Primark e-shop: Tipy, jak nakoupit na Primarku online

Móda 21. 2. 2018

Rádi nakupujete nejnovější módu za nízké ceny? Zbožňujete Primark? Přemýšleli jste někdy, jestli existuje něco jako Primark e-shop a zda lze na Primarku nakoupit online? Chcete se dozvědět více o Primark slevách pro věrné zákazníky? Tak čtěte dál!

Primark je obchod, který byl založen v roce 1969 v Irsku. Je známý především tím, že v něm naleznete nejnovější módu za ty nejpříznivější ceny. Je lehce dostupný (nachází se téměř v každém větším evropském městě), a tak není překvapením, že je čím dál tím víc populární. Stále častěji se pořádají výlety do Drážďan či Vídně, což jsou pro nás svou lokalitou momentálně nejbližší Primarky. Proto není divu, že například v období Vánoc se Primark stává poměrně přeplněným místem.

Lidé tudíž hledají řešení, jak by mohli módní kousky za nízké ceny, které Primark nabízí, získat po internetu a nemuset se tak tlačit ve frontách a přehrabovat se v hromadách oblečení.

Existuje Primark e-shop?

Špatnou zprávou je, že Primark e-shop zatím neexistuje a v dohledné době ho prý Primark ani nechystá. Tudíž v současné době není možné si jejich zboží objednat online a pouze si ho vyzvednout či nechat doručit domů.

Primark online aneb Internetový katalog Primark

Naopak dobrou zprávou je, že Primark má vlastní online katalog, který je přehledný, nápomocný a skrývá spoustu vychytávek. Na něm najdete veškerý sortiment Primarku včetně nejočekávanějších novinek a limitovaných edicí.

primark zboží

V Primarku najdete zboží od oblečení, včetně spodního prádla, přes doplňky a obuv až ke kosmetice, domácím potřebám a hračkám!

Dalším kladem Primarku online je, že u všech položek vidíte jejich cenu, takže pokud máte nějaký limit pro útratu na výletě například v Drážďanech či Vídni a chcete si udělat radost věcmi z Primarku, můžete si přibližnou částku spočítat již z pohodlí domova.

Tipy, jak nakupovat na Primarku online

  • Přidejte si své vysněné kousky do svého wish listu! Primark online katalog nabízí vychytávku v podobě přidávání jakéhokoliv sortimentu do svého listu přání, ke kterému se můžete vracet, dokud z něj zase položky neodstraníte! Takhle se vám nikdy nestane, že už nebudete moct najít ten kousek, co se vám tak líbil!
  • Sestavte si svůj outfit snů! Další vychytávkou je, že si můžete jednotlivé položky seskládat dohromady a tak zjistit, zda se vám vybraná kombinace bude líbit, čímž ušetříte mnoho času v kamenném obchodě.


Řekněme tedy, že již máte svůj wish list a dokonce i sestavený vysněný outfit. Jak to tedy teď udělat dál? O Primarku v Praze se mluví už poměrně dlouho, ale jelikož tu zatím stále není, nezbývá nám, než si zajet do Primarku k našim sousedům.

Například německé Drážďany mají dokonce třípatrový Primark Dresden, ve kterém opravdu najdete veškeré novinky letošního roku i klasickou módu a na chuť si zde přijde naprosto každý! Ani rakouská Vídeň se nedrží vzadu a též nabízí prostorný Primark, ve kterém se bude nakupovat úplně samo!

primark karta a pokladna

Do obou těchto měst se dělají organizované výlety, kdy se společným autobusem jede přímo do centra města, kde si jej můžete s delegátkou v klidu projít a i tak vám zbudou přibližně tři hodiny na chození po trzích či právě na nákupy v Primarku. Autobus vás poté odveze zase pohodlně domů a vy máte krásný celodenní výlet se zážitky i nákupy.

Zajeďte si do Primarku za tu nejnižší cenu!

Výlet do Primarku vás rozhodně nepřijde draho! Fakultativní výlety jsou nejen velmi pohodlné a dobře organizované, ale zaplatíte za ně opravdu jen malou částku. Navíc budete nejen nakupovat, ale budete mít i možnost nasát atmosféru města, ve kterém se bude nacházet. A není nic krásnějšího než svařák na drážďanských trzích ve vánočním čase.

Primark slevy pro věrné zákazníky!

Navíc Primark má pro své zákazníky přichystané i slevové akce. Momentálně vám stačí si na prodejně Primarku založit jejich věrnostní kartičku a budete mít veškeré nezlevněné zboží s 10% slevou! Sledujte Primark slevy, ať už vám nikdy žádná neunikne.

Tak neváhejte a domluvte se se svou kamarádkou, partnerem či maminkou a vyjeďte si na výlet plný zábavy, odpočinku a nakupovací terapie.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Smýšlíte ekologicky? Dedra je správnou volbou

Hledáte EKO drogerii? Pak jste na správném místě. Česká drogerie Dedra si zakládá na kvalitě a...
21.9.2018 Zobrazit článek

Začtěte se s knihou od knihkupectví KOSMAS

Milujete knížky a chtěli byste je nakupovat se slevou? Představujeme knihkupectví Kosmas, kde...
21.9.2018 Zobrazit článek

Zimní bundy: Najděte si tu pravou hřejivou!

Už se blíží. Je neúprosná, chladná a na druhou stranu pohádkově krásná. Zima je za rohem a my...
21.9.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1254 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.