete do zahraničí, bez vhodného pojištění se zkrátka neobejdete. V životě totiž mohou nastat situace, kdy si jen se svými úsporami nevystačíte. V takových chvílích přicházejí na řadu pojišťovny.

Pojišťovnu bychom měli vybírat opravdu svědomitě. Měla by být dostatečně silná, abychom se na ní mohli spolehnout. A právě taková je pojišťovna Generali, která úspěšně působí ve více než 60 zemích světa.

Generali cestovní pojištění

Samostatnou kapitolu v pojišťovnickém světě tvoří cestovní pojišťění, které v dnešní době využívá snad úplně každý. Platit mnohdy i tisíce korun za obyčejné lékařské ošetření se nechce asi nikomu. Přitom právě na takto závratné sumy se může v zahraničí vyšplhat i banální návštěva zubaře.

Generali pojišťovna

Cestujte chytře a s odpovídajícím pojištěním. Že cestovní pojištění stojí tisíce? Kvalitní cestovní pojištění od Generali začíná na pouhých 13 korunách za den! V každém případě za něj zaplatíte méně, než kolik byste utratili za řešení vzniklé škody.

Jaký typ cestovního pojištění vybrat?

U těch nejlepších pojištění jsou léčebné výlohy kryty až do výše 3 400 000 Kč. Při výběru tarifu záleží zejména na aktivitách, kterým se na dovolené chcete věnovat. Pokud plánujete hlavně odpočívat, bude vám stačit i levnější varianta.

Budete lyžovat, surfovat nebo provozovat jiné sportovní aktivity? V takovém případě sáhněte raději po tarifu s vyššími limity. U rizikových sportů určitě zvažte, zda se vám nevyplatí investovat i do připojištění.

Chcete získat pojištění ještě výhodněji? Proklikněte se na stránky Generali pojišťovny přes Tipli. Jedině tak získáte kromě nadstandardních služeb i příjemný cashback. Vše navíc můžete vyřídit z pohodlí domova.

Stačí jen vyplnit přehledný formulář na stránkách pojišťovny, vybrat jednu ze tří variant pojištění a poté už můžete v klidu odcestovat. Cashback navíc můžete získat i za zřízení povinného ručení, tak to rovnou vezměte při jednom.

Chci výhodnější pojištění

Generali pojišťovna - pojistné události

Nahlašování a následné řešení pojistných událostí, to může být mnohdy pořádná otrava. Ne však s Generali. Tady totiž můžete veškeré škody a události nahlásit online. Na stránkách pojišťovny vyberete kategorii, do níž vaše pojistná událost spadá, a poté už jen vyplníte všechny potřebné dokumenty.

Generali pojišťovna a její služby

Generali pojišťovna

Generali, která na trhu působí již od roku 1832, je jednou z předních světových pojišťoven. Svým klientům nabízí nejen individuální přístup a profesionální servis, ale také komplexní pojišťovnické služby zahrnující nejen pojištění majetku, vozidel nebo odpovědnosti, ale také životní a úrazové pojištění. S Generali pojišťovnou tak budete chráněni ve všech sférách běžného života.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Black Friday parfémy: Levné vůně pro dámy…

Tečkou za dokonalým vzhledem je příjemná vůně, která o jejím nositeli dokáže mnohé vypovědět....
17.11.2018 Zobrazit článek

Lidl eshop: Nyní akční zboží i bez letáku

Vyhovuje vám obchodní řetězec Lidl? Neradi čekáte ve frontách a upřednostňujete klidný výběr...
16.11.2018 Zobrazit článek

Půjčka před výplatou: Kolik dostanete a…

Češi nemají všeobecně problém s půjčkami. Téměř 85 % Čechů by proto sáhlo právě po půjčce v...
15.11.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1280 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo