Nový PEPCO leták? Pojďte si ho prohlédnout

Móda Hračky 12. 10. 2018

Hledáte místo, kde nakoupíte produkty pro celou rodinu a domácnost za nejnižší ceny? Právě jste ho našli a jmenuje se PEPCO. Prodejny PEPCO nabízí ve svých letácích hlavně levné dětské oblečení a zboží pro útulnější domov. Chcete vědět, jaký sortiment najdete v aktuálním PEPCO letáku?

Objevte skvělé ceny v PEPCO letáku. V Česku se tento obchod dynamicky rozvíjí již několik let. Stal se nejoblíbenějším prodejcem dětského oblečení a významným dodavatelem dekorativního zboží do domácnosti. Díky akčním nabídkám v letácích PEPCO nikdy nepřijdete o ty nejlepší produkty za nejnižší ceny.

Podzimní PEPCO leták - připravte se na zimu se stylem a za pár korun

PEPCO rozesílá letáky pravidelně 2x měsíčně do schránek všude, kde má prodejny. V letáku, který vychází jednou za 14 dní v pátek, objevíte akční ceny oblečení, příslušenství do domácnosti, dekorací a věcí pro děti. Nechodí vám domů PEPCO leták? Rádi byste byli o novinkách informováni? S námi nebudete pozadu! Na Tipli.cz najdete všechny platné letáky PEPCO na jednom místě!

TIP: Na Tipli.cz najdete všechny nejnovější aktuální akční letáky na jednom místě. Nevybrali jste si v PEPCU? Prohlédněte si letáky dalších obchodů.

Prodejny PEPCO

PEPCO je jednou z nejvíce uznávaných značek mezi klienty a odborníky na trhu. Důkazem jsou kromě milionů nakupujících v PEPCO prodejnách také různá ocenění a oborová vyznamenání, udělená za kvalitu, popularitu nebo důvěru.

Kolekce se v prodejnách PEPCO mění dvakrát ročně. Nejvíce novinek v PEPCO najdete současně s uvedením nových kolekcí (leden – březen kolekce jaro/léto a červenec – srpen kolekce podzim/zima) a během zvláštních nákupů (například Vánoce, Velikonoce nebo svátek sv. Valentýna). O všech akčních nabídkách samozřejmě prodejna informuje díky PEPCO letáku. Vždy se snaží zabezpečit pravidelné dodávky nových produktů na všechny prodejny.

prodejny PEPCO

TIP: Vybíráte dárky pro děti? Udělejte jim radost novými hračkami, které PEPCO nabízí za pár korun.

PEPCO otevírací doba

Většina PEPCO prodejen je otevřena denně od 8:00 do 19:00, vybrané prodejny pak od 9:00 do 20:00. Otevírací dobu prodejny, kterou máte nejblíže, můžete najít také pomocí webových stránek PEPCO.cz.

TIP: Chcete udělat svým dětem radost, ale nevyznáte se ve velikostech oblečení? Pomůže praktická tabulka dětských velikostí. V PEPCO najdete oblečení nejen pro nejmenší, ale i pro starší děti.

Využijte všechny benefity

Nejste spokojeni s výrobkem? Zboží můžete na prodejně PEPCO vyměnit nebo vrátit do 30 dnů od zakoupení (nevztahuje se na kosmetiku a spodní prádlo). Stačí jen přinést účtenku a zboží v původním obalu, bez znaků používání.

Oblečení ještě levněji?

Nevybrali jste si v PEPCO? Omrkněte i další nabídku obchodů. Díky službě cashback navíc dostanete finanční odměnu za nákup!

  • ZOOT - ušetřete 1 % z nákupu kvalitního oblečení.
  • BonPrix - cashback až 5,3 % na oblečení a textil do domácnosti.
  • UrbanStore.cz - módní eshop s cashbackem 6,5 %.
Zobrazit další obchody s módou »

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek