Kaspersky

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Kaspersky slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 12,5 % na vše v obchodě Kaspersky

Platí do 09.12.2021

 
   

Mějte svůj počítač v bezpečí, kdykoli se připojíte. Při surfování na internetu, nakupování, sledování filmů a videí či streamování na sociálních…

O obchodu Kaspersky

Mějte svůj počítač v bezpečí, kdykoli se připojíte. Při surfování na internetu, nakupování, sledování filmů a videí či streamování na sociálních sítí. Díky Kaspersky Lab systémům Anti-Virus a Internet security budete mít jistotu, že je vaše zařízení dokonale zabezpečeno a navíc zůstane stále stejně výkonné.

Obrázek

Vyberte si ten správný balíček ochrany 

V Kaspersky Lab věří, že každý by měl být chráněn před počítačovými hrozbami. Proto si zde můžete vybrat hned z několika balíčků, které zaručeně ochrání bezpečnost vašeho počítače. Vybrat si můžete například antivirovou ochranu Kaspersky Anti-Virus, díky které budete mít zajištěnou bezpečnost elektronického zařízení a díky jednoduché správě antiviru nebudete muset podstupovat složité instalační procesy či aktualizace. 

V Kaspersky pro vás však mají připravený také rozšířený balíček Internet security, se kterým zajistíte nejen prvotřídní ochranu vašeho počítače, ale zároveň získáte také zabezpečení vašeho on-line internetového bankovnictví, a to i při nákupech na internetu. 

První v 60 srovnávacích testech 

Společnost Kaspersky Lab poskytuje již přes 20 let antivirové systémy, které využívá více než 370 tisíc společností ve 200 zemích po celém světě. Proto, ale i pro mnoho dalšího, v loňském roce získaly produkty společnosti Kaspersky Lab v 94 srovnávacích testech a recenzích 60 prvních míst a 77 umístění na stupních vítězů.

Obrázek

Ochrana osobních údajů 

Díky unikátním antivirovým softwarům Kaspersky Lab máte jistotu, že jsou vaše osobní údaje v naprostém bezpečí. Ochrana osobních údajů je zajišťována díky speciálním šifrovaným kódům, které jsou pravidelně měněny. Můžete tak pohodlně a bezpečně nakupovat na internetu či ukládat údaje z platební karty a přitom mít jistotu, že jsou vaše finance v naprostém bezpečí.

Nakupujte ještě levněji díky Tipli.cz

Využívejte mimořádné akce v obchodě Kaspersky Lab. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Kaspersky Lab shop vás odměníme až 12,5 % z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze Kaspersky

5.0

Jitka P.

29.02.2020 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Kaspersky

Mějte svůj počítač v bezpečí, kdykoli se připojíte. Při surfování na internetu, nakupování, sledování filmů a videí či streamování na sociálních sítí. Díky Kaspersky Lab systémům Anti-Virus a Internet security budete mít jistotu, že je vaše zařízení dokonale zabezpečeno a navíc zůstane stále stejně výkonné. 

Podmínky nákupu

Na objednávky, kde se jedná o prodloužení licence se cashback nevztahuje. Provize se vztahuje jen na nákup nového předplatného.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 12,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Kaspersky?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.