Nejlepší kamera do auta z Číny? Poradíme, jak vybrat!

Elektro a PC TV, audio a video 11. 7. 2019

Kamera v autě se hodí ze dvou hlavních důvodů. Můžete ji použít jako pomocníka při couvání a také pro případný záznam nehody. V našem článku rozebereme obě varianty detailněji a nakonec i prozradíme pár tipů, jak kameru levně koupit na AliExpressu!

K čemu je dobrá kamera do auta?

Couvací kamery do auta se pochopitelně vyplatí nejvíce u větších automobilů a u řidičů začátečníků. Pokud máte problémy s couváním, neváhejte s koupí. Jedná se totiž o celkem malou investici v jednotkách dolarů.

zpětné zrcátko

Přední kamery jsou vlastně jakýmsi druhem pojištění. V případě, že se stanete součástí dopravní nehody, budete mít důkazní materiál, který může ušetřit mnoho peněz i starostí.

Tyto kamery jsou už ale o něco dražší, protože aby měly smysl, musí mít větší rozlišení a větší úhel záběru. Vyplatí se tedy hlavně lidem, kteří často jezdí autem. Dalším typem je duální kamera do auta, která snímá jak přední, tak i zadní část vozidla.

4 tipy na kamery do auta z AliExpressu

Chcete-li najít tu nejlepší kameru do auta, prohlédněte si náš výběr 4 tipů z čínského eshopu AliExpress. Pro každého se zde najde něco.

Hippcron - levná couvací kamera do auta

Šikovná mini kamera Hippcron ušetří svým uživatelům nervy i námahu. Díky ní už nebudete muset mít strach při couvání. A co je na tom nejlepší? Stojí jenom 5-10 dolarů (120-240 korun). A s až 5 % cashbackem ji pořídíte ještě levněji.

Kamerka je přirozeně odolná vůči vodě i teplu a její montáž je snadná. Stačí ji přidělat třeba k poznávací značce. A jaké má tato roztomilá kamera do auta recenze? Téměř jenom ty pozitivní a je jich na 3 500!

Základní cena
Cena s cashbackem
Základní cena150 Kč
Cena s cashbackem142,5 Kč

TIP: Kupujete další příslušenství pro svého miláčka? Podívejte se na stránku Auto & moto, kde najdete celou řadu výhodných obchodů s cahsbackem.

Zpětné zrcátko, obrazovka i kamera v jednom

Zajímavým typem kamery do auta je model E-ACE Full HD. Tuto kameru přiděláte pomocí nástavce ke zpětnému zrcátku a máte vystaráno. Z jedné strany přístroje se nachází kamerka, z druhé strany zrcátko a miniaturní obrazovka v jednom.

Kamera hlídá auto, i když je zaparkované, a má rozsah 170 stupňů, takže částečně zachytí i to, co se děje na boku vozidla. Pořídit ji můžete za 20 až 30 amerických dolarů (460-690 korun), s cashbackem o něco levněji.

Základní cena
Cena s cashbackem
Základní cena500 Kč
Cena s cashbackem475 Kč

★ Nejlevnější povinné ručení od Tipli ★

I když máte kameru v autě, povinnému ručení se nevyhnete. Jak ale sehnat to nejvýhodnější? S tím vám poradíme! Díky našemu srovnávači si můžete vybrat to nejlepší povinné ručení ze všech. Stačí zadat několik osobních údajů, informací o autě a je hotovo!

Sjednat výhodné povinné ručení »

Luxusní přední kamera ovládaná hlasem

Pro náročnější uživatele doporučujeme Xiaomi kameru do auta. Model 70Mai lze ovládat hlasem, navíc kamera dokonce dokáže řidiči i odpovědět. Proto ji výrobce nazývá "parťákem řidiče".

Dále je kamera například napojena na mobilní aplikaci, takže si záznamy nebo fotografie můžete uložit i do mobilu. Kamerka se prodává od 35 do 55 dolarů za kus (800-1250 korun), s naším cashbackem ji však pořídíte levněji.

Základní cena
Cena s cashbackem
Základní cena1 000 Kč
Cena s cashbackem950 Kč

TIP: Máte problémy s cizími jazyky? Přeložte si AliExpress do češtiny. Tipli připravilo návod, jak na to.

Junsun - duální kamera i chytrý telefon

Přístroj Junsun E31 v sobě spojuje více funkcí, nejen kameru. Jde v podstatě o chytrý telefon, díky kterému můžete telefonovat, surfovat na internetu nebo hrát hry.

dvě kamery, jednu vzadu a jednu vpředu, plus celou řadu velmi šikovných funkcí. Například mapy, kompas nebo rádio.

Výhodou je také luxusnější design, který zapadne skoro do každého interiéru. Zařízení se upevňuje pomocí magnetů a cena se pohybuje kolem 120 až 130 dolarů (2800-3000 korun).

Základní cena
Cena s cashbackem
Základní cena3 000 Kč
Cena s cashbackem2 850 Kč

Další prodejci kamer do auta s cashbackem

Nejen Aliexpress nabízí kvalitní a levné kamery. Koukněte se i na další obchody, ve kterých díky cashbacku ušetříte ještě více peněz.

Prohlédnout další obchody »

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek