b2b partner

O obchodu b2b partner

B2B parnetr

B2B partner je eshop specializovaný na kancelářské vybavení a nábytek, zázemí do šaten, ale najdete zde i  vybavení do dílen a skladů.  Eshop se může pyšnit odběrateli jako je KFC, CineStar nebo například Rosmann. Nejlepší je možnost, navolit si nábytek dle vašich představ a očekávání. 

B2B kancelář

B2B parnetr eshop

Eshop je prakticky zpracovaný, takže se snadno zorientujete v přehledu nabízeného zboží! Lze si v eshopu vytvořit seznam, vašich oblíbených produktů, který vám bude k dispozici po registraci po 30 dní. Kromě obrázků si můžete nechat zaslat i tištěný katalog. 

B2B partner eshop

Záruka na zboží

Na zboží se vztahuje záruka po dobu 7 let.  V případě nespokojenosti lze stáhnout formulář o reklamaci, který jen jednoduše vyplníte. 
 

Doprava zdarma 

Akce, která platí celoročně je doprava zdarma! 

Vaše zásilka bude doručena službou DPD, TOPTRANS nebo DACHSER na adresu kdekoliv v ČR, kterou si zvolíte. Doručení probíhá v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodinTyto služby jsou zpoplatněny.

 • Služba TOPTIME - Garance dodání zásilky v pracovní dny v dopoledních hodinách do 13:00.
 • Služba TOP - COMFORT - Řidič přepravní společnosti doručí zásilku na Vámi určené místo v areálu nebo vynese do patra s aktivní asistencí příjemce. Doručení je v pracovní dny do 24 hodin od expedice zboží.
 • Služba TOP - COMFORT PLUS - Řidič přepravní společnosti s pomocí závozníka doručí zásilku na Vámi určené místo v areálu nebo vynese do patra bez asistence příjemce. Doručení je v pracovní dny do 72 hodin od expedice zboží.

B2B partner kontakt

Pokud si nevíte rady, na Heureka vám rádi poradí, volejte na zákaznickou linku +420 800 700 700 Po-Pá 7:00 - 17:00 nebo napište do chatovacího okénka, které najdete na hlavní stránce eshopu. Sledujte B2B Partner na sociálních sítích, konkrétně na Facebooku a nic už vám neunikne! 

Podobný eshop najdete na Slovensku Sconto.sk a v Polsku Bazylia.pl.

b2b partner slevové kódy, které jste zmeškali

Využijte dopravu zdarma na B2B Partner!

28.02.2021

Využijte dopravu zdarma na B2B Partner!

28.02.2021

Využijte dopravu zdarma na B2B Partner!

28.02.2021

Obchody, kde vás odměníme

O b2b partner

Nevíte jak si vybavit vaší kancelář, sklad nebo dílnu? Pořiďte si luxusní vybavení z B2B partner! V eshopu na váš čeká široká škála kancelářského nábytku, regálů, beden a boxů všeho druhu. Neváhejte ani chvilku! 

b2b partner v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod b2b partner.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se