McDonald's slevový kupón

Pro obchod McDonald's právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z Country Life.

Slevový kupon 5 % na nákup biopotravin na CountryLife.cz

Platí do 07.02.2023

+ 5 % zpět z nákupu

Biopotraviny, zdravá výživa, ekologická drogerie, přírodní kosmetika, zdraví, zdravý životní styl - Country Life nabízí to nejlepší. Platí při… více

O obchodu McDonald's

Globální řetězec rychlého občerstvení McDonald's známe všichni. A většina z nás do jejich restaurací čas od času zavítá. Ať už máme na jídlo málo času, chceme se najíst za pár korun nebo máme chuť na číze – McDonald je jasná volba

TIP: Pro burgery si můžete u nás zajít i do restaurace Burger King.

Obrázek

Využijte slevové kupony McDonald's

McDonald kupony představují skvělou možnost, jak zakoupit jídlo v restauracích McDonald levněji. Pro využití slevových kupónů budete potřebovat aplikaci Můj McDonald's, díky které budete mít kupony vždy u sebe a zároveň zjistíte, kde je nejbližší restaurace McDonald. Nabídka slev je průběžně obměňována. Stačí si stáhnout aplikaci McDonald’s a uvidíš, kolik radosti ti přinese. Kupony se můžou měnit každý týden, někdy i častěji. Platnost některých nabídek je omezená na jeden den. Ať už máš radši slané nebo sladké, v nabídce McDonald’s si určitě vybereš. Aplikace je dostupná pro telefony s operačním systémem Android i pro telefony s iOS. Aplikaci stáhnete v Apple store nebo Google Play.

Na co lze slevové kupony uplatnit

McDonald’s slevové kupony jsou nejčastěji na produkty, které si lidé objednávají nejvíce. Nabídka jejich kuponů je rozmanitá. Kupony lze využít pouze pro nákup v restauraci (případně na McDrive). U některých může být nákup omezený např. jen na samoobslužný kiosek. V rámci jednoho nákupu můžeš uplatnit neomezené množství kuponů (pokud u individuálních kuponů není uvedeno něco jiného).

McDonald's – rychlé občerstvení, které dobylo svět

McDonald’s nabízí skvělé občerstvení pro každého. Je jedno, jestli cestujete nebo chcete strávit čas s přáteli u dobrého jídla, restaurace McDonald’s jsou tu pro Vás. Do McDonalds můžeme na výborného číze už 25 let. Byl to první zahraniční řetězec, který začátkem 90. let vstoupil na český trh a poskytl rychlé občerstvení s pestrým výběrem. Historii má McDonald’s poměrně bohatou i ve spojení s naší zemí. A to proto, že první McDonald’s byl otevřený v roce 1992, a to kde jinde než v Praze. Hned o rok později ale byla otevřena i první mimopražská. Konkrétně tomu bylo v Ostravě. Jenom těžko byste v naší zemi našli známější a také oblíbenější fast food, než je právě McDonald’s. Nutno říci, že právě ten je oblíbený nejenom u nás, ale i po celém světě. Největší výhodou McDonaldu je, že dostanete kvalitní a chuťově stejné jídlo, ať už si objednáte v Praze, Londýně nebo New Yorku. Oproti jiným restauracím, McDonald’s složení svých jídel netají, takže si můžete u každého výrobku přečíst jeho nutriční hodnoty.

McDonald's bohatý výběr jídel

Důvodem obliby není jenom to, že se v tomto fastfoodu může člověk najíst skutečně rychle, ale také kvalitně. Obliba je dána také tím, že výběr jednotlivých jídel je skutečně velký. A to táhne všechny vyznavače tohoto stylu stravování. V každé restauraci vás obslouží s úsměvem, ať si z nabídky vyberete burgery, saláty, dezerty, přílohy nebo jen nápoje. 

McDonald’s menu a ceny

Základ McDonald’s menu logicky tvoří klasický hamburger, ale i cheeseburger. Jde o naprostou klasiku, která je však doplňována celou řadou dalších neméně oblíbených pokrmů. Burgery jsou všude, ale ty z McDonald’s jsou jedinečné, jsou totiž chutnější, šťavnatější a neodolatelnější. Nabídka McDonald’s zahrnuje oblíbené položky jako Big Mac, McWrap, Happy Meal, nugety a cheeseburgery. Co k jednotlivým burgerům neodmyslitelně patří, to jsou samozřejmě také hranolky. Dále však McDonald’s myslí i na ty, kteří se chtějí stravovat zdravěji. A tak má ve své nabídce také saláty, jako je Caesar salát, nebo Zahradní salát. Vše doplňuje i široká škála nápojů.

Nabídka McDonalds obsahuje mnoho pozoruhodných návrhů. Klasický hamburger má 253 kalorií, zatímco populární cheeseburger má 302 kalorií. Klasický Big Mac má 526 kalorií, ve srovnání s Mc Royal 521 kalorií. Ještě více kalorií najdete ve WieśMac který obsahuje 581 kalorií. Co se týče cen, tak klasický hamburger a cheesburger stojí pouhých 39 Kč, zatímco Big Mac a Mc Royal stojí 95 Kč. Salát s grilovaným kuřetem si dáte za 129 Kč a malé hranolky za 39 Kč.

Ve stejném obchodu můžete nakupovat i na Slovensku  McDonalds.sk nebo podobném v Polsku KFC.pl

Obrázek

McDonald's snídaně a Happy meal 

Oblíbený dětský Happy meal je klasika. Happy Meal se od svého zařazení do nabídky rychle stal synonymem značky. Každou chvíli zde naleznete nové McDonald’s happy meal hračky, které potěší každé dítě. 

Pokud dorazíte do McDonald's v ranních hodinách, tak vám McDonald’s připraví i chutnou snídani a výbornou kávu McCafé. I ty jsou samozřejmě založeny na původním americkém konceptu. Lákavé snídaně, které uspokojí malý i velký hlad. Pro rychlou a zdravou snídani i pro ty, kteří si rádi dopřejí víc. McDonald snídaně jsou dostupné každý den do 10:30. V nabídce naleznete např. vajíčka, toasty a McMuffiny, bagely nebo croissanty. 

Obrázek

McDelivery - McDonald's rozvoz

Dostali jste chuť na McDonald's snídaně nebo McDonald menu? Vězte, že restaurace může dojít i za vámi. Vyzkoušejte rozvoz s McDelivery. Občas prostě nestíháš nebo máš důležitější věci na práci. S McDelivery máš rozvoz Mekáče až ke dveřím. Díky McDelivery si nově vychutnáš i snídaně. Stačí si vybrat na mapě restauraci, která je rozváží a objednávej vždy od 11:00 do 23:00 hod.

Jak objednat McDelivery

1. Navštiv web/aplikaci DameJidlo.cz nebo Wolt nebo stáhni aplikaci Bolt Food.

2. Zadej místo doručení - přidej adresu bydliště, práce nebo jinou adresu, kam chceš jídlo doručit.

3. Vyhledej McDonald’s a objednej si, na co máš chuť! K ceně jídla se připočítává jednorázový poplatek za doručení.

4. Sleduj průběh objednávky – od přípravy, přes vyzvednutí až po doručení.

Obrázek

Dárkové karty McDonald's

Lákadlem a důvodem, proč McDonald's navštívit, mohou být také různé dárkové karty a jiné odměny. Pokud jde o karty jako takové, tak na ně lze vložit určitý obnos peněz a kartu lze následně darovat někomu, kdo se zde bude pravidelně stravovat a z dané karty utrácet.

ISIC sleva McDonald's

Speciální nabídku nabízejí restaurace McDonalds a kavárny McCafé studentům s kartičkami ISIC a ITIC. Ve všech pobočkách si aktuálně mohou koupit velké McMenu za 120 Kč, McMuffin se slaninou a vajíčkem za 69 Kč, dva cheeseburgery se středním nápojem za 89 Kč a Café latte 0,3 l nebo Cappucino 0,2 l za 40 Kč.

Pobočky McDonald's a otevírací doba

Dne 20. března 1992 byla ve Vodičkově ulici v Praze otevřena první česká pobočka řetězce McDonald’s. Letos plánuje McDonald’s otevřít svou 110. restauraci. V současnosti mohou navštěvovat McDonald´s převážně obyvatelé a návštěvníci velkých a krajských měst - třeba v Brně, Olomouci, Pardubicích, Českých Budějovicích, Liberci, Plzni, Havířově a dalších. 

Otevírací doba poboček v restauraci je od Pondělí do Neděle od 07:00 do 24:00 hodin a McDrive od 06:00 do 24:00 hodin.

Obrázek

Pro McDonald's jsou vaše názory zásadní

Máte nějaký námět pro zkvalitnění služeb? Potřebujete s něčím poradit? Nebo byste chtěli zaměstnance za něco pochválit nebo naopak jim něco vytknout? Využijte k tomu kontaktní formulář na stránkách McDonald's, e-mail:pripominky@cz.mcd.com nebo telefon +420 222 007 111.

Zůstante s McDonald's v kontaktu i na sociálních sítích! Profil restaurace najdete na Facebooku, Instagramu a YouTube.

McDonald's slevové kódy, které jste zmeškali

Studentské slevy s ISIC

31.12.2022

Jak uplatnit slevové kupóny na McDonald's

Nevíte si rady s uplatněním slevového kódu McDonald's? Vyberte si vaši slevu a ušetřete. Připravili jsme pro Vás návod.

1. Výběr slevového kódu McDonald's

Vyberte si slevový kód McDonald's, se kterým nejvíce ušetříte.

2. Zobrazení slevového kódu McDonald's

Kliknutím na oranžové tlačítko „Získat slevu“ se Vám otevře nové okno, v němž se zobrazí slevový kód McDonald’s.

Obrázek


Hledáte jiný slevový kupon nebo kod? Podívejte se na slevové kody KFC nebo slevové kupony Burger King.
Věděli jste, že McDonald mobilní aplikace vám pomáhá šetřit, zatímco vy se můžete nadlábnout přesně tak, jak jste zvyklí? Přes tuto aplikaci totiž pravidelně získáváte McDonald kupony s výraznými slevami na vaše oblíbená jídla. Navíc tuto aplikaci využijete i na cestách mimo ČR. Stáhněte si appku na svůj chytrý telefon prostřednictvím App Store nebo Google Play, zadejte místo doručení, vyhledejte McDonald’s a získejte své slevy již dnes!

Obchody, kde vás odměníme

McDonald's sleva

McDonald's patří mezi největší fastfoodové řetězce. Rychlé občerstvení McDonald's Vám nabízí množství jídel, které jsou připraveny za chvíli. Ať už máte na jídlo málo času, chcete se najíst za pár korun nebo máte chuť na číze – McDonald's je jasná volba.  Sledujte akce a slevy McDonald's a dopřejte si kávu, hamburgera či zmrzlinu ještě levněji. 

Kategorie obchodu

McDonald's v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod McDonald's.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se