Indický nábytek

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Indický nábytek slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2 % na vše v obchodě Indický nábytek

Platí do 26.10.2021

 
   

Láká vás vzdálená kultura exotického orientu? Nyní můžete mít kousek orientu u sebe doma. Internetový obchod Indický nábytek

Slevový kupón 10 % na nákup na Indický nábytek

Platí do 31.10.2021

+ 2 % zpět z nákupu

Slevový kupón 10 % platí na nákup. více

O obchodu Indický nábytek

Láká vás vzdálená kultura exotického orientu? Nyní můžete mít kousek orientu u sebe doma. Internetový obchod Indický nábytek nabízí široký výběr originálního orientálního nábytku a bytových doplňků. Stylovým indickým nábytkem z masivního dřeva a dalších kvalitních materiálů si nyní můžete vybavit svůj obývací pokoj, ložnici, nebo třeba kancelář a na chviličku se během všedního dne zasnít do vůně orientálních dálek.

indický nábytek jídelní set

Doprava a platba

Svůj nový indický nábytek si buď můžete osobně vyzvednout na výdejním místě nebo vám jej doručí dopravní společnost Toptrans (cena dopravy od 159 Kč v závislosti na hmotnosti).

Při nákupu nad 2 000 Kč je doprava zdarma.

Za své zboží můžete zaplatit několika způsoby:

 • online kartou
 • bankovním převodem
 • dobírkou
 • hotově/kartou při osobním převzetí na pobočce

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete obchod jednoduše kontaktovat, a to buď telefonicky na číslech +420 317 700 862 a +420 608 766 700 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese info@indickynabytek.cz.

Indický nábytek je také na sociálních sítích. Navštivte jejich Facebook nebo Twitter, objevujte novinky a nechte se inspirovat. Zavítat můžete i na pobočky v Tehovci (Praha-východ) nebo Bratislavě.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Indický nábytek

Láká vás vzdálená kultura exotického orientu? Nyní můžete mít kousek orientu u sebe doma. Internetový obchod Indický nábytek nabízí široký výběr originálního orientálního nábytku a bytových doplňků. Stylovým indickým nábytkem z masivního dřeva a dalších kvalitních materiálů si nyní můžete vybavit svůj obývací pokoj, ložnici, nebo třeba kancelář a na chviličku se během všedního dne zasnít do vůně orientálních dálek. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě Indický nábytek?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.