Spotify

O obchodu Spotify

Co je Spotify

Spotify je švédská společnost poskytující stejnojmennou službu pro poslech, procházení, objevování a sdílení hudby za měsíční předplatné. Spotify založil švéd Daniel Ek roku 2006 ve Stockholmu, ale služby poskytuje od roku 2008, a od té doby již službu používají desítky milionů uživatelů. Základní funkcí Spotify je streamování a podcast hudby od vybraných vydavatelství, jako například Sony a další. Uživatel si může vybrat, jak chce hudbu přehrávat. Hudba se dá v přehrávači hledat podle interpreta, žánru, skladby, playlistu, složky, či speciálně vytvořených playlistů podle nálady (workout music, smutná hudba, party hudba a další).

Obrázek

Spotify zdarma & Spotify Premium

V rámci Spotify free má uživatel velmi omezené možnosti poslechu. Hudbu může poslouchat, ale nelze vícekrát přeskakovat skladby a vybírat si z playlistů konkrétní hudbu. Spotify je také plné audio reklam, které mají delší trvání, než je mnohdy únosné. Spotify free poskytuje svým uživatelům datový tok nahrávek 160 kbit/s.

Spotify premium už poskytuje všechny funkce, včetně poslechu offline a datový tok 320 kbit/s, který pro kvalitní poslech je více než dostačující. Samozřejmě, v rámci Spotify premium nejsou žádné reklamy, které by bránily nepřetržitému a kvalitnímu poslechu hudby. Cena za premium se v různých státech liší. V USA Spotify premium stojí 10 USD měsíčně.

Spotify online

K poslechu hudby na Spotify není nutné mít nainstalovanou aplikaci. Funkce Spotify online jsou nezměněné oproti aplikaci. Uživatel se přihlašuje svými údaji, stejně jako do aplikace, takže uživatelé premium účtů budou mít stejné benefity, jako v aplikaci, a uživatelé free účtů budou mít také stejné možnosti.

Spotify Family

Spotify nabízí službu zvanou Spotify Family, díky které není nutné platit za každého člena rodiny zvlášť. Pod svůj účet může uživatel navázat až šest  dalších účtů – rodinných příslušníků. Každý tento člen získá vlastní Spotify účet, který bude mí všechny funkce premium účtu. Nebude tedy závislý na zbytku rodinných účtů, bude moct vytvářet vlastní playlisty, sdílet obsah atd.

Spotify cena

Mnoho lidí často hned odradí myšlenka, že za něco musí platit, aby to mohli využívat naplno. V případě Spotify si připlatit není k zahození, spíše naopak. Benefity, které koupením premium účtu uživatel získá, určitě stojí za to. Cena navíc nesahá do nesplnitelných částek.

 • Spotify Free – 0 Eur/měsíc (obsahuje pouze náhodné přehrávání)
 • Spotify Premium – 5,99 Eur/měsíc (v přepočtu kolem 155 Kč, obsahuje všechny funkce Spotify)
 • Spotify Family – 9,99 Eur/měsíc (v přepočtu kolem 250 Kč, opravdu výhodné pro všechny členy rodiny)

Spotify ke stažení

Přístup na Spotify opravdu není těžký. Na internetových stránkách Spotify se stačí pouze zaregistrovat a stáhnout aplikaci. Instalace aplikace je jednoduchá a rychlá, a není nutné mít moc volného místa na disku nebo v telefonu/tabletu - (na aplikaci, pokud budete pomocí Spotify Premium stahovat hudbu, místo na úložisti určitě bude potřeba).

Zákaznický servis a podpora

V případě nejasností ohledně aplikace nebo registrace:

 • Se podívej na Spotify stránku s nápovědou, kde nalezneš odpovědi na své dotazy a dozvíš se, jak vytěžit ze Spotify a své hudby co nejvíce.
 • Získej pomoc od odborníků na Spotify. Pokud ještě odpověď na tvou otázku není, otázku přidej a někdo na ni pohotově zodpoví. Můžeš také navrhovat nové nápady pro Spotify a hlasovat o nich, nebo jen diskutovat o hudbě s ostatními fanoušky.
 • Pokud nemůžeš žádné řešení v Nápovědě nebo v Spotify Support Community nalézt a chtěl/a bys kontaktovat zákaznickou podporu služby Spotify, můžeš svůj požadavek zadat pomocí kontaktního formuláře.


Sledujte Spotify na Facebooku i Instagramu, ať už vám nic neunikne. 

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Hej.sk.
 • Podobny sklep Play mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.
Obrázek

Obchody, kde vás odměníme

O Spotify

Spotify je hudební aplikace, kde najdeš tu správnou hudbu nebo podcast, který právě chceš slyšet. Poslouchat můžeš přes telefon, počítač, tablet i další zařízení. Čekají tu na tebe miliony skladeb a epizod. Můžeš si vybrat podle svého anebo se spolehnout na dobrý vkus Spotify a nechat se překvapit.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Spotify.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se