Kaufland leták - aktuální leták online

Nakupování Letáková hlídka 11. 1. 2018

Do obchodu Kaufland chodí zákazníci i díky velkému množství slev, které nabízí jeho akční leták. Jaké výrobky můžete nalézt v aktuálním Kaufland letáku?

Německý obchod Kaufland u nás otevřel první pobočku v roce 1998 a od té doby se rozšířil do více než 100 prodejen. Hlavním lákadlem tohoto řetězce je čerstvé a kvalitní ovoce se zeleninou nebo vlastní pekárna, která rozpéká pečivo každou hodinu.

Kaufland leták - aktuální týden

V Kauflandu vycházejí akční letáky vždy ve čtvrtek a platné jsou do následující středy. Součástí je na konci letáku i speciální nabídka. Podobně jako v Lidl letáku, i Kaufland má na zadní straně letáku vždy speciální nabídku zvanou SUPERVÍKEND. Tam naleznete zboží až o 50 % levnější. Nabídka platí pouze v sobotu a neděli.

Prohlédněte si aktuální Kaufland leták nebo omrkněte nabídku Kaufland letáku od příštího týdne.


Kaufland leták - od příštího týdne

Týden, co týden se akční nabídka obměňuje. V Kaufland letáku naleznete i široký sortiment od českých výrobců. Heslo z lásky k Česku je při návštěvě obchodu opravdu vidět.

Mimo jiné nabízí Kaufland i své značky. Tou nejznámější značkou v Kauflandu je K-Classis. Ta má na svém kontě více než 1 000 výrobků. Vybrat si opravdu máte z čeho. Další se například zaměřují speciálně na různé typy stravování. Bio strava, nebo produkty se sníženým obsahem laktózy pro Kaufland nejsou tabu.

Objevte výhody Kauflandu

Kaufland leták - aktuální leták online

1. Kaufland mobilní aplikace

Obchodní řetězec má pro své zákazníky výhodnou mobilní aplikaci, která se dá stáhnout zdarma. Když si ji stáhnete do vašeho telefonu, získáte ještě více slev z Kauflandu! Tak na co ještě čekáte?

JAK NA TO?
1) Stáhněte si aplikaci Kaufland do mobilu zdarma na Google Play nebo App Store.
2) Hledejte akci Slevy týdne v mobilu v přehledu nabídek.
3) Vyberte si produkt, který chcete koupit.
4) Na kase ukažte kód uvedený u výrobku a máte ho za cenu uvedenou v mobilní aplikaci.

2. WIFI zdarma

Na každé z poboček Kaufland je wifi připojení zdarma. Při nákupu se tak, můžete podívat na internet třeba na recept, který chcete uvařit k večeři a podle toho nakoupit suroviny.

3. Newsletter

Pokud vám do schránky nepřišel aktuální Kaufland leták nechte si zdarma posílat akční leták do emailu. Stačí jít na webovou stránku Kaufland.cz, v menu kliknout na Servis, poté na Newsletter a zaregistrovat se. Leták si také můžete prohlédnout online.

4. Soutěže

Každý týden vypisuje Kaufland na svém webu soutěže, kde se dají vyhrát hodnotné ceny. Soutěžit můžete například o velký nákup zadarmo, společenské hry, elektroniku, o kvalitní vína a potraviny.

5. Slevy ve večerních hodinách

Slevy potěší každého z nás. Kaufland zlevňuje každý den po 20. - 21. hodině večer ovoce a zeleninu až o 80 % a to už není zanedbatelná částka.

Které značky z Kauflandu byste měli vyzkoušet?

Kaufland leták - aktuální leták online
  • K-take it veggie - pochutnejte si zdravě z širokého výběru vegetariánského, či veganského sortimentu této značky. V nabídce jsou rostlinná mléka, jogurty, hummusy i pizza.
  • K-Classic baby - obchodní řetězec Kaufland myslel i na ty nejmenší. Neparfémované krémy, olejíčky, šampony nebo plenky jsou vhodné už pro čerstvě narozené miminka.
  • SWITCH ON - s elektronickými spotřebiči od značky Switch On vám půjde vaření a uklízení samo od sebe. Vybrat si můžete také z řady fénů a žehliček.
  • Exquisit - Pro váš večírek s přáteli, exkluzivní večer, či jen tak pro radost. Delikatesní uzeniny, sýry a dezerty vykouzlí na vašem stole zážitek plný neodolatelných chutí.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Blakc Friday parfémy: Levné vůně pro dámy…

Tečkou za dokonalým vzhledem je příjemná vůně, která o jejím nositeli dokáže mnohé vypovědět....
17.11.2018 Zobrazit článek

Půjčka před výplatou: Kolik dostanete a…

Češi nemají všeobecně problém s půjčkami. Téměř 85 % Čechů by proto sáhlo právě po půjčce v...
15.11.2018 Zobrazit článek

Nové akční letáky #46. týden: Levné mléko…

Chcete nakupovat za nejnižší ceny? Nenechte si utéct nabídku letáků tohoto týdne. Kde koupíte...
14.11.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1281 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo