Lidl leták - aktuální leták od příštího týdne

Nakupování Letáková hlídka 30. 1. 2018

Obchodní řetězec Lidl nabízí každý týden aktuální leták Lidl plný nového zboží. Zjistěte, co nabízí Lidl tento týden, kdy Lidl leták vychází nebo jaká je Lidl otevírací doba.

Do České republiky zavítal německý řetězec Lidl v roce 2003. Od té doby si získal stálé zákazníky, kteří oceňují zejména tematicky zaměřené nabídky potravin. Lidl se od konkurence liší hlavně strukturou nabídky.

Lidl leták - aktuální týden

Nový Lidl leták přichází do schránek každé pondělí.

Nejnovější Lidl letáky najdete na Tipli. Prohlédněte si aktuální leták Lidl nebo omrkněte nabídku Lidl letáku od příštího týdne.

Lidl leták - příští týden

Lidl nabídka se obměňuje každý týden. Mezi nejoblíbenější Lidl týdny patří dlouhodobě: Francouzský týden, Italský týden, Asijský týden nebo XXL týden. Lidl letáky na příští týden seženete od čtvrtka v prodejnách Lidl nebo online na lidl.cz.

Jaká je Lidl otevírací doba?

Jaká je Lidl otevírací doba? Mrkněte na náš přehledný seznam všech prodejen Lidl v ČR.

Lidl eshop aneb Nakupujte v Lidlu online

Obchod slavnostně otevřel svůj Lidl eshop v září 2017. Pozor, potraviny v Lidl shopu zatím nekoupíte, pořídíte zde pouze spotřební zboží. Vedle pravidelné akční nabídky Lidl, nabízí Lidl eshop i stálý sortiment. Naleznete zde i značky, které v kamenných prodejnách Lidl nenajdete. Lidl eshop najdete na adrese www.lidl-shop.cz.

Navštívit Lidl eshop »

Pár slov o německém řetězci Lidl

Prodejny Lidl nyní zastupují více než 100 obchodních značek, které se v aktuálních letácích pravidelně střídají. V pestrém obsahu Lidl letáku najdete více než jen zlevněné zboží. Například u selekce vín (třeba od malých českých vinařů, které Lidl podporuje) je u každého vína napsána jeho chuť a k jakému jídlu se hodí.

Které značky z Lidlu stojí za vyzkoušení?

  • Kosmetika Cien: Od této značky najdete v Lidlu voňavé, koupelové pěny, tekutá mýdla, sprchové gely, balzámy a krémy pro péči o tělo.
  • Uzeniny Pikok: Produkty té nejvyšší kvality. U těchto výrobků si můžete být jistí, že jsou v souladu s tzv. normami IFS/BRC. ?
  • Kvalitní čokolády J. D. Gross: Kakaový prášek z pečlivě vybraných kakaových bobů, kakaové máslo, cukr, poctivá smetana a mléko. Příjemný požitek zaručen.
  • Mléčné výrobky Pilos: Lahodná chuť mléčných výrobků vás přesvědčí chodit do Lidlu častěji. Ať už to bude za jogurtovými nápoji, ovocnými či smetanovými jogurty, nebo ovocnými kefíry.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Dny dopravy zdarma 2018: Přes 600…

Největší akce nákupního portálu a srovnávače cen Heureka.cz se blíží. Získejte dopravu zdarma a...
13.11.2018 Zobrazit článek

Black Friday 2018: Slevy až 80 % +…

Největší nákupní horečka v roce je tady! Black Friday 2018 i letos přináší smršť slev na veškeré...
12.11.2018 Zobrazit článek

Tržby čínského e-shopu za 1 den překonaly…

Praha, 12. listopadu 2018 - Nedělní nákupní událost AliExpress Day pokořila loňský rekord. Za...
12.11.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1283 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo