Obchody, kde vás odměníme

O obchodu McDonald's

Globální řetězec rychlého občerstvení McDonald's známe všichni. A většina z nás do jejich restaurací čas od času zavítá. Ať už máme na jídlo málo času, chceme se najíst za pár korun nebo máme chuť na číze – McDonald je jasná volba. Ano, sice existují zdravější varianty stravování, ale čas od času jídlo z McDonaldu opravdu neuškodí. 

TIP: Pro burgery si můžete u nás zajít i do restaurace Burger King.

McDonald menu

McDonalds – rychlé občerstvení, které dobylo svět

Do McDonalds můžeme na výborného číze už 25 let. Byl to první zahraniční řetězec, který začátkem 90. let vstoupil na český trh. Největší výhodou McDonaldu je, že dostanete kvalitní a chuťově stejné jídlo, ať už si objednáte v Praze, Londýně nebo New Yorku. Oproti jiným restauracím McDonald složení svých jídel netají, takže si můžete u každého výrobku přečíst jeho nutriční hodnoty.

Oblíbené denní McDonald menu nebo Happy meal je klasika. Každou chvíli zde naleznete nové McDonalds happy meal hračky, které potěší každé dítě. Dnes vám však McDonald připraví i chutnou snídani a výbornou kávu McCafé. McDonald snídaně jsou dostupné každý den do 10:30. V nabídce naleznete např. vajíčka, toasty a McMuffiny, bagely nebo croissanty. Dostali jste chuť na McDonald snídaně nebo McDonald menu? Vězte, že restaurace může dojít i za vámi. Vyzkoušejte rozvoz s McDelivery.

McDonald káva

Pro McDonald's jsou vaše názory zásadní

Máte nějaký námět pro zkvalitnění služeb? Potřebujete s něčím poradit? Nebo byste chtěli zaměstnance za něco pochválit nebo naopak jim něco vytknout? Využijte k tomu kontaktní formulář na stránkách McDonald's, e-mail pripominky@cz.mcd.com nebo telefon +420 222 007 111.

Zůstante s McDonald's v kontaktu i na sociálních sítích! Profil restaurace najdete na Facebooku, Instagramu a YouTube.

McDonald menu výhodněji díky kuponům

McDonald kupony představují skvělou možnost, jak zakoupit jídlo v restauracích McDonald levněji. Pro využití slevových kupónů budete potřebovat aplikaci Můj McDonald's, díky které budete mít kupony vždy u sebe a zároveň zjistíte, kde je nejbližší restaurace McDonald.

 • Vyzkoušejte podobný obchod i na Slovensku, mrkněte se na nabídku delimano.sk.
 • Podobný obchod pro vás máme i v Polsku, vyzkoušejte DaGrasso.

Jak uplatnit slevové kupóny na McDonald's

Věděli jste, že McDonald mobilní aplikace vám pomáhá šetřit, zatímco vy se můžete nadlábnout přesně tak, jak jste zvyklí? Přes tuto aplikaci totiž pravidelně získáváte McDonald kupony s výraznými slevami na vaše oblíbená jídla. Navíc tuto aplikaci využijete i na cestách mimo ČR. Stáhněte si appku na svůj chytrý telefon prostřednictvím App Store nebo Google Play, zadejte místo doručení, vyhledejte McDonald’s a získejte své slevy již dnes!

O McDonald's

Globální řetězec rychlého občerstvení McDonald's známe všichni. A většina z nás do jejich restaurací čas od času zavítá. Ať už máme na jídlo málo času, chceme se najíst za pár korun nebo máme chuť na číze – McDonald je jasná volba. Ano, sice existují zdravější varianty stravování, ale čas od času jídlo z McDonaldu opravdu neuškodí.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod McDonald's.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.