6 kroků pro úspěšný nákup s Tipli

Cashback 15. 2. 2017

Možná se ještě dost dobře neznáme, možná o nás slyšíte poprvé, možná po nás pokukujete už delší dobu, ale stále nevíte, jak se s námi nakupuje. Ať je to jakkoli, rozhodli jsme se vám blíže představit a ukázat vám, že nákupy s Tipli skutečně nejsou nijak složité.

Jsme cashbackový portál, což ve zkratce znamená, že vám za každý nákup na internetu, který uděláte přes Tipli, pošleme peníze zpět na účet. Více o tomto celosvětovém fenoménu se můžete dočíst v našem starším článku Co je cashback.

Slyšíte o principu cashbacku poprvé? Chcete začít šetřit peníze ze svých nákupů na internetu, ale nejste si jisti s prvním nákupem? Žádný strach! Pokračujte ve čtení a my vás prvním nákupem na Tipli provedeme.

Registrace

Nejprve se u nás musíte registrovat – jinak bychom se nedozvěděli, na jaký účet máme odměny posílat. Registrace zabere jen chviličku. Postačí vaše e-mailová adresa a heslo. Rovněž se můžete pár kliky přihlásit i přes svůj facebookový účet.

Výběr obchodu

A teď, proč jste k nám přišli – nakupování! Máme u nás více než 450 obchodů, takže jsme si jisti, že vás některý z nich zaujme. Jak vyhledat obchod na Tipli?

  • Hned na hlavní stránce máte výběr obchodů – jednak ty nejoblíbenější, jednak nově přidané.
  • V záložce kategorie (vlevo nahoře) si vyberte přesně ten typ obchodů, který vás zajímá – Móda, Elektro a PC, Krása a zdraví, Jídlo a mnoho dalších.
  • Použijte vyhledávací roletku – zadejte do ní název svého oblíbeného obchodu.

Nenašli jste obchod, jaký jste hledali? Napište nám a my se jej pokusíme přidat.

Informace o obchodu

Jakmile se přes ikonu prokliknete do detailu obchodu, zjistíte o něm vše, co potřebujete vědět - výši cashbacku, krátký popis obchodu i aktuálně nabízené slevy a kupony. Před nákupem také nezapomeňte zkontrolovat specifické podmínky obchodu - můžete se třeba setkat s tím, že výše cashbacku je různá podle typu zboží.

Nákup s tipli 1/2

„Oranžové tlačítko“

Nyní přichází důležitá věc – přechod do samotného obchodu přes oranžové tlačítko „Nakoupit“. Díky tomuto prokliku jsme schopni zaznamenat váš nákup a vrátit vám z něj peníze. Pro cashback je tedy nezbytné, abyste do obchodu před nákupem přešli tímto způsobem.

Nákup s tipli 2/2

Objednání zboží

Zboží objednáte tak, jak jste zvyklí. Nákup se ničím nelíší. Zvolený způsob platby a doručení zboží cashback nijak neovlivní. Je ale dobré dodržovat určitá pravidla, aby cashback proběhl správně. Jaká to jsou? Více se dočtete v pravidlech cashbacku. Jedno pravidlo vám ale prozradíme hned. Nákup nijak neprotahujte - objednávka by měla být dokončena ideálně do 20 minut od přesměrování.

Odměna z nákupu

Odměnu z nákupu vám na Tipli účet připíšeme do 48 hodin. Aktuální stav vždy najdete ve svém profilu v sekci „Odměny a výhody“.

Je to s námi vcelku jednoduché, že? Kdybyste přeci tápali, obraťte se na naši zákaznickou podporu nebo přispějte do diskuze pod článkem, rádi zodpovíme každý váš dotaz :-) A pokud nad objednávkou stále ještě váháte, přečtěte si, jaké mají s Tipli zkušenosti naši uživatelé.

Doporučené obchody

Doporučené články

5 tipů, jak ušetřit při nákupu v obchodě…

Jistota, rychlost a profesionalita – to jsou zásady internetového obchodu eObuv. Potřebujete...
18.1.2019 Zobrazit článek

Primark Vídeň: Levné oblečení i výlet za…

Máte rádi nakupování? Sháníte levné oblečení? Máme pro vás ideální tip: Zajeďte si do Primarku. V...
18.1.2019 Zobrazit článek

Novinky 2019 - Huawei P Smart 2019 a…

Začátek roku 2019 se nese ve znamení technologické revoluce i na českém trhu – představeny byly...
17.1.2019 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1344 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo