Kufr na nářadí a 4 další kutilské vychytávky z AliExpress

Domácnost a zahrada Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 9. 3. 2018

Na AliExpress si přijdou na své všichni. I kutilové. Právě jim věnujeme dnešní speciál. Zapátrali jsme na čínském online tržišti a našli pro vás parádní kufr na nářadí, sadu nářadí v dalším parádním kufru, kvalitní montérky a další super kousky za příjemně nízké ceny.

Máte malou dílnu a víc vás nezajímá, jako o tom zpívá Michal Malátný? Dnešní díl nejlepších vychytávek z AliExpress.com je zaměřen právě na kutily. A dámy, pokud jednoho takového máte doma, hýčkejte si ho. Manuálně zruční a šikovní chlapi jsou dneska nedostatkové zboží. Mrkněte, který z kousků níže by se hodil právě tomu vašemu.

Na AliExpress budete ve svém živlu v kategorii "Tools". Seženete tu extra levně nespočet kufrů na nářadí, všemožné sady nářadí pro velké i malé kutily, montérky pro muže i ženy a třeba i šikovnou kapsu na nářadí, která se připevní na opasek. S orientací v čínských virtuálních regálech i se samotným nákupem vám rádi pomůžeme v našem návodu na AliExpress.

Kufr na nářadí

Kufr na nářadí

Kufr na nářadí v různých velikostech pořídíte za super cenu na AliExpress.com.

 • Cena: 46 $ / 942 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 17-25 dní

Do rozkládacího kufru na nářadí z pevného plastu uskladníte veškeré nářadí i příslušenství a pohodlně přemístíte, kamkoli a kdykoli potřebujete. Díky praktickému organizéru uvnitř budete mít nářadí přehledně srovnané. Jen pro jistotu upozorňujeme, že se jedná čistě o kufr, který neobsahuje nářadí.

Hodnocení produktu: 5 z 5. Komentáře k produktu jsou zatím pouze pozitivní. Kupující si pochvalují kvalitu i rychlé doručení. Pokud už teď máte zálusk, čím kufr naplnit a co vám doma chybí, koukněte i na nabídku dalšího (nejen) kutilského zboží tohoto prodejce.

Zobrazit na AliExpress »

Sada nářadí v přenosném kufříku

Nářadí

Vyberte si na AliExpress.com kompletní sadu nářadí.

 • Cena: 32.49 $ / 666 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 7-15 dní

Kompletní sada nářadí, která by neměla chybět žádnému domácímu kutilovi nebo hodinovému manželovi. Nářadí vám dorazí v praktickém kufříku o rozměrech 37 cm x 30 cm x 9 cm. Sada obsahuje 165 kousků nářadí a příslušenství, jejich kompletní seznam uvádí prodejce v rámci popisu produktu.

Hodnocení produktu: 4,7 z 5. Kupující hodnotí nejčastěji pěti hvězdami a prodejce se na AliExpress řadí mezi TOP brands. Dle většiny komentářů je nářadí kvalitní a odpovídá popisu. Někteří zákazníci se ale nechávají slyšet, že "očekávali víc".

Zobrazit na AliExpress »

Pracovní oděv - montérky

Pracovní oděv - montérky

Kvalitní nejen pánské montérky i další pracovní oděvy koupíte levně na AliExpress.com.

 • Cena: od 22.04 $ / 452 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-30 dní

Montérky s laclem nebo s dlouhými rukávy patří k must-have outfitu správného kutila. Anebo kutilky, protože ani na ně genderově korektní prodejce nezapomíná! Kvalitní pracovní oděv si můžete za velmi sympatickou cenu pořídit v modré nebo šedé barvě a velikostech od S do 4XL. Den knihy

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Dle kupujících je overal pohodlný a velikosti odpovídají. Doručení hodnotí jako rychlé a bezproblémové. Prodejce patří na AliExpress k TOP značkám.

Zobrazit na AliExpress »

Kapsa na nářadí

Kapsa na nářadí

Kapsu na nářadí a jiné kutilské vychytávky seženete levně na AliExpress.com

 • Cena: 5.88 $ / 121 Kč
 • Doprava do ČR: 1.37 $ / 29 Kč
 • Předpokládaná doba doručení: 19-30 dní

Šikovná kapsa na nářadí k uchycení na opasek pojme až 9 kousků nářadí, při práci tak máte všechno potřebné při ruce. Praktická pomůcka z kvalitního materiálu, která navíc velmi dobře vypadá. Rozměry kapsy: 26 cm x 14 cm x 6.5 cm. Jedná se pouze o pouzdro jako takové, nářadí v zásilce neočekávejte.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Kupující jsou spokojeni s kvalitou, příliš se ale v komentářích nerozepisují. Tak snad se kromě kluků s dílnou přidají do budoucna k nadšeným zákazníkům i jejich sdílné ženy, abychom se dozvěděli víc.

Zobrazit na AliExpress »

Dětské nářadí

Dětské nářadí

Udělejte radost malým kutilům dětským nářadím z AliExpress.com.

 • Cena: 29.90 $ / 613 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-30 dní

Máte doma malé pomocníky, kteří touží při každém kutilském počinu přiložit ruku k dílu? Dětské nářadí ze dřeva v roztomilém kufříku potěší každého mini kutila (a věříme, že i jeho rodiče). Rozměry boxu: 30 cm x 20 cm x 8cm. Pro děti od 3 let.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Většina kupujících si v komentářích chválí kvalitu a přikládá fotky, podle kterých zboží odpovídá popisu i produktovým fotografiím. Jen 3 zákazníci z 89 mají ke kvalitě produktu výhrady. Zajímavé by bylo zjistit, jestli s nimi stejný názor sdílí i jejich potomstvo. :)

Zobrazit na AliExpress »

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek