Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Spotify

Spotify

www.spotify.com/cz
Spotify je hudební aplikací pro mobilní telefony na platformách android a iOS, a pro počítače. Skýtá možnosti jako shuffle play, vlastní playlisty nebo sdílení hudby a interpretů s přáteli na sociálních sítích.

O obchodu Spotify

Co je Spotify

Spotify je švédská společnost poskytující stejnojmennou službu pro poslech, procházení, objevování a sdílení hudby za měsíční předplatné. Spotify založil švéd Daniel Ek roku 2006 ve Stockholmu, ale služby poskytuje od roku 2008, a od té doby již službu používají desítky milionů uživatelů. Základní funkcí Spotify je streamování a podcast hudby od vybraných vydavatelství, jako například Sony a další. Uživatel si může vybrat, jak chce hudbu přehrávat. Hudba se dá v přehrávači hledat podle interpreta, žánru, skladby, playlistu, složky, či speciálně vytvořených playlistů podle nálady (workout music, smutná hudba, party hudba a další).

Spotify zdarma & Spotify Premium

V rámci Spotify free má uživatel velmi omezené možnosti poslechu. Hudbu může poslouchat, ale nelze vícekrát přeskakovat skladby a vybírat si z playlistů konkrétní hudbu. Spotify je také plné audio reklam, které mají delší trvání, než je mnohdy únosné. Spotify free poskytuje svým uživatelům datový tok nahrávek 160 kbit/s.

Spotify premium už poskytuje všechny funkce, včetně poslechu offline a datový tok 320 kbit/s, který pro kvalitní poslech je více než dostačující. Samozřejmě, v rámci Spotify premium nejsou žádné reklamy, které by bránily nepřetržitému a kvalitnímu poslechu hudby. Cena za premium se v různých státech liší. V USA Spotify premium stojí 10 USD měsíčně.

Spotify online

K poslechu hudby na Spotify není nutné mít nainstalovanou aplikaci. Funkce Spotify online jsou nezměněné oproti aplikaci. Uživatel se přihlašuje svými údaji, stejně jako do aplikace, takže uživatelé premium účtů budou mít stejné benefity, jako v aplikaci, a uživatelé free účtů budou mít také stejné možnosti.

Spotify Family

Spotify nabízí službu zvanou Spotify Family, díky které není nutné platit za každého člena rodiny zvlášť. Pod svůj účet může uživatel navázat až pět dalších účtů – rodinných příslušníků. Každý tento člen získá vlastní Spotify účet, který bude mí všechny funkce premium účtu. Nebude tedy závislý na zbytku rodinných účtů, bude moct vytvářet vlastní playlisty, sdílet obsah atd.

Spotify cena

Mnoho lidí často hned odradí myšlenka, že za něco musí platit, aby to mohli využívat naplno. V případě Spotify si připlatit není k zahození, spíše naopak. Benefity, které koupením premium účtu uživatel získá, určitě stojí za to. Cena navíc nesahá do nesplnitelných částek.

 • Spotify Free – 0 Eur/měsíc (obsahuje pouze náhodné přehrávání)
 • Spotify Premium – 5,99 Eur/měsíc (v přepočtu kolem 153 Kč, obsahuje všechny funkce Spotify)
 • Spotify Family – 8,99 Eur/měsíc (v přepočtu kolem 228 Kč, opravdu výhodné pro všechny členy rodiny)

Spotify ke stažení

Přístup na Spotify opravdu není těžký. Na internetových stránkách Spotify se stačí pouze zaregistrovat a stáhnout aplikaci. Instalace aplikace je jednoduchá a rychlá, a není nutné mít moc volného místa na disku nebo v telefonu/tabletu - (na aplikaci, pokud budete pomocí Spotify Premium stahovat hudbu, místo na úložisti určitě bude potřeba).

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Hej.sk.
 • Podobny sklep Play mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Přehled Vodafone tarifů aneb Jak na…

Chcete ušetřit a nechcete počítat data? Vodafone pro vás připravil velké množství tarifů -...
16.7.2018 Zobrazit článek

Den dopravy zdarma 2017 - Prozradíme, kde…

Odrazuje vás cena poštovného od internetových nákupů? Využijte akci "Den dopravy zdarma" a...
8.11.2017 Zobrazit článek

Vemzu - jedinečné a originální produkty…

Tak tohle si Vemzu domů. Tak budete reagovat, až poznáte obchod, kde nakoupíte všechny své...
31.5.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1267 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo