KrbyLevně.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

KrbyLevně.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 1,4 % na vše v obchodě KrbyLevně.cz

Platí do 17.09.2021

 
   

Internetový obchod KrbyLevně.cz se specializuje na prodej kvalitních krbů a kamen do domácnosti i na zahradu. Mimo to zde...

O obchodu KrbyLevně.cz

Hledáte obchod, kde nakoupíte kvalitní krb či kotel a zároveň získáte prvotřídní servis? Pak pro vás máme skvělý tip! Internetový obchod KrbyLevně.cz se specializuje na prodej kvalitních krbů a kamen do domácnosti i na zahradu. Mimo to zde seženete také krbová kamna, kouřovody či krbové vložky - zkrátka vše, co potřebujete ke správnému fungování vašeho krbu. E-shop KrbyLevně.cz spolupracuje s ověřenými výrobci, díky čemuž můžete mít jistotu, že bude váš krb skutečně kvalitní a vydrží celé roky.

Kvalitní krbová kamna a krby

Pokud je vaším snem zařídit se v domě či byte perfektní krb, který bude nejen funkčním prostředkem k vytápění místnosti, ale také stylovým doplňkem a navíc bude za rozumnou cenu, pak rozhodně musíte navštívit internetový obchod KrbyLevně.cz. V bohaté nabídce e-shopu KrbyLevně.cz si vyberete z nejrůznějších typů krbů a krbových kamen za skvělé ceny. Na KrbyLevně.cz zakoupíte také kvalitní automatické kotle na uhlí nebo na peletky.

Samozřejmostí nabídky e-shopu KrbyLevně.cz je také veškeré krbové doplňky - krbové vložky, kouřovody, rozvody tepla, ale také další příslušenství, jakou jsou podpalovače či podložky pod kamna a mnoho dalšího. 

KrbyLevně.cz krby

Vzorková prodejna KrbyLevně.cz

Pokud jste příznivci osobního nakupování a zboží si nejprve potřebujete důkladně prohlédnout a vyzkoušet, můžete navštívit prodejnu obchodu KrbyLevně.cz, která se nachází na adrese třída Osvobození 63 v Broumově, otevřeno mají každý všední den od 8:00 do 16:30.

Zákaznický servis

Nevíte-li si rady s nákupem na e-shopu KrbyLevně.cz, můžete kontaktovat zákaznickou podporu na e-mailové adrese podpora@krbylevne.cz nebo na telefonním čísle +420 222 262 261 každý všední den od 8:00 do 16:30. Zde vám ochotný personál poradí s výběrem vhodného produktu, on-line nákupem či reklamací zboží.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě KrbyLevně.cz a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 1,4 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na KrbyLevně.cz

Jak využít slevový kupón? Následujte několik jednoduchých kroků a sleva KrbyLevně.cz bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon na produkty, které si v e-shopu KrbyLevně.cz chcete zakoupit.

2. Přejděte do obchodu

Kliknutím na tlačítko „Získat slevu" přejdete do e-shopu KrbyLevně.cz.

Krbylevně.cz sleva

3. Vyberte si produkty

Na e-shopu KrbyLevně.cz si vyberete zvolené produkty se slevou získanou na Tipli.cz.

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O KrbyLevně.cz

Internetový obchod KrbyLevně.cz se specializuje na prodej kvalitních krbů a kamen do domácnosti i na zahradu. Mimo to zde seženete také krbová kamna, kouřovody či krbové vložky - zkrátka vše, co potřebujete ke správnému fungování vašeho krbu. E-shop KrbyLevně.cz spolupracuje s ověřenými výrobci, díky čemuž můžete mít jistotu, že bude váš krb skutečně kvalitní a vydrží celé roky. 

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1,4 % zpět z ceny nákupu v obchodě KrbyLevně.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.