BENU Lékárna

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě BENU Lékárna

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu BENU Lékárna.

BENU slevové kódy

Peníze zpět až 2,5 % na vše v obchodě BENU Lékárna

Platí do 02.04.2023

 
   

Na stránkách BENU lékárny koupíte volně prodejné léky, doplňky stravy, zdravou výživu, biopotraviny, bylinky, kosmetiku,...

Slevový kupon 5 % na nákup na BENU Lékárna

Platí do 02.04.2023

+ 2,5 % zpět z nákupu

Slevový kupon využijte v košíku obchodu

Vitamíny již od 29 Kč na BENU Lékárna

Platí do 30.04.2023

+ 2,5 % zpět z nákupu
   

Doplňte vitamíny na BENU Lékárně již od 29 Kč.

Vše pro pohodové Velikonoce na BENU Lékárna

Platí do 30.04.2023

+ 2,5 % zpět z nákupu
   

Nakupte velikonoční dobroty, potřeby na pečení i úklid na Benu lékárně.

BENU Lékárna

Vybírejte produkty pro zdraví v BENU Lékárně a udržujte v kondici nejen své tělo, ale i peněženku. Ať už vás skolila chřipka nebo jen sháníte nějaké doplňky stravy, tak je tu pro vás tato lékárna se svým širokým sortimentem léků, kosmetiky, zdravotních potřeb a doplňků stravy. Vše online i na prodejně. Kamenné prodejny BENU se nachází po celé České republice a v současné době si můžete zajít do více než 300 poboček, kde si lze nakoupit osobně, vyzvednout léky na eRecept nebo si do kamenné prodejny můžete nechat zaslat vaši objednávku z BENU Lékárny e-shopu.

Obrázek

Jak ušetřit s BENU Lékárnou

Při nakupování v této lékárně můžete vždy část peněz ušetřit. Stačí totiž, když si pořídíte BENU PLUS kartu, protože s ní budete získávat různé výhodné nabídky, slevy na nákupy a mnoho dalších výhod. Dále se vyplatí sledovat webové stránky tohoto obchodu, kde se často objevují slevové kupony, zboží ve slevě nebo dárek k nákupu určitého zboží. Pokud splníte určitou výši objednávky, můžete ušetřit také na dopravě zdarma. V případě, že by vám chybělo pár Kč do dopravy zdarma, podívejte se také do kategorie "Akce", v níž můžete najít produkty, se kterými doplníte objednávku. Jestliže přes Tipli nakoupíte v BENU Lékárně e-shopu, získáte z každé vaší objednávky cashback a ušetříte tím část financí.

Jak získat slevový kupon BENU

Všechny aktuální slevy najdete v akčním letáku BENU, který si můžete prohlédnout přímo na Tipli. Dále slevy naleznete na našich stránkách nebo přímo na stránkách lékárny. Po celý rok obchod nabízí svým zákazníkům výhodné nabídky a slevové kupony na určité produkty, aby nakupující měli levnější nákup. Sledujte proto pravidelně akční letáky nebo e-shop lékárny a zde se dozvíte o nejnovějších slevových kuponech, které si tento obchod pro zákazníky připravil. BENU slevové kódy můžete získávat pravidelně na váš e-mail, když se u této lékárny zaregistrujete na jejich stránkách. Slevové kódy také získávají držitelé BENU karty, kteří pravidelně u této lékárny nakupují. Pravidelně sledujte stránky Tipli, na nichž se může slevový kód do BENU objevit.

BENU Lékárna slevy - Dny Marianne, Black Friday

Síť lékáren BENU svým zákazníkům nabízí spoustu akcí a slev, které najdete přímo na e-shopu v sekci „Akce “. Můžete tak nakoupit konkrétní produkty za akční ceny, uplatnit akce 1 + 1 zdarma nebo získat dárky k nákupům. Nezapomeňte si prohlédnout leták plný skvělých slevových akcí. Nakupujte vybrané produkty za zvýhodněné ceny a ušetřete nemalé peníze.

BENU se pravidelně zapojuje do akce Black Friday, která se koná každý rok. I vy si při této akci můžete nakoupit velké množství produktů se slevou, protože do Black Friday se zapojuje velké množství prodejců. Při těchto slevách můžete v lékárně narazit na vybrané kousky za nízké ceny, výhodné balíčky, dopravu zdarma nebo jinou výhodnou nabídku, jež vám pomůže ušetřit při nákupu. Black Friday v BENU Lékárně se určitě vyplatí každému zákazníkovi, který by si rád doplnil domácí lékárničku nebo mu chybí nějaké produkty.

Jestliže byste rádi ušetřili za nákup v BENU Lékárně nějaké peníze, počkejte si na Dny Marianne BENU. Tato velká slevová akce se koná i několik dní po sobě, díky čemuž máte na výběr produktů více času. Při Dnech Marianne lze využít velkou slevu na celý nákup v této lékárně nebo se také pečlivě podívejte, zda nenabízí Dny Marianne při nákupu v BENU dárek k nákupu zdarma. 

BENU Lékárna e-shop nabízí léky, doplňky stravy a ostatní zdravotnické potřeby 

BENU Lékárna e-shop nabízí ještě širší sortiment než kamenné lékárny, a navíc za nižší ceny. V online internetové lékárně si můžete vybírat z těchto produktů:

 • volně prodejné léky
 • vitamíny a minerály
 • doplňky stravy
 • zdravou výživu
 • potřeby pro děti
 • pleťovou a tělovou kosmetiku
 • Benu antigenní testy

Dále zde můžete zakoupit zdravotnické pomůcky, náplasti, obvazy, potřeby pro nastávající maminky, veterinární přípravky pro vaše domácí mazlíčky nebo BENU respirátory FFP2. S touto lékárnou máte naprostou jistotu, že léky, výživové doplňky a zdravotnické potřeby nakupujete u prověřeného specialisty. Veškeré lékárny jsou totiž registrovány na seznamu SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv). Léky na předpis si sice online ještě koupit nemůžete, na webových stránkách Benu.cz si však pohodlně takový lék zarezervujete a v kamenné prodejně vyzvednete. 

Obrázek

Proč nakupovat v BENU Lékárně

Při osobní návštěvě můžete využít služeb, díky kterým si více pohlídáte své zdraví. Mezi tyto služby patří testování paměti, měření krevního cukru a konzultace pro odvykání kouření. Lékárna se aktivně zasazuje o zlepšení informovanosti a zdravotní prevence v České republice. Nejenže na svých internetových stránkách nabízí možnost zdarma se zeptat odborníka na problémy týkající se léků a zdraví, ale pořádá také speciální akce a nabízí podpůrné zdravotní programy. Dalším dobrým důvodem, proč se zastavit v této lékárně, je jejich nabídka Benu antigenních testů. Pokud byste se potřebovali otestovat vy nebo někdo jiný, můžete se zastavit v jakékoliv pobočce.

Další velikou výhodou je to, že mají také mobilní aplikaci, kterou si mohou stáhnout všichni, kteří vlastní telefon s operačním systémem Android nebo iOS. Pomocí aplikace BENU, kterou si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu, budete mít lékárnu stále po ruce. Přes tuto aplikaci si můžete například zarezervovat léky na předpis prostřednictvím kódu eReceptu a pak si je vyzvednete ve své vybrané lékárně. Jakmile budou léky z vašeho eReceptu připraveny, aplikace vám to dá vědět.

Dalšími výhodami aplikace jsou například speciální akce a výhodné nabídky na míru vašim potřebám, snadný přístup k e-shopu nebo třeba Lékový kalendář, který vás po nastavení spolehlivě upozorní na užívání léků a pohlídá, abyste na žádný z nich nezapomněli. Máte možnost si nastavit množství léků, čas a pravidelnost jejich užívání. Aplikaci si také jednoduše můžete propojit s BENU Plus účtem, díky tomu budete mít přehled o počtu nasbíraných bodů či o exkluzivních cenových nabídkách.

V BENU si můžete naplno užívat zákaznický program s věrnostní kartou BENU Plus. Tato karta vám přináší spoustu výhod. Více o výhodách programu BENU plus si přečtěte v našem článku. Nejenže ušetříte nemalé peníze při nakupování, ale získáte i větší pohodlí a jistotu ohledně vašeho zdraví. Součástí programu jsou například následující výhody:

 • slevy na doplatky za recept až 100 %
 • slevy na volně prodejné léky
 • sbírání věrnostních bodů, které můžete vyměnit za slevové poukázky
 • hlídání lékových interakcí (s kartou BENU plus může lékárna sledovat vaši lékovou historii a hlídat, jestli se vámi užívané medikamenty navzájem neovlivňují)
 • odborné konzultace a preventivní programy výhodněji

BENU Lékárna Brno, Praha, Plzeň a mnoho dalších

Po celé České republice najdete více než 315 poboček, kde si můžete objednané léky vyzvednout. Nakoupit můžete osobně v kamenné prodejně nebo online na e-shopu. Zboží z e-shopu si lze zarezervovat na vybrané kamenné prodejně a později se pro něj osobně zastavit. To se vyplatí třeba u slev z BENU letáku.

Název prodejnyAdresa prodejnyOtevírací doba
BENU Lékárna Brno OC FuturumVídeňská 100, 619 00 Brno

od pondělí do neděle 08:00 – 20:00

BENU Lékárna Praha OC Černý MostChlumecká 765/6, 198 19 Praha 9od pondělí do neděle od 09:00 – 21:00
BENU Lékárna Plzeň OC Albert2, Rokycanská 2656, Východní Předměstí, 312 00 Plzeňod pondělí do soboty od 08:30 – 19:00
BENU Lékárna Ostrava OC AvionRudná 3114/114, 700 30 Ostrava - Zábřehod pondělí do neděle od 09:00 – 21:00 
BENU Lékárna Most OC CentralRadniční 3400, 434 01 Mostod pondělí do soboty od 08:00 – 20:00, neděle od 09:00 – 20:00
BENU Lékárna Olomouc Galerie Moritz24, 8. května 465, 779 00 Olomoucod pondělí do neděle od 08:00 – 19:00
BENU Lékárna České Budějovice21, Lannova tř. 50, České Budějovice 6, 370 01 České Budějoviceod pondělí do pátku od 08:00 – 18:00, sobota od 08:00 – 12:30

BENU Lékárna Opava

Olomoucká 2995, 746 01 Opavaod pondělí do neděle od 08:00 – 20:00
BENU Lékárna Děčín1, Duchcovská 1210, 405 02 Děčínod pondělí do pátku od 07:00 – 18:00, sobota od 08:00 – 12:00, neděle zavřeno
BENU Lékárna PardubiceS. K. Neumanna 2859, 530 02 Pardubice Vod pondělí do neděle od 08:00 – 20:00

Vámi objednané zboží z internetové lékárny si můžete nechat zaslat zdarma na jakoukoliv kamennou prodejnu, kterou máte nejblíže a později si jej vyzvednete. Minimální hodnota objednávky na kamennou prodejnu je 49 Kč. Jakmile zboží dorazí na prodejnu, budete o tom informováni formou SMS a e-mailem.

BENU Lékárna reklamace a vrácení zboží

V e-shopu v sekci „Snadné vrácení a reklamace“ se můžete přihlásit do svého účtu, nebo postupovat jako nepřihlášený uživatel. Budete potřebovat číslo objednávky a e-mail. Pokud zboží chcete vrátit v rámci 14denní lhůty, můžete tak učinit pouze na centrále na adrese: K Pérovně 945/7, 102 00 Praha, Hostivař, nebo zboží poslat poštou na uvedenou adresu. Pokud se rozhodnete zboží reklamovat, v tom případě, ho můžete vrátit v jakékoli BENU, případně ho taktéž můžete poslat poštou.

Rezervace eReceptu online

Jestliže jste dostali od lékaře léky na předpis, využijte službu rezervace eReceptu. Díky tomu už se nemusíte bát, že by léky nebyly v prodejně k dispozici. Rezervace je rychlá a zvládnete ji během několika málo minut. Navíc vybrané léky pořídíte s věrnostní kartičkou BENU PLUS bez doplatku. Abyste si léky mohli zarezervovat, připravte si kód eReceptu. Ten zadejte do aplikace nebo do webového formuláře, který najdete na stránkách Benu.cz. Pokud máte více eReceptů, je možné zadat více kódu najednou. Následně stačí počkat, dokud vám nepřijde SMS a e-mail s oznámením, že jsou léky připraveny k vyzvednutí. Kód z potvrzujícího e-mailu poté stačí předložit ve vámi zvolené BENU. Léky je možné vyzvednout i na občanský průkaz. Na vyzvednutí máte 3 pracovní dny.

BENU Lékárna slevové kódy, které jste zmeškali

Sleva BENU Lékárna 8 % na GS Condro Diamant

31.03.2023

Sleva BENU Lékárna až 13 % na přírodní vitamíny Jamieson

31.03.2023

Sleva BENU Lékárna až 20 % na kosmetiku Eucerin

28.02.2023

Nutrilon výhodná balení

17.03.2023

3 + 1 zdarma na doplňky stravy značky MOVit Energy

28.02.2023

Sleva BENU lékárna 19 % na vybrané přípravky Voltaren

23.02.2023

Slevy Benu až 15 % na doplňky stravy Cemio a GS

31.01.2023

Benu výprodej: Slevy až 40 %

31.01.2023

Hami BIO příkrmy od 39 Kč

08.01.2023

Akce 2 + 1 zdarma na vybrané produkty Garnier a Mixa

15.12.2022

Jak uplatnit slevový kód BENU

Jestliže byste rádi využili slevový kód BENU, vyberte si z nabídky BENU slevový kód, který chcete uplatnit. Klikněte na symbol „nůžek" a tím zkopírujete BENU slevový kód. Poté klikněte na tlačítko „Použít kupon“. Následně budete přesměrováni přímo na e-shop Benu.cz. Vyberte si produkt, o který máte zájem a vložte jej do košíku. V prvním kroku objednávky po pravé straně najdete kolonku s názvem „Mám slevový kód, poukaz nebo dárkový šek“. Do této kolonky vložte zkopírovaný BENU slevový kupon a sleva je vaše. Poté dokončete objednávku obvyklým způsobem.

Obrázek

V případě, že by vám nešel slevový kód BENU uplatnit, je možné, že kupon byl již uplatněn, a proto nelze znovu použít, tento kód nelze využít na vámi vybrané značky, nesplnili jste maximální / minimální výši objednávky, kód není správně opsaný (zkopírovaný), slevovému kódu BENU již vypršela platnost. 

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Eshop Benu lékárna

Na stránkách BENU lékárny koupíte volně prodejné léky, doplňky stravy, zdravou výživu, biopotraviny, bylinky, kosmetiku, potřeby pro děti a nastávající maminky, zdravotnické pomůcky i nezbytnosti pro domácí mazlíčky. Nakupovat můžete nejenom na e-shopu, ale i v mnoha kamenných prodejnách osobně. Ať už potřebujete zahnat kašel, rýmu, nebo bolest hlavy, vsaďte na BENU Lékárnu. Pokud navíc vlastníte BENU Plus kartu, můžete využít služeb, které obchod nabízí pro držitele této karty.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  2,5 %
Nový zákazník 2,5 %
Stávající zákazník 1 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě BENU Lékárna?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se