Legendární obchod Primark Drážďany, za kterým míří davy

Móda Nakupování 10. 3. 2018

Primark v Drážďanech má 3 patra plná skvělého oblečení za ty nejlepší ceny. Jak se do Primarku dostanete a na jaké zboží tam narazíte? Přinášíme vám tipy, které se vám při návštěvě Primarku v Drážďanech budou hodit!

První pobočka Primark se objevila v Irsku roku 1969. Už v tomto roce sklidil obchod Primark velký úspěch a to díky kombinaci módního zboží a nízkých cen. O čtyři roky později expandoval Primark do Velké Británie, kde se těšil také velkému úspěchu. Stačilo pár let a Primark se objevil i ve střední Evropě.

Primark Drážďany alias Primark Dresden

Primark Drážďany má rozlohu přes tři patra nákupního centra. Po vstupu najdete po stranách vchodu velké šedé látkové tašky, které vám poslouží jako nákupní košík.

Co nakoupíte v Primarku v Drážďanech?

V Primarku nakoupíte privátní značky, které nabízejí dámské, pánské i dětské oblečení, obuv, módní doplňky, zboží do domácnosti, kosmetiku a také sladkosti. To vše za pár eur. Které značky tam najdete?

  • Atmosphere - nejnovější trendy zboží za nízkou cenu. Atmosphere značka má dámské i pánské oblečení, módní doplňky a obuv.
  • Primark Home - ložní prádlo, závěsy, ručníky, kuchyňské potřeby a bytové doplňky = zboží do domácnosti najdete pod touto značkou.
  • Primark Beauty - vychytávky, které se týkají kosmetických potřeb. Vše pro váš dokonalý make-up.
  • Authentic Apparel - dámská móda zaměřující se na nošení oblečení ve volném čase.
  • Denim CO - oblíbená značka, která nabízí dámské i pánské oblečení, které je vyrobeno z džínoviny, či bavlny, nebo manšestru.
  • Secret Possessions - značka se zaměřuje především na spodní a noční prádlo.

Primark Dresden - otevírací doba, adresa

Primark Drážďany - adresa: Centrum Galerie Dresden, Prager Str. 15, 01069 Dresden, Německo
Primark Drážďany - otevírací doba: V Primarku v Drážďanech je otevřeno od pondělí do soboty od 9:30 do 20:00 hodin. V neděli a o svátcích je zavřeno.

Jak se dostanete do Primarku v Drážďanech?

Vlakem do Drážďan

Z Prahy jezdí vlaky přímo do Drážďan, cesta trvá dvě a čtvrt hodiny. Vlakem dorazíte na hlavní nádraží Dresden Hauptbahnhof. Odtamtud najdete Primark Dresden cca do 10 minut. Z nádraží vyjdete hlavním vchodem, přejdete koleje a půjdete rovně po Prager Strasse až k budově Centrum Galerie. Uvnitř se nachází třípatrový Primark.

Autobusem do Drážďan

Linkové autobusy jako například Eurolines staví na zastávce Bayerische Strasse, který je hned vedle vlakového nádraží. Za zpáteční jízdenku z Prahy zaplatíte cca 500 až 700 Kč. S naším cashbackovým portálem Tipli získáte 2,5 % z celkové částky zpět na účet.

Autem do Drážďan

Z Prahy se dostanete do Drážďan po dálnici D8, v Německu po A17, sjezd Dresden-Südvorstadt – Zentrum. Za parkování přímo v Centrum Galerii blízko obchodu Primark DE zaplatíte 1,5 eura za první hodinu, 1 euro za každou další. Vám se spíše vyplatí celodenní parkovací lístek, který vyjde na 5 eur.

Tipy, které se vám budou v Primarku v Drážďanech hodit

  • V Primarku můžete platit kartou! Nemusíte si kvůli jednomu dni měnit eura. Banka vám odečte peníze podle aktuálního kurzu eura.
  • Zájezdy do Primarku - přes náš portál Tipli si můžete koupit v jednom ze slevových portálů zájezd do Primarku a poté díky cashbacku získat část peněz zpět na účet.
  • Výměna zboží v Primarku - Zboží lze vrátit do 28 dnů, ale držte se heslem dvakrát měř a jednou řež, protože jet zpátky vyměnit tričko se vám finančně dost prodraží.
  • Bonusový tip: Přečtěte si tipy, jak na nákup online v obchodě Primark

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Smýšlíte ekologicky? Dedra je správnou volbou

Hledáte EKO drogerii? Pak jste na správném místě. Česká drogerie Dedra si zakládá na kvalitě a...
21.9.2018 Zobrazit článek

Začtěte se s knihou od knihkupectví KOSMAS

Milujete knížky a chtěli byste je nakupovat se slevou? Představujeme knihkupectví Kosmas, kde...
21.9.2018 Zobrazit článek

Zimní bundy: Najděte si tu pravou hřejivou!

Už se blíží. Je neúprosná, chladná a na druhou stranu pohádkově krásná. Zima je za rohem a my...
21.9.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1254 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.