IKEA sleva a slevové kupóny

Nemusíte být členem věrnostního programu IKEA family, abyste mohli využít skvělých slev v e-shopu IKEA. Přesvědčte se sami, co všechno nakoupíte za výhodnější cenu.
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Jak ušetřit v obchodě s nábytkem IKEA?

Švédský nábytkářský gigant se svým zbožím dobývá Evropu. V čem tkví úspěch nábytku IKEA? Kromě stylového skandinávského designu je to zejména cena. Zákazníci Tipli mohou mít cenu nábytku IKEA ještě nižší. Mrkněte, jaké skvělé IKEA akce a slevy jsme pro vás našli.

IKEA FAMILY – ještě výhodnější nabídky

Staňte se členem věrnostního programu IKEA family a nakupujte za rodinné ceny. Členství v IKEA family vám přináší celou řadu výhod a nižší cena je pouze jedna z nich. Slevu získáváte na výrobky označené logem IKEA family, ale levněji nakoupíte i oblečení v IKEA restauraci. K tomu máte přístup k časopisu IKEA family, ve kterém na vás čeká bohatá inspirace a neunikne vám jediná novinka.

IKEA karta aneb vítaný doplněk, který nevyndáte z peněženky

Abyste se stali právoplatným členem rodiny IKEA, musíte si vyzvednou svou kartu IKEA. Tu použijete při nákupu na pokladně a sleva je rázem na světě. IKEA kartu mějte vždy u sebe, protože nikdy nevíte, kdy se do prodejny dostanete a byla by škoda platit víc, než musíte.

IKEA prodejny - adresa, otevírací doba

V České republice jsou přesně 4 obchodní domy IKEA. Dvě pobočky se nachází v Praze, ty další pak v Brně a Ostravě. Jaká je jejich adresa, či otevírací doba si můžete přečíst v našem kompletním seznamu prodejen IKEA.

Nemusíte být rovnou členem klubu IKEA Family, abyste ušetřily. Přesvědčte se, že existují i jiné způsoby, jak nakoupit v IKEA výhodněji!

Nemusíte být členem věrnostního programu IKEA family, abyste mohli využít skvělých slev v e-shopu IKEA. Přesvědčte se sami, co všechno nakoupíte za výhodnější cenu.

Nábytek IKEA si nás získal. A to i přesto, že je montáž zcela na nás. Nad návodem sice občas trávíme dlouhé chvíle a usilovně přemýšlíme, jaký dílek, kam patří, ale nakonec vše zdárně dopadne a my si můžeme užít další skvělou ozdobu našeho interiéru.

Klasické prodejny IKEA známe velmi dobře, ale v poslední době přichází IKEA s novými možnostmi koupě nábytku? Tou první je vlastní IKEA e-shop, díky kterému nakoupíte pohodlně z domova. Nábytek vám pak IKEA dopraví až k vám domů. Druhou možností je IKEA bazar na Zličíně, ve kterém výhodně získáte nábytek z druhé ruky. Snadno tak objevíte skutečné skvosty.