Era poštovní spořitelna - peníze bez průtahů

Finance 9. 8. 2018

Hledáte spořitelnu, která si váží zákazníků a je dostupná prakticky všude, kam se podíváte? Možná právě Era poštovní spořitelna je vaše volba. S nabídkou přepážek na mnoha místech, nejširší obchodní sítí v České republice a finančními i nefinančními produkty vás Era určitě nezklame.

Era poštovní spořitelna

Era se zaměřuje na jednoduchost a dostupnost služeb. Tyto služby jsou přístupné každému, kdo má smartphone, tablet či počítač nebo notebook. Era zároveň disponuje nejrozsáhlejší obchodní sítí v České republice a její služby v současné době využívá téměř dva miliony klientů napříč republikou. Era je značkou Československé obchodní banky, a. s. a její kód banky je 0300.

V čem Era vyniká?

Pokud jste ale nabyli dojmu, že Era se omezuje jenom na finanční služby, jste na omylu. K nefinančním službám patří například Era svět. Era chce pomáhat klientům s každodenními starostmi a plány do budoucna tak, aby konzumenti měli co nejvíce času pro sebe a rodinu.

Era svět

Jedná se o vlastní prostory Era, ve kterých se setkávají tvůrčí lidé z různých oblastí. Mohou zde například diskutovat o tom, co se zrovna ve světě děje. Cílem je vznik nových nápadů a myšlenek. Dále se zde konají různé přednášky, výstavy, workshopy nebo i diskuzní snídaně.

Era banka

V Era si dali hodně záležet, aby jejích síť byla téměř všude dostupná. Era bankomaty, přepážky a pobočky jsou dostupné na každé poště ve městě. Své účty u Era můžete obsluhovat buď na přepážkách, nebo pomocí Era bankomatů označených logem ČSOB, Era, Poštovní spořitelna, dále i přes bankomaty Oberbank a Sberbank označené logem Era. Krom jiného Era také nabízí internetové bankovnictví.

Era poštovní spořitelna

Era internetové bankovnictví

V Era se snaží ke všemu přistupovat jednoduše a co nevýhodněji pro klienty. Výjimkou není ani internetové bankovnictví. Era přihlášení je velmi snadné a můžete díky němu řídit své finance rychle a z pohodní domova nebo si můžete založit další produkty online. Zřízení internetového bankovnictví a jeho provoz je zcela zdarma. Budete mít přehled o zůstatku na vašem účtu a historii pohybů na něm. Mimo jiné si budete moci dobít kredit mobilního telefonu.

Populární produkty Era poštovní spořitelna

Už víte, jaké produkty Era nabízí?

  • Základní účet – tuzemské příchozí platby, debetní karta pro majitele, elektronické bankovnictví a vedení kontokorentu, to vše zdarma.
  • Poštovní účet – vedení účtu zdarma pro ty, kteří si na něj měsíčně pošlou alespoň 10 000 Kč.
  • Stavební spoření – vysoké zhodnocení, zafixovaný úrok po celou dobu splácení úvěru ze stavebního spoření.
  • Pojištění onlinecestovní pojištění, havarijní pojištění, povinné ručení a další.

Kontakty Era

Potřebujete-li poradit či někoho konkrétního z Era kontaktovat, níže máte kontakty na příslušné služby Era. Do Era se dovoláte i pomocí Skype

  • Pomoc ohledně bankovnictví či karet – Tel.: 495 800 121. Dostupné 24 hodin, 7 dní v týdnu.
  • Informace o službách a produktech – Tel.: 800 210 210. Dostupné od 6:00 do 24:00, 7 dní v týdnu, linka je zdarma.
  • Pomoc se správou účtu, jako zůstatek nebo zadání příkazu – Tel.: 495 800 100.
  • Pomoc s reklamací – Tel.: 495 800 100. Dostupné o pracovních dnech od 7:00 do 19:00.
  • Ombudsman skupiny ČSOB – kontakt prostřednictvím kontaktního formuláře nebo E-mailem na adresu ombudsman@csob.cz.

V Era se snaží, aby zákazníci byli spokojení, a aby měli všechny informace dostupné a přehledné. Komunikace pomocí internetového bankovnictví, největší síť obchodních míst nebo finanční a nefinanční produkty. To vše Era má, včetně mnoho dalších služeb, produktů i nabídek.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek