GolfPlan

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě GolfPlan

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu GolfPlan.

O obchodu GolfPlan

Proháníte se po zelených greenech s golfovou holí? Milujete tento sport a věnujete se mu, ať už na amatérské nebo profesionální úrovni? Využijte možnosti golfového pojištění. Jde o speciální pojištění, které vás bude chránit ve chvíli, kdy se stane nepříjemnost nebo úraz. Golfplan.cz přináší komplexní pomoc.

Pojištění pro golfisty

Golfplan.cz je online golfové pojištění. Toto specializované golfové pojištění využívá víc než milion golfistů v celé Evropě. Je jedno, jestli jste amatérský nebo profesionální golfista. Sjednáním takového pojištění budete ochráněni před průšvihy nebo nečekanými situacemi, které se mohou během výkonu tohoto sportu objevit. Zároveň se jedná o nejlevnější golfové pojištění v České republice.

Golfové pojištění má rozsáhlé pojistné krytí a jedná se o soubor několika podpojištění v jednom balíčku. Myslet dopředu je důležité, ve chvíli, kdy se stane úraz nebo jiná nepříjemnost je pozdě myslet na pojištění nebo jinou ochranu pro vás a vaše zdraví.

Obrázek

Proč se pojistit?

Podobně jako u klasického pojištění nemovitosti, aut, pojištění sportu nebo životního pojištění, funguje to golfové jako pomoc a ochrana při nenadálých situacích. Pomáhá chránit vás, vaše vybavení i vaše zdraví na golfovém greenu. Vy se tak budete cítit bezpečně a nemusíte si dělat starosti.

Golfové vybavení není nejlevnější záležitost a jeho ztráta nebo odcizení bude vaši peněženku hodně stát. Při hře můžete někoho omylem trefit nebo také něco jiného poškodit. Podobně i vás může trefit letící míček, můžete si poranit například ústa či zuby. Zaplatíte zápisné na zápas, ale nemůžete jej odehrát? Nebo se vám naopak podaří Hole in One, tedy famózní úder během zápasu a chcete jej oslavit? Na tyto a další příležitosti je zde pojištění Golfplan!

Jak golfové pojištění funguje?

Vybrat si můžete pojištění tak, aby vyhovovalo Vašim potřebám a odpovídalo hodnotě vybavení. Dalším krokem je vyplnění základních údajů. Nakonec zvolíte platební metodu. Na výběr jich máte hned několik – online platbu kartou, přes PayPal, Google Pay, platba převodem na bankovní účet. Následně si můžete užívat golf plnými doušky, neboť pojištění je uzavřeno.

Golfové pojištění GolfPlan se vždy sjednává na dobu jednoho roku a je platné od následujícího dne. Toto golfové pojištění platí nejen v rámci České republiky, ale po celém světě. Kamkoliv cestujete, jste golfově pojištěni. Cesta na dovolenou nebo za turnaji nebude riziková, i zde jste pojištění.

Kontakty

Máte-li jakýkoliv dotaz, připomínku nebo otázku, neváhejte GolfPlan kontaktovat na telefonním čísle +420 224 235 210 nebo +420 602 220 678. Také můžete využít e-mailovou adresu golfplan@golfplan.cz nebo kontaktní formulář.

 • Pojištění domova a zdraví v Polsku poskytuje například AXA Direct.
 • Pojištění domova a zdraví na Slovensku poskytuje například NN poisťovňa.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O GolfPlan

Ať už jste profesionálními či amatérskými hráči golfu, jistě oceníte služby nabízené firmou GolfPlan. Společnost GolfPlan nabízí profesionální služby v oblasti golfového pojištění 21. století. Vyberete si zde golfové pojištění přímo na míru, které v případě nepříjemné události pokryje nezbytné vydaje za škody.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě GolfPlan?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se