Přinášíme vám akční nabídky, které najdete v obchodech s elektronikou. Nakoukněte do aktuálních letáku oblíbených elekter jako Euronics, PLANEO, Mall.cz, Kasa.cz, Alza, OKAY nebo Expert elektro. Nově jsou k dispozici i letáky hraček za bezkonkureční ceny! Akční nabídky obchodů, které nemají papírové letáky pro vás vytváříme z newsletterů. Porovnejte kde seženete nové elektro a hračky nejvýhodněji.

Přemýšlíte nad koupí nové televize, mobilu, domácích spotřebičů, počítače nebo hraček? Prolistujte si akční letáky obchodů s elektronikou a najděte to, co potřebujete za skvělé ceny. Na našich stránkách můžete porovnat nabídky elektro obchodů na jednom místě. Na papírové letáky se můžete vykašlat, u nás najdete elektro letáky online a akční letáky hračkářství.

Nejoblíbenější akční letáky elektro obchodů

Podívejte se na klasické letáky, které znáte ze svých poštovních schránek, v online podobě. Přinášíme vám aktuální Euronics leták, kde najdete převážně akční ceny lednic a ostatních domácích spotřebičů. Nechybí ani PLANEO elektro leták, Expert elektro leták nebo OKAY leták. Vyberte si nový mobil, televizi nebo spotřebič do domácnosti. Prodejny PLANEO elektro, Expert elektro nebo OKAY elektro najdeme po celé České republice, nakoupit v akci zde tedy může skoro každý.

Všechny aktuální newslettery s elektrem na jednom místě

Kromě běžných letáků vám přinášíme i letáky obchodů, které nerozesílají letáky poštou, ale vytvářejí akční newslettery. U nás se však k odběru všech newsletterů nemusíte přihlašovat, protože vám přinášíme online letáky na jednom místě. Prolistujte si Mall.cz leták, Kasa.cz leták nebo Alza leták. Tyto prodejny nenajdeme v každém městě, ale spíše v těch větších. Pokud máte zmíněné obchod daleko a zboží z letáku vás zaujalo, můžete si ho objednat online na e-shopu vybraného obchodu.

Mall.cz nabízí letáky nejen s elektronikou, ale i s letáky hračky, drogerií nebo oblečením. Kasa.cz se poslední dobou specializuje na nabídku produktů pro zahradu a domácnost. V Alze najdeme vše od notebooků, počítačů, mobilů, televizí po hračky, parfémy, hodinky, drogerii a další zboží.

Prostudujte si pečlivě nabídku v jednotlivých obchodech a nakupte elektro za tu nejlepší cenu. Každý týden vám přinášíme aktuální elektro letáky a letáky hračkářství. Nenechte si ujít nejnovější akce, speciální nabídky, slevy a výprodeje. S námi vždy ušetříte.

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se