Novinky z Tipli #5

Ze života Tipli 5. 3. 2017

Další týden je za námi a kromě nového měsíce nám přinesl řadu novinek. Jaké to jsou? Tak třeba došlo ke korunovaci krále Tipli. Domluvili jsme pro vás exkluzivní zvýhodnění u partnera FlixBus a v přidávání nových obchodů také neleníme.

Král Michal

Usměvavý tým Tipli roste jako z vody. Každou chvíli potřebujeme pomocnou ruku a tak se není čemu divit, že u nás noví kolegové přibývají jako houby po dešti. Kromě potenciálních hráčů fotbálku víme ještě o pár výhodách - oslava narozenin. Narozeninové oslavy, no řekněte, kdo by je nemiloval? Vždyť s dortem a chlebíčkem jde každá práce hned lépe od ruky.

Tento týden oslavoval narozeniny Michal. No jo, jenže on to není jen tak obyčejný Michal! To on nás dal všechny v Tipli dohromady a to už zaslouží pořádnou oslavu! Michala jsme korunovali na krále dne a kromě lístku na maratón (vášnivý běžec) dostal i korunu. Nevěříte? Mrkněte na pořízený záznam. A že si panování Tipli týmu královsky užíval. :-)

Novinky z Tipli #4

Procestujte evropu s FlixBus

Novinky z Tipli #5 2

V nabídce obchodů máme již delší dobu zavedeného autobusového dopravce FlixBus. Pokud nevěříte letadlům, z dlouhé cesty za volantem máte husí kůži, FlixBus je to, co hledáte.

FlixBus nabízí časově omezenou nabídku InterFlix. Co to znamená? Že za pouhých 99 € procestujete 5 evropských měst. A protože jsme vám chtěli rozhodování ještě zpříjemnit, dočasně jsme u partnera zvedli cashback aneb Ušetřete na dovolené ještě více! :-)

Nové obchody na Tipli

Nejenom kolegové, ale i nové obchody u nás rostou jako houby po dešti. Kolega Lukáš, kterého jsme vám představili v Tipli Novinkách z minulého týdne, opět nezahálel a tak u nás můžete najít rovnou 17 nových obchodů. Které to jsou? Vybíráme pro vás TOP 3.

Air Malta

Novinky z Tipli #4

První jarní dny jsou za námi a vy už přemýšlíte kam letos vyrazit na dovolenou? A byli jste už na Maltě? S Air Malta seženete přímé lety na tento ostrov, ale také do jiných evropských destinací. Vyberte si dovlenou a nechte si od nás vrátit peníze zpět.

Přejít na nabídku Air Malta

Eukanuba

Novinky z Tipli #4

Při výběru obchodů nemůžeme zapomenout na naše čtyřnohé kamarády. Oficiální e-shop Eukanuba nabízí krmivo pro psy a kočky. Nejste si s výběrem krmiva jisti? Nechte si poradit v našem článku Jak mazlit domácí mazlíčky. Dozvíte se, jaké krmivo je nejlepší a co sledovat při jeho výběru.

Vybrat si na Eukanuba

Dormeo

Novinky z Tipli #5

Kvalitní spánek je základ. Naše řady obchodů posílila zavedená značka Dormeo, která se už 14 let zabývá tím, jak zkvalitnit spánek. Vyzkoušejte matrace z paměťové pěny, anatomické polštáře nebo vyhřívané přikrývky. Dopřejte si kvalitní spánek s produkty Dormeo.

Chci kvalitní spánek

Doporučené články

Smýšlíte ekologicky? Dedra je správnou volbou

Hledáte EKO drogerii? Pak jste na správném místě. Česká drogerie Dedra si zakládá na kvalitě a...
21.9.2018 Zobrazit článek

Začtěte se s knihou od knihkupectví KOSMAS

Milujete knížky a chtěli byste je nakupovat se slevou? Představujeme knihkupectví Kosmas, kde...
21.9.2018 Zobrazit článek

Zimní bundy: Najděte si tu pravou hřejivou!

Už se blíží. Je neúprosná, chladná a na druhou stranu pohádkově krásná. Zima je za rohem a my...
21.9.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1254 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.