Booking.com: Velký průvodce rezervací ubytování

Dovolená 14.8.2017

Najít ubytování během pár minut ve všech koutech světa? S Booking.com žádný problém. Stačí zadat jednoduchá kritéria a vybrat si to nejlepší, co svět krásných hotelů a penzionů nabízí. V tomto článku vás krok po kroku provedeme celou rezervací.

Hledáte ubytování na dovolenou nebo služební cestu? Přestaňte zdlouhavě projíždět webové stránky hotelů. Na Booking.com naleznete vše na jednom místě – ať už hledáte romantický hotel v Paříži nebo kouzelný bungalov v Karibiku. Booking ubytování je navíc opravdová hračka. Jak moc je to snadné, to si hned povíme.

Booking.com rezervace – čím začít?

Rezervaci na Booking.com máte hotovou za pár minut – stačí vědět, na jaké místo se chcete jet podívat, v jakém termínu a v kolika lidech. Podle těchto parametrů vám rezervační systém vypíše všechna dostupná ubytovací zařízení.

Booking.com – vyhledávání

Vyhledat ubytování na Booking.com je snadné – stačí zadat kam, kdy a s kým chcete jet.

Pokud máte i další požadavky, vyfiltrujte si ubytování podle svých preferencí – chcete mít snídani v ceně, ubytovat se se svým psem nebo bydlet blízko metra? Zaškrtněte v levém sloupečku vše, co je pro váš klíčové, a nechte Booking čarovat. Vypíše vám jen ta ubytování, která dokonale odpovídají vašim představám.

Teď už stačí jen prohlížet fotografie, číst popisky i recenze a vybrat to nejlepší. Máte vybráno? Výborně, můžeme přejít k dalšímu kroku, kterým je samotný booking ubytování.

Booking ubytování

Pokud máte vybrané ubytovací zařízení, přichází čas na jeho rezervaci. Tu provedete kliknutím na tlačítko „Rezervujte hned“, které najdete u konkrétního pokoje na detailu ubytovacího zařízení.

Tady také nalezntete všechny informace o platbě a storno podmínkách. Poté už jen v následujících krocích vyplníte potřebné údaje – jméno, e-mail, adresu a také údaje o platební kartě, které slouží k zaručení rezervace.

Booking.com – rezervace ubytování

Každý booking ubytování začíná kliknutím na tlačítko Rezervujte hned.

Booking.com v mobilu

Všechny své rezervace můžete mít pohodlně k dispozici i ve svém mobilu. Poslouží vám k tomu Booking.com aplikace. S ní také můžete bez problémů rezervovat ubytování odkudkoliv a kdykoliv. Aplikace je k dispozici pro zařízení s operačními systémy Android i iOS a stáhnout ji můžete na oficiálních stránkch Booking.com.

Hotel, hotelový pokoj

Aplikaci Booking.com můžete stáhnout na oficiálních webových stránkách.

Booking.com registrace

Registrace na Booking.com pro rezervování ubytování není nutná, ale je velmi užitečná. Založení vlastního účtu vám umožní kontrolovat a spravovat všechny rezervace. Kromě toho nebudete muset při každé rezervaci vyplňovat své osobní údaje. Stačí si je uložit do svého účtu.

Rezervujte ubytování výhodněji s Tipli

Rezervace ubytování přes Booking.com teď může být ještě výhodnější. Stačí využít cashback nebo slevové kupóny od Tipli.

Rezervovat ubytování se slevou

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

5 nejparádnějších batohů z AliExpress

Neutrácejte za kvalitní batoh čtyřmístné částky. Zveme vás na virtuální prohlídku nejlepších...
19.3.2018 Zobrazit článek

Představujeme e-shop EVA.cz + aktuální EVA leták

EVA.cz má vše, co potřebujete na jednom místě. Od domácích spotřebičů, drogerie, přes kancelářské...
15.3.2018 Zobrazit článek

S 4home koupíte celý domov na jednom místě

Dům jsou čtyři stěny, podlaha a strop – domov je to, čím je vyplníte. A právě to seženete na...
13.3.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1077 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.