Nový PEPCO leták? Pojďte si ho prohlédnout

Móda Hračky Děti Rodiče a děti Letáková hlídka 12. 10. 2018

Hledáte místo, kde nakoupíte produkty pro celou rodinu a domácnost za nejnižší ceny? Právě jste ho našli a jmenuje se PEPCO. Prodejny PEPCO nabízí ve svých letácích hlavně levné dětské oblečení a zboží pro útulnější domov. Chcete vědět, jaký sortiment najdete v aktuálním PEPCO letáku?

Objevte skvělé ceny v PEPCO letáku. V Česku se tento obchod dynamicky rozvíjí již několik let. Stal se nejoblíbenějším prodejcem dětského oblečení a významným dodavatelem dekorativního zboží do domácnosti. Díky akčním nabídkám v letácích PEPCO nikdy nepřijdete o ty nejlepší produkty za nejnižší ceny.

Podzimní PEPCO leták - připravte se na zimu se stylem a za pár korun

PEPCO rozesílá letáky pravidelně 2x měsíčně do schránek všude, kde má prodejny. V letáku, který vychází jednou za 14 dní v pátek, objevíte akční ceny oblečení, příslušenství do domácnosti, dekorací a věcí pro děti. Nechodí vám domů PEPCO leták? Rádi byste byli o novinkách informováni? S námi nebudete pozadu! Na Tipli.cz najdete všechny platné letáky PEPCO na jednom místě!

TIP: Na Tipli.cz najdete všechny nejnovější aktuální akční letáky na jednom místě. Nevybrali jste si v PEPCU? Prohlédněte si letáky dalších obchodů.

Prodejny PEPCO

PEPCO je jednou z nejvíce uznávaných značek mezi klienty a odborníky na trhu. Důkazem jsou kromě milionů nakupujících v PEPCO prodejnách také různá ocenění a oborová vyznamenání, udělená za kvalitu, popularitu nebo důvěru.

Kolekce se v prodejnách PEPCO mění dvakrát ročně. Nejvíce novinek v PEPCO najdete současně s uvedením nových kolekcí (leden – březen kolekce jaro/léto a červenec – srpen kolekce podzim/zima) a během zvláštních nákupů (například Vánoce, Velikonoce nebo svátek sv. Valentýna). O všech akčních nabídkách samozřejmě prodejna informuje díky PEPCO letáku. Vždy se snaží zabezpečit pravidelné dodávky nových produktů na všechny prodejny.

prodejny PEPCO

TIP: Vybíráte dárky pro děti? Udělejte jim radost novými hračkami, které PEPCO nabízí za pár korun.

PEPCO otevírací doba

Většina PEPCO prodejen je otevřena denně od 8:00 do 19:00, vybrané prodejny pak od 9:00 do 20:00. Otevírací dobu prodejny, kterou máte nejblíže, můžete najít také pomocí webových stránek PEPCO.cz.

TIP: Chcete udělat svým dětem radost, ale nevyznáte se ve velikostech oblečení? Pomůže praktická tabulka dětských velikostí. V PEPCO najdete oblečení nejen pro nejmenší, ale i pro starší děti.

Využijte všechny benefity

Nejste spokojeni s výrobkem? Zboží můžete na prodejně PEPCO vyměnit nebo vrátit do 30 dnů od zakoupení (nevztahuje se na kosmetiku a spodní prádlo). Stačí jen přinést účtenku a zboží v původním obalu, bez znaků používání.

Oblečení ještě levněji?

Nevybrali jste si v PEPCO? Omrkněte i další nabídku obchodů. Díky službě cashback navíc dostanete finanční odměnu za nákup!

  • ZOOT - ušetřete 1 % z nákupu kvalitního oblečení.
  • BonPrix - cashback až 5,3 % na oblečení a textil do domácnosti.
  • UrbanStore.cz - módní eshop s cashbackem 6,5 %.
Zobrazit další obchody s módou »

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Jak nakupovat na eBay.com

Jak nakupovat na eBay.com

Na eBay.com seženete prakticky cokoliv. Značkové zboží, elektroniku nebo sběratelské kousky. Na...
15.9.2021Zobrazit článek
Dny Marianne 2021 přinesou stovky slev

Dny Marianne 2021 přinesou stovky slev

Stovky slev, tisíce obchodů a dárky zdarma. Podzimní Dny Marianne 2021 se kvapem blíží a slevy až...
5.9.2021Zobrazit článek
Nové slevové kupony v Bonprix, Kytary.cz, Datart a Naturalis

Nové slevové kupony v Bonprix, Kytary.cz, Datart a Naturalis

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 13.07.2021
14.7.2021Zobrazit článek

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.