Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu Swarovski

Swarovski prodává především různorodé předměty z křišťálu – šperky, hodinky, doplňky a dekorace. Jedná se o starou rakouskou firmu, která začínala už na konci 19. století. Kromě tradice se také Swarovski pyšní tím, že je zodpovědným výrobcem, který myslí i na trvalou udržitelnost. Pokud byste si chtěli Swarovski šperky či hodinky prohlédnout na vlastní oči, můžete navštívit jednu z několika prodejen, kterou firma v České republice má.

Doprava a vrácení zboží

Swarovski nabízí za příplatek expresní doručení zboží, pro objednávky nad 2100 korun je pak standardní dodání zdarma. Objednané zboží můžete vrátit do dvou týdnů.

Věrnostní kluby "be Swarowski" a "Swarovski Crystal Society"

Pro členy klubu be Swarovski je připravena řad výhod. Mají k dispozici 20 % slevový kupón, kupon na věrnostní dárek, narozeninové překvapení a další výhody. Podmínkou některých výhod je, že u Swarovski něco utratíte. Více si přečtěte zde.

Dalším věrnostním klubem je Swarovski Crystal Society. Ten opět nabízí specifické výhody. Můžete se účastnit speciálních akcí jen pro členy, získat speciální dárek, mít přístup k jinak nedostupnému zboží a odebírat zdarma časopis Swarovski. Také získáte vstup zdarma do světa křišťálu v Tyrolsku a mnoho dalšího.

Rok členství stojí 999,- korun, tři roky potom 2290,- korun

Podobné obchody

Recenze Swarovski

5.0

Barbora

25.03.2021 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Swarovski

Produkty z křišťálu rakouské firmy Swarowski jsou příkladem špičkové řemeslnické práce s více než stoletou historií. Preciznost snoubená se smyslem pro estetiku vytvořila celosvětové synonymum neobyčejné zářivosti a výjimečné krásy. Swarowski náušnice, hodinky, náhrdelníky nebo bytové doplňky naplní vaše nejodvážnější představy o tom, jak by měl kvalitní výrobek vypadat.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  4 %
Nákup s kuponem, zboží ve slevě 2 %
Ostatní zboží 4 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  4 % zpět z ceny nákupu v obchodě Swarovski?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.