Lidl leták - aktuální leták od příštího týdne

Nakupování Aktuální letáky 30. 1. 2018

Obchodní řetězec Lidl nabízí každý týden aktuální leták Lidl plný nového zboží. Zjistěte jaké zboží nabízí Lidl tento týden, kdy Lidl leták vychází nebo Lidl otevírací dobu.

Do České republiky zavítal německý řetězec Lidl v roce 2003. Od té doby si Lídl získal stálé zákazníky, kteří oceňují zejména tématicky zaměřené nabídky potravin. Lidl se od konkurence liší hlavně strukturou nabídky.

Lidl leták - aktuální týden

Nový Lidl leták přichází do schránek každé pondělí a je rozdělen na dvě části. První část nabídky je již od pondělí, další až od čtvrtka, obě však platí do neděle. Speciální nabídku Lidl najdete vždy na zadní straně Lidl letáku (platí jen od soboty do neděle).

Nejnovější Lidl letáky najdete na Tipli. Prohlédněte si Lidl leták aktuální týden nebo omrkněte nabídku Lidl letáku od příštího týdne.

Lidl leták - příští týden

Lidl nabídka se obměňuje každý týden. Mezi nejoblíbenější Lidl týdny patří dlouhodobě: Francouzský týden, Italský týden, Asijský týden nebo XXL týden. Lidl letáky na příští týden seženete od čtvrtka v prodejnách Lidl nebo online na lidl.cz.

Speciální nabídka Lidl

Speciální nabídka Lidl trvá pouze dva dny (sobotu a neděliú. Sortiment tzv. supervíkendu naleznete na zadní straně Lidl letáku. Obvykle je v něm uvedeno kolem 5 produktů, které jsou výrazně zlevněny a to až o 30 %.

Jaká je Lidl otevírací doba?

Obvykle mají Lidl prodejny otevřeno Po-So 7-21h, Ne 8-21h. Lidl otevírací doba je ale pro jednotlivé prodejny různá. Pro větší jistotu, že vám Lidl nezavře před nosem, vyhledejte vaší Lidl prodejnu přímo na webových stránkách Lidl.cz a zkontrolujte Lidl otevírací dobu pomocí vyhledávače prodejen Lidl.

Lidl eshop aneb nakupujte v Lidlu online

Lidl slavnostně otevřel svůj Lidl eshop v září 2017. Pozor, potraviny v Lidl shopu zatím nekoupíte, pořídíte zde ale spotřební zboží. Vedle pravidelné akční nabídky Lidl, nabízí Lidl eshop i stálý sortiment. Naleznete zde i značky, které v kamenných prodejnách Lidl nenajdete. Lidl eshop najdete na adrese www.lidl-shop.cz.

Pár slov o německém řetězci Lidl

Prodejny Lidl nyní zastupují více než 100 obchodních značek, které se v aktuálních letácích pravidelně střídají. V pestrém obsahu Lidl letáku najdete více, než jen zlevněné zboží. Například u selekce vín (třeba od malých českých vinařů, které Lidl podporuje), je u každého vína napsán jeho popis + chuť a k jakému jídlu se dané víno hodí.

TIP: Pokud milujete slevy tak, jako my, stáhněte si do mobilu aplikaci Lidl. V aplikaci lze vytvořit nákupní seznam, vyhledat nejbližší Lidl prodejny a můžete kontrolovat zboží, které je zrovna v akci, a které bude v akci následující týden. Díky tomu vám žádná z nich neunikne.

Které značky z Lidlu stojí za vyzkoušení?

  • Kosmetika Cien - od této značky najdete v Lidlu voňavé, koupelové pěny, tekutá mýdla, sprchové gely, balzámy a krémy pro péči o tělo
  • Uzeniny Pikok - produkty té nejvyšší kvality. U těchto výrobků si můžete být jistí, že jsou v souladu s tzv. normami IFS/BRC ?
  • Kvalitní čokolády J. D. Gross - kakaový prášek z pečlivě vybraných kakaových bobů, kakaové máslo, cukr, poctivá smetana a mléko, příjemný požitek je zaručen
  • Mléčné výrobky Pilos - lahodná chuť mléčných výrobků vás přesvědčí chodit do Lidlu častěji. Ať už to bude za jogurtovými nápoji, ovocnými či smetanovými jogurty, nebo ovocnými kefíry.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Smýšlíte ekologicky? Dedra je správnou volbou

Hledáte EKO drogerii? Pak jste na správném místě. Česká drogerie Dedra si zakládá na kvalitě a...
21.9.2018 Zobrazit článek

Začtěte se s knihou od knihkupectví KOSMAS

Milujete knížky a chtěli byste je nakupovat se slevou? Představujeme knihkupectví Kosmas, kde...
21.9.2018 Zobrazit článek

Zimní bundy: Najděte si tu pravou hřejivou!

Už se blíží. Je neúprosná, chladná a na druhou stranu pohádkově krásná. Zima je za rohem a my...
21.9.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1254 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.