Brilianty.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Brilianty.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 7,5 % na vše v obchodě Brilianty.cz

Platí do 24.10.2021

 
   

Už od dob Marilyn Monroe víme, že diamanty jsou nejlepším přítelem ženy. Chcete se o tom přesvědčit na vlastní oči? Zavítejte na ...

O obchodu Brilianty.cz

Diamanty a šperky patří od pradávna k sobě jako muž a žena nebo noc a den. Danfil Jewellery přináší dokonalou symbiózu drahého kamene a vzácného kovu v podobě designových zásnubních prstenů, náušnic či přívěsků, ke kterým se dokonale hodí například jedinečné Michael Kors kabelky. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Stačí si jen vybrat a nechat šperk, aby doplnil vaši jedinečnou osobnost.

Brilianty.cz: Šperk podle příležitost

Obchod Brilianty.cz klade důraz na krásu briliantového šperku, stejně jako na kvalitu jeho ručního zpracování. V eshopu můžete vybírat tyto jedinečné módní doplňky jednotlivých typů i kolekcí. Pokud si přejete vlastnit opravdu originální briliantový šperk, obchod Brilianty.cz navrhne takový šperk, který co nejvíce zohlední vaši představu.

Péče o šperky

I když jsou šperky vyrobeny z odolného zlata a diamantu, což je nejtvrdší nerost na Zemi, neznamená to, že jsou nezničitelné, a že se jim nic nemůže stát. Má-li jejich třpyt a krása vydržet, je zapotřebí dodržet několik zásad nošení šperků a péče o ně. Podívejte se na Brilianty.cz, kde rádi poradí s jakýmikoliv dotazy.

Brilianty Liberec

Máte doma sice krásny Pandora náramek, ale chtěli byste ještě něco víc? Šperky ze zlata a diamantů jsou nadčasové. Z široké nabídky si můžete přijít vybrat také přímo na prodejnu Danfil Jewellery v Liberci, kde jsou k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hod. Máte-li zájem o osobní schůzku volejte předem. V případě dotazů můžete volat zdarma na zákaznickou linku na telefonním čísle 800 677 776.

Šperky levněji? Jedině s Tipli cashbackem

Nakupujte s cashback portálem Tipli a odměna vás nemine. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte za svůj nákup na internetu. V obchodě Brilianty.cz tak můžete ušetřit až 7,5 %.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Najzlato.sk.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Pandora.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze Brilianty.cz

5.0

Iva

18.07.2017 5.0

Super odměna za nákup!

Michal F.

31.10.2017 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Brilianty.cz

Už od dob Marilyn Monroe víme, že diamanty jsou nejlepším přítelem ženy. Chcete se o tom přesvědčit na vlastní oči? Zavítejte na Brilianty.cz, kde najdete širokou nabídku diamantových šperků značky Danfil Jewellery. Cokoli si přejete od náušnic přes přívěsky až po zásnubní prsteny. Vyberte si šperk, který unikátně doplní a podtrhne vaše oblečení.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 7,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Brilianty.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.