Slevy a slevové kupóny pro vás

Platí do 09.04.2020

Slevový kupon až 10 % na vše v obchodě CDRmarket.

 

CDRmarket vám nabízí možnost zakoupit náplně do vaší tiskárny z pohodlí domova.… Zobrazit více

CDRmarket

09.04.2020

O obchodu CDRmarket

CDRmarket vám nabízí možnost zakoupit náplně do vaší tiskárny z pohodlí domova. Najdete tu tonery a catridge do tiskáren všech značek, takže nezáleží, zda máte tiskárnu Epson, hp, Canon, Samsung, Dymo, Oki nebo brother. Na CDRmarket nakoupíte náplně jak pro inkoustový, tak i laserový tisk.

CDR market má vše, co vaše tiskárna potřebuje

Široký výběr náplní, ale není jediným sortimentem, který na CDR market najdete. Tento internetový obchod nezapomíná ani na kanceláře. Kompletní sortiment kancelářského vybavení za skvělé ceny ocení, jak podnikatelé, tak běžní spotřebitelé. Na CDR market naleznete také pásky a štítky, komponenty na renovaci a náhradní díly pro tiskárny.

Nakupte náplně do tiskáren na CDRmarket

Ptáte se, proč právě CDRmarket? Samozřejmě, cena je to, co rozhoduje a na CDRmarket.cz nakoupíte náplně za daleko výhodnější ceny než v kamenných prodejnách. Zároveň se můžete těšit na rychlé dodání, protože CDRmarket se řídí heslem: „dnes objednáte, zítra můžete tisknout“. Nevíte si rady, jaká náplň je právě pro vaši tiskárnu? Obraťte se na odborníky z CDRmarket, kteří vám odborně poradí.

  • Vedeli ste, že v obchode CDRmarket môžete nakúpiť aj na Slovensku?

CDRmarket slevové kódy, které jste zmeškali

Podobné obchody

Recenze CDRmarket

5.0

Táňa Š.

27.11.2019 5.0

velká spokojenost s tímto obchodem

Markéta

07.11.2018 5.0

Petr S.

14.12.2017 5.0

CDRmarket vám nabízí možnost zakoupit náplně do vaší tiskárny z pohodlí domova. Najdete tu tonery a catridge do tiskáren všech značek, takže nezáleží, zda máte tiskárnu Epson, hp, Canon, Samsung, Dymo, Oki nebo brother. Na CDRmarket nakoupíte náplně jak pro inkoustový, tak i laserový tisk.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  10 %
KOMPATIBILNÍ (neoriginální) tonery, cartridge, pásky 10 %
Ostatní zboží (vč. ORIGINÁLNÍCH tonerů, certridgí, a pásků) 2,5 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.