eppi.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

eppi.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 5 % na vše v obchodě eppi.cz

Platí do 16.10.2021

 
   

Hledáte dokonalý šperk jako dárek k výročí nebo jiné životní události? Prozkoumejte třpytivou nabídku obchodu Eppi! Najdete v ní...

O obchodu eppi.cz

Dokonalé věci jsou tvořeny s vášní. Chystáte se požádat svou drahou o ruku? S prstenem Eppi vám neřekne NE. Posláním tohoto obchodu je, aby byli zákazníci co nejvíce spokojeni nejenom s produkty, ale i s poskytovanými službami. Pokud si tedy chcete nějaké produkty prohlédnout nebo potřebujete osobní radu, zarezervujte si bezplatnou schůzku v showroomu Eppi.

Eppi.cz: Módní doplňky, které vydrží

Společnost Eppi nakupuje přímo od primárních dodavatelů a díky tomu poskytuje nejnižší možné ceny. Účastnit se můžete také jedinečné soutěže pro zákazníky a vyhrávat pravidelně nádherné šperky. Máte vlastní představu o šperku? Obchod Eppi dokáže vytvořit jakýkoli produkt na základě fotky, pouhé představy nebo dokonce jen nákresu na ubrousku. Nechte se přesvědčit sami a kupte si krásný módní doplněk, který vydrží.

Eppi šperky s doživotní zárukou

Výjimečná kvalita materiálů a mistrovské práce umožňuje vytvářet šperky té nejvyšší kvality, které by měly - pokud se o ně náležitě staráte - vydržet po celý život. Z toho důvodu má obchod Eppi důvěru v každý kousek šperku a poskytuje na něj doživotní záruku. V případě, že by měl Eppi produkt výrobní závadu, což je však vysoce nepravděpodobné, vymění a opraví jakoukoli poškozenou část. Pokud nebude oprava možná, dostanete peníze zpět.

Všechny šperky se mohou časem poškrábat nebo zašpinit, zejména pokud je nosíte každý den. Eppi je jedinou společností, která nabízí profesionální bezplatné čištění šperků jako součást doživotní záruky. Stačí, když pošlete svůj šperk, a během pár dní se vám vrátí zpět jako nový.

Snubní prsteny

Svatba představuje výjimečný moment v životě. Proto by měl být snubní prstýnek unikátní a měl by vypovídat o povaze vztahu a partnerství. Obroučky by se tedy měly vzájemně doplňovat, ať už budou diamantové, drahokamové nebo se bude jednat o čistě kovové kroužky ze zlata nebo platiny. Jedinečnost jim můžete dodat vyrytím data sňatku a jmen. Vyzkoušejte si umění kompromisu a objevte na Eppi.cz ideální obroučky, jež vás budou životem provázet.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Najzlato.sk.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić TOUS.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O eppi.cz

Hledáte dokonalý šperk jako dárek k výročí nebo jiné životní události? Prozkoumejte třpytivou nabídku obchodu Eppi! Najdete v ní prsteny, náušnice, přívěsky, náramky i manžetové knoflíčky s certifikáty od těch nejdůvěryhodnějších laboratoří. Na Eppi.cz si vyberete šperk pro všechny důležité momenty vašeho života. Luxusní balení máte zdarma ke každému kousku.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě eppi.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.