ČSOB Pojišťovna

ČSOB Pojišťovna

Chci se pojistit

ČSOB Pojišťovna

Klid a bezpečí. S ČSOB pojišťovnou je získáte od 15 korun za den. Tato firma je jednou z největších pojišťoven v ČR. Více než milion klientů využívá její služby v oblasti pojištění osob, vozidel, majetku, zodpovědnosti a mnohých dalších.

Podobné firmy

ČSOB Pojišťovna

ČSOB pojišťovna není sice nejlevnější pojišťovna, která u nás působí, ale zdaleka ani nejdražší. Cenově jsou její služby někde uprostřed. Je to zlatá střední cesta, tedy kvalitní služby za rozumnou cenu.

Společnost vznikla v roce 1992, ale od té doby několikrát změnila jméno. V dnešní době je součástí evropské finanční skupiny KBC. V roce 2010 získala titul Pojišťovna roku. A mimochodem, nespleťte si ČSOB pojišťovnu s ČSOB bankou. Zejména když půjdete na pobočku ;-)

ČSOB pojišťovna cestovní pojištění: Rodina ušetří!

Pokud plánujete dovolenou pro celou rodinu, určitě važte cestovní pojištění od ČSOB pojišťovny. Nabízí totiž až 39% slevu pro rodiny. ČSOB pojišťovna navíc myslí i na bezpečí vaší domácnosti, když budete pryč.

Máte-li strach, že se prázdný byt nebo dům zalíbí zlodějům, využijte krátkodobé pojištění domácnosti. ČSOB ho automaticky nabízí jako možné připojištění, takže si ušetříte papírování i peníze za samostatnou pojistku.

ČSOB pojišťovna povinné ručení: proplatí i vaše škody

Když zaviníte nehodu, zaplatí pojišťovna škody i na vašem vozidle (nejen škody třetí strany). Tahle služba je ovšem součástí jen té nejdražší varianty povinného ručení (Premiant) a cena oprav auta je omezená na 10 000 Kč.

I přesto to má obrovskou výhodu – pokud jsou škody malé, nemusíte hlásit pojistnou událost v rámci havarijního pojištění. Díky tomu si u havarijního pojištění neovlivníte bonus za jízdu bez nehod.

ČSOB pojišťovna havarijní pojištění: zajistí i tlumočníka

Dávno víme, že havarijní pojištění není jen případ havárií. Ale věděli jste, že ČSOB pojišťovna vám zajistí i tlumočníka? Autonehoda v zahraničí a nutnost komunikovat s úřady je o to horší, že v cestě stojí jazyková bariéra. ČSOB pojišťovna ale zajistí tlumočníka, takže se snadno domluvíte.

Pro starší vozy bohatě stačí varianta Standard. Ta (na rozdíl od dražších variant) neobsahuje pojištění odcizení ani negarantuje pojistnou částku, ale tato rizika u aut se starším datem výroby nejsou tak naléhavá.

Kolik to stojí?

V případě havarijního pojištění a povinného ručení bohužel nejde říct jednu paušální částku. Cena pojištění úzce souvisí s cenou vašeho auta a rizikem, které vám hrozí (ale také které představujte pro pojišťovnu).

Snadný způsob, jak zjistit, kolik to bude stát, je využít srovnávač pojištění. Podle informací o vás a o autě (výkon motoru, stáří, …) pak lze odhadnout riziko a stanovit cenu pojištění.

ČSOB pojišťovna recenze

Jako u většiny služeb, i zde jsou recenze smíšené. Nejčastějším nedostatkem, se kterým se zákazníci setkávají, je komunikace ze strany pojišťovny a nepečlivost při likvidaci pojistné události. Pokud ale budete nepozorní při pročítání dokumentace (např. informací o tom, na které situace se pojištění nevztahuje) není to chyba pojišťovny.

ČSOB pojišťovna kontakt:

Informace o produktech a službách poskytne infolinka. Pokud naopak chcete využít nějakou již sjednanou službu nebo nahlásit pojistnou událost, kontaktujte nonstop asistenční službu.

  • Infolinka: 466 100 777 (po-pá, 7-18 hod)
  • Asistenční služba: 222 803 442 (nepřetržitě v provozu)