Kaspersky

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Kaspersky

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Kaspersky.

Slevový kód Kaspersky

Peníze zpět 12,5 % na vše v obchodě Kaspersky

Platí do 15.07.2024

 
 

Mějte svůj počítač v bezpečí, kdykoli se připojíte. Při surfování na internetu, nakupování, sledování filmů a videí či streamování na sociálních…

O obchodu Kaspersky

Mějte svůj počítač v bezpečí, kdykoli se připojíte. Při surfování na internetu, nakupování, sledování filmů a videí či streamování na sociálních sítí. Díky Kaspersky Lab systémům Anti-Virus a Internet security budete mít jistotu, že je vaše zařízení dokonale zabezpečeno a navíc zůstane stále stejně výkonné.

Obrázek

Vyberte si ten správný balíček ochrany 

V Kaspersky Lab věří, že každý by měl být chráněn před počítačovými hrozbami. Proto si zde můžete vybrat hned z několika balíčků, které zaručeně ochrání bezpečnost vašeho počítače. Vybrat si můžete například antivirovou ochranu Kaspersky Anti-Virus, díky které budete mít zajištěnou bezpečnost elektronického zařízení a díky jednoduché správě antiviru nebudete muset podstupovat složité instalační procesy či aktualizace. 

V Kaspersky pro vás však mají připravený také rozšířený balíček Internet security, se kterým zajistíte nejen prvotřídní ochranu vašeho počítače, ale zároveň získáte také zabezpečení vašeho on-line internetového bankovnictví, a to i při nákupech na internetu. 

První v 60 srovnávacích testech 

Společnost Kaspersky Lab poskytuje již přes 20 let antivirové systémy, které využívá více než 370 tisíc společností ve 200 zemích po celém světě. Proto, ale i pro mnoho dalšího, v loňském roce získaly produkty společnosti Kaspersky Lab v 94 srovnávacích testech a recenzích 60 prvních míst a 77 umístění na stupních vítězů.

Obrázek

Ochrana osobních údajů 

Díky unikátním antivirovým softwarům Kaspersky Lab máte jistotu, že jsou vaše osobní údaje v naprostém bezpečí. Ochrana osobních údajů je zajišťována díky speciálním šifrovaným kódům, které jsou pravidelně měněny. Můžete tak pohodlně a bezpečně nakupovat na internetu či ukládat údaje z platební karty a přitom mít jistotu, že jsou vaše finance v naprostém bezpečí.

Nakupujte ještě levněji díky Tipli.cz

Využívejte mimořádné akce v obchodě Kaspersky Lab. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Kaspersky Lab shop vás odměníme až 12,5 % z částky vašeho nákupu.

Kaspersky slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kód Kaspersky pro extra slevu 10%

30.04.2024

Recenze Kaspersky

Jitka P.

29.02.2020 5.0

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Kaspersky

Mějte svůj počítač v bezpečí, kdykoli se připojíte. Při surfování na internetu, nakupování, sledování filmů a videí či streamování na sociálních sítí. Díky Kaspersky Lab systémům Anti-Virus a Internet security budete mít jistotu, že je vaše zařízení dokonale zabezpečeno a navíc zůstane stále stejně výkonné. 

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Kaspersky v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 12,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Kaspersky?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se