Wizz Air

O obchodu Wizz Air

Wizz Air je maďarská nízkonákladová letecká společnost, která operuje ve střední, východní a západní Evropě a létá také do Gruzie, Izraele, Ázerbájdžánu, Dubaje a Turecka. Letecká společnost byla založena v září roku 2003. Jako většina nízkonákladových leteckých společností i Wizz Air využívá menší letiště, kde je dostupná levnější a rychlejší obsluha cestujících.

V letadlech Wizz Air je pouze jedna cestovní třída s koženými sedadly bez přidělených míst. Gastronomické služby jsou poskytovány na přání cestujících za příplatek. O komfort cestujících a hladký průběh letů pečuje kolem 2000 zaměstnanců. Aerolinky Wizz Air nabízejí celou řadu akčních cen a slev na lety v Evropě i mimo ni.

Obrázek

Letenky

Letenky s Wizz Air zakoupíte nejlevněji přímo na stránkách wizzair.com v období 2–3 měsíce před plánovaným odletem. Wizz Air často nabídne levné letenky i s velmi dlouhým předstihem (10–12 měsíců). Na výběr je z mnoha destinací napříč celou Evropou, ale i mimo ni. Za hranice kontinentu poletíte do Dubaje, Kutaisi, Baku, Maroka nebo Eilatu. Cena letenek se standardně pohybují v rozmezí 500–1.500 Kč za jednosměrný let.

Zavazadla

U letecké společnosti Wizz Air si můžete na palubu letadla vzít jeden kus příručního zavazadla (dámská kabelka, taška na notebook, malý batoh nebo kufr), které je v ceně letenky. Jeho rozměry a hmotnost jsou určeny leteckou společností a mohou se u jednotlivých letových tras lišit. Pokud si zakoupíte prioritní vstup na palubu, můžete si s sebou vzít navíc jeden předmět (například malou dámskou kabelku) s určenými rozměry, protože je nutné umístit ho během letu pod sedadlo. Sportovní vybavení jako kolo, lyže, snowboard či golfový vak lze dokoupit za 795 Kč/let. Kočárek je pro malé děti je přepravován vždy zdarma a přeprava zvířat není u Wizz Air povolena.

Odbavení

Online odbavení, neboli check-in provedete zdarma z pohodlí domova v době 3 až 48 hodin před odletem. Máte-li však zakoupenou zpáteční letenku, na let zpět se lze odbavit již při check-inu letu tam, a to maximálně 15 dní před odletem. Při online odbavení si můžete za poplatek vybrat konkrétní sedačku, pokud za tuto službu platit nechcete, lze ji přeskočit a nechat si přidělit náhodné sedadlo zdarma.  Odbavení na letišti je zahájeno 2 hodiny před stanoveným časem odletu a končí 40 minut před odletem.

Služby

Občerstvení a veškeré návazné služby nabízí Wizz Air pouze za poplatek. Výběr sedačky je zpoplatněn částkou od 2 €, místa s větším prostorem pro nohy jsou pak násobě dražší.

Kontakt

Oficiálně můžete využít kontaktní telefon v angličtině: 900 140 940 s poplatkem 14 Kč/min. Neoficiálně však lze Wizz Air kontaktovat na české asistenční lince: +420 225 850 035 denně od 7 do 22 hodin s běžnou sazbou.

Při řešení kompenzace za zpoždění nebo zrušený let Wizz Airu vyplňte speciální formulář na webu aerolinky. 

Sledujte Wizz Air na Facebooku, Instagramu, YouTube.

Obchody, kde vás odměníme

O Wizz Air

Wizz Air je maďarská nízkonákladová letecká společnost, jejíž první let se uskutečnil 19. května 2004 z Katovic. Po desetiletí stabilního růstu se stala největší nízkonákladovou leteckou společností ve střední a východní Evropě. V současnosti nabízí více než 600 tras z 25 základen v regionu. Jejím cílem je zajistit obyvatelům střední a východní Evropy cenově dostupné létání a současně nabídnout nové cestovní zážitky všem cestujícím v EU.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Wizz Air.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se