6 kroků pro úspěšný nákup s Tipli

Cashback 15. 2. 2017

Možná se ještě dost dobře neznáme, možná o nás slyšíte poprvé, možná po nás pokukujete už delší dobu, ale stále nevíte, jak se s námi nakupuje. Ať je to jakkoli, rozhodli jsme se vám blíže představit a ukázat vám, že nákupy s Tipli skutečně nejsou nijak složité.

Jsme cashbackový portál, což ve zkratce znamená, že vám za každý nákup na internetu, který uděláte přes Tipli, pošleme peníze zpět na účet. Více o tomto celosvětovém fenoménu se můžete dočíst v našem starším článku Co je cashback.

Slyšíte o principu cashbacku poprvé? Chcete začít šetřit peníze ze svých nákupů na internetu, ale nejste si jisti s prvním nákupem? Žádný strach! Pokračujte ve čtení a my vás prvním nákupem na Tipli provedeme.

Registrace

Nejprve se u nás musíte registrovat – jinak bychom se nedozvěděli, na jaký účet máme odměny posílat. Registrace zabere jen chviličku. Postačí vaše e-mailová adresa a heslo. Rovněž se můžete pár kliky přihlásit i přes svůj facebookový účet.

Výběr obchodu

A teď, proč jste k nám přišli – nakupování! Máme u nás více než 450 obchodů, takže jsme si jisti, že vás některý z nich zaujme. Jak vyhledat obchod na Tipli?

  • Hned na hlavní stránce máte výběr obchodů – jednak ty nejoblíbenější, jednak nově přidané.
  • V záložce kategorie (vlevo nahoře) si vyberte přesně ten typ obchodů, který vás zajímá – Móda, Elektro a PC, Krása a zdraví, Jídlo a mnoho dalších.
  • Použijte vyhledávací roletku – zadejte do ní název svého oblíbeného obchodu.

Nenašli jste obchod, jaký jste hledali? Napište nám a my se jej pokusíme přidat.

Informace o obchodu

Jakmile se přes ikonu prokliknete do detailu obchodu, zjistíte o něm vše, co potřebujete vědět - výši cashbacku, krátký popis obchodu i aktuálně nabízené slevy a kupony. Před nákupem také nezapomeňte zkontrolovat specifické podmínky obchodu - můžete se třeba setkat s tím, že výše cashbacku je různá podle typu zboží.

Tipli - výše cashbacku

„Oranžové tlačítko“

Nyní přichází důležitá věc – přechod do samotného obchodu přes oranžové tlačítko „Získat X % z nákupu zpět“. Díky tomuto prokliku jsme schopni zaznamenat váš nákup a vrátit vám z něj peníze. Pro cashback je tedy nezbytné, abyste do obchodu před nákupem přešli tímto způsobem.

Tipli - oranžové tlačítko

Objednání zboží

Zboží objednáte tak, jak jste zvyklí. Nákup se ničím nelíší. Zvolený způsob platby a doručení zboží cashback nijak neovlivní. Je ale dobré dodržovat určitá pravidla, aby cashback proběhl správně. Jaká to jsou? Více se dočtete v pravidlech cashbacku. Jedno pravidlo vám ale prozradíme hned. Nákup nijak neprotahujte - objednávka by měla být dokončena ideálně do 20 minut od přesměrování.

Odměna z nákupu

Odměnu z nákupu vám na Tipli účet připíšeme do 48 hodin. Aktuální stav vždy najdete ve svém profilu v sekci „Odměny a výhody“.

Je to s námi vcelku jednoduché, že? Kdybyste přeci tápali, obraťte se na naši zákaznickou podporu nebo přispějte do diskuze pod článkem, rádi zodpovíme každý váš dotaz :-)

Doporučené obchody

Doporučené články

3 TOP tofu recepty, které si zamilujete

Rádi vaříte ze zdravých potravin? A už jste slyšeli o tofu? Je levné, chutné a vhodné při hubnutí...
20.7.2018 Zobrazit článek

Lehce na každém kroku? Obujte Humanic boty!

Nedělejte kompromisy! Kupte si kvalitní boty, které vám budou správně sedět už na první obutí a...
20.7.2018 Zobrazit článek

Pořiďte si boty CCC a držte krok s novými trendy!

Léto je v plném proudu, a vy nevíte, co na sebe? Oživte váš botník o nové boty CCC -...
20.7.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1218 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.