Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Pro obchod Kaspersky Lab právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů Smarty CZ, Farnell, AliExpress, Datart, nebo eBay.com.

Slevový kupón 10% na kabely a počítačové součástky v eshopu Farnell.com

Platí do 26.10.2020

+ 5 % zpět z nákupu

Využijte v eshopu Farnell.com při nákupu nad 3500 slevu 10% na počítačové součástky a kabely. více

Sleva až 70 % na elektroniku na AliExpress

+ 10 % zpět z nákupu

Využijte slevy na elektroniku od Aliexpressu. více

Pračka se sušičkou lg f4dv710h1 bílá

Platí do 26.10.2020

 

Nemusíte si pořizovat pračku a sušičku zvlášť – LG totiž umí obě funkce skvěle integrovat do jediného přístroje. Ušetří tak náklady při pořízení… více

Sleva až 45% na mobilní telefony na Mironet.cz

+ 0,5 % zpět z nákupu

V eshopu Mironet probíha výprodej a najdete zde slevy až -45% na vybrané mobilní telefony v akci. více

Sleva až 55 % na elektroniku na eBay.com

+ 2 % zpět z nákupu

Nabídka elektroniky se slevou až -55% na eBay.com. více

O obchodu Kaspersky Lab

Mějte svůj počítač v bezpečí, kdykoli se připojíte. Při surfování na internetu, nakupování, sledování filmů a videí či streamování na sociálních sítí. Díky Kaspersky Lab systémům Anti-Virus a Internet security budete mít jistotu, že je vaše zařízení dokonale zabezpečeno a navíc zůstane stále stejně výkonné.

Vyberte si ten správný balíček ochrany 

V Kaspersky Lab věří, že každý by měl být chráněn před počítačovými hrozbami. Proto si zde můžete vybrat hned z několika balíčků, které zaručeně ochrání bezpečnost vašeho počítače. Vybrat si můžete například antivirovou ochranu Kaspersky Anti-Virus, díky které budete mít zajištěnou bezpečnost elektronického zařízení a díky jednoduché správě antiviru nebudete muset podstupovat složité instalační procesy či aktualizace. 

V Kaspersky pro vás však mají připravený také rozšířený balíček Internet security, se kterým zajistíte nejen prvotřídní ochranu vašeho počítače, ale zároveň získáte také zabezpečení vašeho on-line internetového bankovnictví, a to i při nákupech na internetu. 

Kaspersky ochrana

První v 60 srovnávacích testech 

Společnost Kaspersky Lab poskytuje již přes 20 let antivirové systémy, které využívá více než 370 tisíc společností ve 200 zemích po celém světě. Proto, ale i pro mnoho dalšího, v loňském roce získaly produkty společnosti Kaspersky Lab v 94 srovnávacích testech a recenzích 60 prvních míst a 77 umístění na stupních vítězů.

Ochrana osobních údajů 

Díky unikátním antivirovým softwarům Kaspersky Lab máte jistotu, že jsou vaše osobní údaje v naprostém bezpečí. Ochrana osobních údajů je zajišťována díky speciálním šifrovaným kódům, které jsou pravidelně měněny. Můžete tak pohodlně a bezpečně nakupovat na internetu či ukládat údaje z platební karty a přitom mít jistotu, že jsou vaše finance v naprostém bezpečí.

Kaspersky antivirus

Nakupujte ještě levněji díky Tipli.cz

Využívejte mimořádné akce v obchodě Kaspersky Lab. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Kaspersky Lab shop vás odměníme až 10,25 % z částky vašeho nákupu.

Podobné obchody

Recenze Kaspersky Lab

5.0

Jitka P.

29.02.2020 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Kaspersky Lab

Mějte svůj počítač v bezpečí, kdykoli se připojíte. Při surfování na internetu, nakupování, sledování filmů a videí či streamování na sociálních sítí. Díky Kaspersky Lab systémům Anti-Virus a Internet security budete mít jistotu, že je vaše zařízení dokonale zabezpečeno a navíc zůstane stále stejně výkonné. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 12,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Kaspersky Lab?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.