Dovolená letecky? Vyzkoušejte levné Ryanair letenky!

Dovolená 22. 6. 2018

Chcete letos vyrazit na levnou dovolenou? Rádi byste koupili letenky v akci a ušetřili co nejvíce? Pak neváhejte a zaleťte si do zahraničí s leteckou společností Ryanair. Nabízí jedny z nejlevnější letů po celé Evropě! Ryanair letenky vás vyjdou na pár korun. Přečtěte si rady a tipy, jak u Ryanair nakoupit a neplatit zbytečně navíc.

Ryanair je irský nízkonákladový dopravce s hlavní centrálou v Dublinu. S Ryanair se můžete dostat do více než 190 destinací v Evropě, Africe a na Středním východě. Přímé lety z Česka můžete využít nejen z Prahy, ale i Brna, Pardubic a Ostravy. Z Prahy si zaletíte zejména do Španělska, Itálie a Anglie. Pro vyhledávání levných letenek poslouží například portál Kiwi.com, kde nakoupíte Kiwi letenky za ty nejnižší ceny na trhu.

Ryanair zavazadla - rozměry a povolená hmotnost

  1. Kabinové zavazadlo - Bezplatně k letu s sebou můžete mít dva kusy příručních zavazadel. Ryanair příruční zavazadlo musí splňovat určité podmínky. Jedno kabinové zavazadlo je větší o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a hmotnosti do 10 kg a druhé menší zavazadlo nesmí přesahovat rozměry 35 × 20 × 20 cm. Větší ze dvou zavazadel bude před vstupem do letadla odbaveno do zavazadlového prostoru v případě, že nemáte zakoupenou letenku Flexi Plus (pružné změny letenek, rezervovaná sedadla a přednostní fronty na letišti), Plus (rezervované sedadlo, letenka, odbavené zavazadlo, přednostní fronty) nebo Family Plus (sedadla zdarma pro děti, odbavená zavazadla a přednostní fronty).
  2. Odbavené zavazadlo - Odbavené zavazadlo u letů Ryanair nesmí přesáhnout 20 kg a za každý kilogram navíc zaplatíte 10 eur. Za odbavené zavazadlo zaplatíte 25 eur při online rezervaci a 40 eur při zakoupení přímo na letišti. Víte, že si svá zavazadla můžete pojistit? Například u cestovního pojištění AXA máte pojištění zavazadel již v ceně.
Ryanair zavazadla

Pokud sháníte to pravé zavazadlo, Cestovatelský obchod je tu pro vás! Vybírat můžete z kvalitních krosen, batohů a kufrů a navíc si pořídit další cestovatelské potřeby.

S sebou do letadla si můžete přibalit i nadrozměrná zavazadla jako jízdní kolo, golfové hole a sportovní vybavení. Tato zavazadla budou umístěna do zavazadlového prostoru.

Jak na levné Ryanair letenky

Ryanair nabízí letenky za velmi nízké ceny. Cestování se tak stává dostupné všem! Z Prahy si můžete zakoupit přímé lety do desítek destinací po Evropě, zejména do Itálie, Španělska a Anglie. Ceny letů do Anglie se pohybují kolem 20 Kč, stejně tak letenky do Itálie. Letenky v akci začínají už na 5 eurech.

TIP: Levné Ryanair letenky zakoupíte na portálu Pelikan.cz. Navíc dvojnásob ušetříte při nákupu na Tipli! Využít můžete i cashback a ze svého nákupu získat peníze zpět na účet!

Levné letenky pro přímé spoje z Čech pořídíte na těchto trasách:

  • Praha – Ammán, Barcelona, Boloňa, Brusel (Charleroi), Budapešť, Dublin, Edinburgh, Eindhoven, Ejlat, Krakov, Londýn (Stansted), Liverpool, Madrid, Málaga, Marrákeš, Milán, Paříž-Beauvais, Pisa, Řím (Ciampino) a Trapani
  • Brno – Londýn
  • Ostrava – Londýn a Milán
  • Pardubice – Londýn a Alicante

TIP: Už jste se rozhodli, kam letos vyrazit? Co třeba dovolená v Řecku?

Ryanair check in

Možností odbavení nabízí Ryanair více. Odbavení na letišti je za poplatek. Odbavit se můžete pomocí internetu - online check in je zdarma a je přístupný 48 hodin až 2 hodiny před odletem. V případě, že si připlatíte zavazadla při rezervaci, můžete se odbavit online už 30 dní před odletem. Rezervování sedadla vás vyjde pouze na 2 eura! Kupovat levné letenky se vyplatí! Pak si totiž můžete dopřát něco navíc.

Odbavit se ale můžete i pomocí mobilního telefonu. Pomocí mobilní aplikace si vygenerujete palubní vstupenky s QR kódem, který pak ukážete na letišti při odbavení.

Nakupte letenky ještě levněji!

Rádi cestujete a zároveň chcete ušetřit na letenkách? Sledujte portály, rezervujte si letenky a ušetřete díky nákupu na Tipli. Jsou pro vás připravené lákavé slevy a cashback!

Rezervovat letenky

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek