GrilyKrby.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě GrilyKrby.cz

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu GrilyKrby.cz.

Slevový kód GrilyKrby.cz

Slevový kupon 5 % na vše na GrilyKrby.cz

Platí do 29.05.2024

+ 3 % zpět z nákupu

Veškeré grily se slevou 5 %.

O obchodu GrilyKrby.cz

Už cítíte vůni marinády, čerstvého masa, grilované zeleniny a pečených brambor s rozpuštěným máslem. Sbíhají se vám sliny? A nemáte, jak si tohle všechno dopřát? Teď už máte! Na GrilyKrby.cz najdete širokou nabídku elektrických, plynových grilů i grilů na dřevěné uhlí – všechny v prvotřídní kvalitě a roštem dost velkým na to, abyste si své grilování mohli náležitě užít!

Samozřejmostí je i veškeré vybavení, které potřebujete k provozu a údržbě svého grilu, aby vám po každé sezóně sloužil i další léto – součástí nabídky jsou ochranné obaly, správné grilovací nářadí, různé typy podpalu a litinové nádobí i nové rošty. Vychutnejte si chuť letních podvečerů se vším všudy s praktickými grily. Vše si můžete pohlédnout na prodejnách v NC Galerie Harfa nebo v Tachlovicích u Rudné u Prahy.

GrilyKrby.cz obchod

Kvalitní grily z e-shopu GrilyKrby.cz

K jarním a letním dnům neodmyslitelně patří grilování. Posezení s přáteli, dobré jídlo a pití, skvělá atmosféra a samozřejmě také pořádný gril. V obchodě GrilyKrby.cz jsou skuteční odborníci. Nabízejí prvotřídní špičkové grily, abyste si mohli dopřát ten nejlepší zážitek z právě ugrilovaného kusu masa. Vybrat si můžete ze široké nabídky různých druhů grilů - elektrické, plynové, na dřevěné uhlí, nebo třeba keramické grily. Obchod GrilyKrby.cz je skutečným rájem každého milovníka tohoto oblíbeného letního koníčku. 

Buďte prvotřídně vybavení 

Připravte se na grilovací sezónu se vším všudy. V e-shopu GrilyKrby.cz nakoupíte nejen grily skvělé kvality, ale také veškeré příslušenství a nářadí. Vybavte se třeba kvalitním litinovým nádobím, rošty, grilovacím nářadím, podpalováním či přípravky pro čištění grilu. 

A co takhle uzená krkovička nebo klobáska? V obchodě GrilyKrby.cz si vyberete z bohaté nabídky udíren. Udírny značky Bradley nebo Borniak jsou nejmodernější a nejchytřejší domácí udírny současnosti. Uzené maso, zelenina či ryby tak budete mít prvotřídní kvality a především z vlastní produkce. 

Půjčovna grilů

Jedete na dovolenou s přáteli či s rodinou a rádi byste si přivezli vlastní gril, ale žádný nemáte? Na nový nemáte dostatek financí nebo víte, že byste gril po zbytek roku nevyužili? Obchod GrilyKrby.cz přináší řešení - půjčte si gril. V půjčovně obchodu GrilyKrby.cz si můžete půjčit elektrický, plynový i gril na dřevěné uhlí už od 300 Kč za den. Doba půjčení navíc není nijak omezena, takže si gril můžete půjčit klidně na celou dovolenou.

GrilyKrby.cz prodej grilů

Nakupujte na e-shopu GrilyKrby.cz

Nakupování nikdy nebylo snazší! Na e-shopu GrilyKrby.cz nakoupíte on-line a z pohodlí vašeho domova za pár minut. V přehledně uspořádaném e-shopu, rozděleného podle jednotlivých kategorií, si vyberete přesně ten daný produkt, který zrovna hledáte. A pokud budete mít dotaz k nákupu nebo k výběru správného grilu, neváhejte kontaktovat zákaznický servis obchodu GrilyKrby.cz na telefonním čísle +420 311 678 445, kde vám ochotně poradí s výběrem toho nejlepšího grilu či udírny. 

Vybírejte grily přes Tipli.cz

Zaregistrujte se na portálu Tipli.cz a nakupujte elektrické grily za akční ceny. Každý den pro vás hledáme připravujeme nové akce na grily i další vybavení pro grilování. Ušetřete ještě víc a kupte si gril v akci v e-shopu GrilyKrby.cz díky portálu Tipli.cz.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě GrilyKrby.cz. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě GrilyKrby.cz vás odměníme až 4 % z částky vašeho nákupu.

GrilyKrby.cz slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kód GrilyKrby.cz 5 % na nákup

31.10.2022

Slevový kupon 5 % na nákup

31.08.2022

Slevový kupon 5 % na nákup

15.08.2022

Slevový kupon 5 % na veškerý sortiment

29.07.2022

Slevový kupon 5 % na nákup

15.07.2022

Slevový kupon 5 % na nákup

30.06.2022

Slevový kupon 5 % na veškerý sortiment

11.06.2022

Slevový kupon 5 % na nákup

26.05.2022

Slevový kupon 5 % na veškerý sortiment

09.05.2022

Slevový kupon 5 % na veškerý sortiment

28.03.2022

Jak uplatnit slevové kupóny na GrilyKrby.cz

Jak využít slevový kupon? Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, ve kterém zjistíte, že získat slevu v obchodě GrilyKrby.cz je skutečně jednoduché.

1. Výběr slevového kódu

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu GrilyKrby.cz uplatnit.

2. Zobrazení slevového kuponu

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete GrilyKrby.cz slevový kupón. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

GrilyKrby.cz slevový kód

3. Zadání slevového kódu

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu GrilyKrby.cz. V pravé spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Slevové kupóny", do které vložte zkopírovaný slevový kód GrilyKrby.cz. Následně potvrďte tlačítkem „OK“. Objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

GrilyKrby.cz

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz

Šetřit chce přeci každý Se slevovými kupóny na Tipli.cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Recenze GrilyKrby.cz

Lukáš

12.08.2017 5.0

s nákupem jsme spokojený, už grilujeme

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O GrilyKrby.cz

Láká vás vůně marinády, čerstvého masa, grilované zeleniny a pečených brambor s rozpuštěným máslem? Že už se vám sbíhají sliny? A nemáte, jak si tohle všechno dopřát? Teď už máte! Na GrilyKrby.cz najdete širokou nabídku elektrických, plynových grilů i grilů na dřevěné uhlí – všechny v prvotřídní kvalitě a roštem dost velkým na to, abyste si své grilování mohli náležitě užít!

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 3 % zpět z ceny nákupu v obchodě GrilyKrby.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se