Hledáte ubytování? Představujeme Booking.com!

Cestování 7.8.2017

Pokud je cestování vaší vášní, určitě jste už o Booking.com slyšeli. Jednoduše přes něj najdete a rezervujete ubytování snad po celém světě. Jak Booking.com vlastně vznikl a co všechno o něm potřebujete vědět?

Společnost byla založená v roce 1996 v Amsterdamu. Z malé holandské firmy se časem stala jedna z největších světových online společností v oblasti cestovaní. V současnosti má Booking.com 187 poboček v 70 zemích po celém světe.

Seznamte se s Booking.com

Čím se vlastně společnost zabývá a co nabízí? Přes Booking.com si můžete rezervovat ubytování ať už se chystáte na dovolenou nebo služební cestu. Po zadaní destinace vám v dané lokalitě vyhledá všechny možnosti ubytování - od útulných chatiček až po stylové městské apartmány.

V současnosti je Booking.com největší stránka pro rezervaci ubytování na světe. Webová stránka a aplikace jsou k dispozici ve více než 40 jazycích a nabízí 1 406 549 možných ubytovaní v 118 109 destinacích v 226 zemích světa – jen v rámci Booking.com Praha se vám otevírají možnosti až 2280 hotelů! Společnost umožňuje rezervovat si ubytování rychle a bez jakýchkoli poplatků. Pro většinu pokojů nabízí dokonce i storno zdarma, nemusíte se proto obávat, že v případě změny plánů cesty přijdete o své peníze.

Booking.com predstavenie

Booking.com (Czech republic) s.r.o

Booking.com funguje ve 43 světových jazycích - a jedním z nich je i čeština. Proto se nemusíte obávat rezervace, ani pokud vaše angličtina není stoprocentní! Pokud byste měli s rezervací ubytování v zahraničí problém, neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu Booking.com, která je k dispozici 24 hodin denně.

Jak Booking.com funguje?

Celý proces rezervace ubytování je skutečně jednoduchý. Vlevo na domovské stránce se nachází žlutý rámeček, který použijete pro vyhledání ubytování.

Jak nakoupit na Booking 1
  1. Napište název destinace do první kolonky rámečku.
  2. Zadejte datum příjezdu a odjezdu. V kalendáři najděte den, kdy se chystáte do destinace dorazit a kdy svůj pobyt ukončíte.
  3. Zaškrtněte, zda se jedná o pracovní pobyt.
  4. Vyberte počet pokojů, počet dospělých a dětí, které se pobytu účastní.

Tipli TIP: Po zadaní kritérií se vám zobrazí hotely, které mají v daném termínu volné kapacity (může to být až 200 a víc možností). Použijte filtry vlevo na stránce. Díky nim si můžete vyfiltrovat ubytování podle ceny za noc, hodnocení uživatelů, stravy, vybavení, apod.

Jak funguje Booking.com Extranet?

Máte chalupu, byt nebo dům, který byste rádi pronajímali? Přihlaste svoje ubytování bezplatně díky Booking.com extranet! Vaše ubytování najdou na stránkách cestovatelé z celého světa. Proces registrace je jednoduchý. V průběhu rezervace přidáte informace o svém ubytovaní, fotografie a podmínky platby. Po kontrole údajů bude ubytovací zařízení přidané na Booking.com a začnete od nich dostávat rezervace.

Přidat ubytování na Booking

Booking.com recenze

Téměř u všech ubytovacích zařízení najdete recenze uživatelů. Recenze se skládá z celkového dojmu, který je potom rozdělený na oblastí: místo, čistota, pohodlí, zařízení, personál, poměr ceny a kvality a WiFi zdarma. Na základě toho si můžete zvolit ubytování, které dokonale vyhovuje vašim požadavkům.

Hodnocení ubytování v Řecku

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Tipy na vánoční dárky pro rodiče

Vánoce se neúprosně blíží, ale sehnat všechny vánoční dárky je rok od roku těžší? Zachovejte...
15.12.2017 Zobrazit článek

AliExpress tipy - náhrdelník, košile, lyžařská přilba

Víte už teď o něčem, co jste Ježíškovi zapomněli připsat na wish list, a jeho samotného to do...
15.12.2017 Zobrazit článek

Buďte hvězdou silvestrovského večírku

Chystáte se na silvestrovský večírek? Oslavte Silvestr 2017 ve velkém stylu a oblékněte si něco,...
14.12.2017 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 838 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.