Lidl leták - aktuální leták od příštího týdne

Jídlo Nakupování Aktuální letáky 6.12.2017

Obchodní řetězec Lidl nabízí každý týden leták plný nového zboží. Pokaždé je jinak tématicky zaměřen. Máte i vy svůj oblíbený týden? A víte, kdy Lidl leták vychází a jaké značky produktů nám zprostředkovává?

Do České republiky zavítal německý Lidl v roce 2003. Od té doby si získal stálé zákazníky, kteří oceňují zejména tématicky zaměřené nabídky potravin. Od konkurence se liší hlavně strukturou nabídky.

Jak vypadá aktuální Lidl leták?

Lidl akční letáky přicházejí do schránek každé pondělí a jsou rozděleny na dvě části. První část nabídky je již od pondělí, další až od čtvrtka, obě však platí do neděle. Speciální nabídku najdete na zadní straně letáku. Ta platí vždy jen od soboty do neděle. Letáky si můžete prohlédnout i online na stránkách Lidlu.

Speciální nabídka Lidl

Trvá pouze dva dny. Sobotu a neděli. Sortiment tzv. supervíkendu naleznete na zadní straně letáku. Obvykle je v něm uvedeno kolem 5 produktů, které jsou výrazně zlevněny až o 30%.

★Rádi nakupujete ve slevách?

Nejvýhodnější cenu získáte, pokud zkombinujete cashback a slevové kupony. Zaregistrujte se zdarma na Tipli.cz a zlevněte si každý nákup až o 33 %.


Prodejny Lidl nyní zastupují více než 100 obchodních značek, které se v aktuálních letácích pravidelně střídají. V pestrém obsahu letáku najdete více, než jen zlevněné zboží. Například u selekce vín (třeba od malých českých vinařů, které Lidl podporuje), je u každého vína napsán jeho popis + chuť a k jakému jídlu se dané víno hodí.

Které značky z Lidlu stojí za vyzkoušení?

Lidl
  • Kosmetika Cien - od této značky najdete v Lidlu voňavé, koupelové pěny, tekutá mýdla, sprchové gely, balzámy a krémy pro péči o tělo
  • Uzeniny Pikok - produkty té nejvyšší kvality. U těchto výrobků si můžete být jistí, že jsou v souladu s tzv. normami IFS/BRC ?
  • Kvalitní čokolády J. D. Gross - kakaový prášek z pečlivě vybraných kakaových bobů, kakaové máslo, cukr, poctivá smetana a mléko, příjemný požitek je zaručen
  • Mléčné výrobky Pilos - lahodná chuť mléčných výrobků vás přesvědčí chodit do Lidlu častěji. Ať už to bude za jogurtovými nápoji, ovocnými či smetanovými jogurty, nebo ovocnými kefíry.

Lidl má svůj vlastní e-shop

V září tohoto roku odstartoval Lidl e-shop. Potraviny na internetu zatím nenabízí. Soustředí se na spotřební zboží. Vedle pravidelné akční nabídky, nabízí e-shop i stálý sortiment. Naleznete zde i značky, které v kamenných prodejnách Lidl nenajdete. Lidl e-shop najdete na adrese www.lidl-shop.cz.

TIP: Pokud milujete slevy tak, jako my, stáhněte si do mobilu aplikaci Lidl. V aplikaci lze vytvořit nákupní seznam, vyhledat nejbližší Lidl prodejny a můžete kontrolovat zboží, které je zrovna v akci, a které bude v akci následující týden. Díky tomu vám žádná z nich neunikne.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Tipy na vánoční dárky pro rodiče

Vánoce se neúprosně blíží, ale sehnat všechny vánoční dárky je rok od roku těžší? Zachovejte...
15.12.2017 Zobrazit článek

AliExpress tipy - náhrdelník, košile, lyžařská přilba

Víte už teď o něčem, co jste Ježíškovi zapomněli připsat na wish list, a jeho samotného to do...
15.12.2017 Zobrazit článek

Buďte hvězdou silvestrovského večírku

Chystáte se na silvestrovský večírek? Oslavte Silvestr 2017 ve velkém stylu a oblékněte si něco,...
14.12.2017 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 838 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.