Dárky pro ženu do 500 korun

8. 2. 2017

Potěšte svou krásnou dámu na svatého Valentýna! Vybírání toho pravého dárku není vždy jednoduché, ale věříme, že společně to zvládneme jako nic – a klidně se s vámi vsadíme, že najdeme nějakou pecku do pětistovky.

Kdo jiný by měl vaši lásku znát lépe než vy? Zamyslete se, jaká je, a vyberte dárek přesně pro ni – je romantická? Dojměte ji kyticí. Ráda se o sebe stará? Potěšíte ji kosmetikou nebo parfémem. Má v sobě kus rebelky? Zkuste jí vybrat sexy spodní prádlo. Je spíš samotářka žijící ve vlastním světě? Udělejte jí radost nějakým bestsellerem.

Kytice z Květiny Expres

Pro ni - květiny

Na světě snad není dámy, kterou by krásná kytice nezahřála u srdce. Květy sice vadnou, ale city, které jimi dáte najevo, nikdy! Romantickými růžemi dáte najevo svou nehynoucí lásku, ale zdaleka se nemusíte omezovat pouze na ně - na výběr máte i barevné tulipány, slunečnice nebo lilie - že nevíte, jaká kytice by potěšila vaši milou nejvíce? Nevěšte hlevu - přeci každá! S naším kódem KVETTIPLI navíc dostanete navíc 10% slevu!

Poslat květiny s Květiny Expres

Parfémy z Notino

Pro ni - parfémy

Správný parfém doplní každou ženu – ať už voní po květech či po ovoci, na svoji nositelku upozorní, kudykoli projde. Vybírejte z různých intenzit vůně i pro různé příležitosti - těžší parfémy se hodí na večer, lehké svěží na den. Vaše Valentýnka si jej jistě zamiluje!

Vybrat parfém na Notino

Spodní prádlo z Beate Uhse

pro ni - spodní prádlo

Ne každé spodní prádlo musí být především pohodlné – když dojde na krásnou noc strávenou s partnerem, na první místě je vždy slušivost. V čem byste rád večer viděl svou milou? V nevinné bílé, odvážné červené nebo tajemné černé? Vězte, že sama sobě se bude líbit ve všem, v čem se bude líbit vám! A navíc dostanete s odbíráním jejich newsletteru slevu 125 Kč!

Vybrat si na Beate Uhse

Šperk ze Šperky.cz

pro ni - šperky

Diamanty jsou nejlepším přítelem dívky – ale rozhodně nemusíte kupovat hned brilianty, abyste ji potěšil. Spoustu krásných a originálních šperků najdete i za hubičku. Od drobných náušniček až po výrazné náhrdelníky - inspirujte se tím, co vaše milá nosí běžně, a podle toho vybírejte. Zlato či stříbro? S kamínky nebo v chirurgické oceli? Jen pozor na prstýnky - abyste jím neřekli více, než jste zamýšlel.

Koupit na Šperky.cz

Něco na čtení z Knihy Dobrovský

Pro ni - knihy

Romantické příběhy, dobrá detektivka nebo cool komiks? Víte, co čte vaše dáma po večerech se zatajeným dechem? Nechte se inspirovat. Knihkupectví praskají ve švech a jistě zde najdete něco, čím se své dámě zalíbíte. Třeba knižní předlohou jejího oblíbeného filmu? Nezapomeňte, že dnes se v knihkupectvích už zdaleka neprodávají jen knihy - najdete zde i praktické diáře či stolní hry.

Prolistovat Knihy Dobrovský

Něco na sebe ze ZOOT

pro ni - zoot

Každá žena se chce líbit – a pěkné oblečení a hezké doplňky k tomu samozřejmě patří se vším všudy! Pokud znáte její oblíbenou barvu, můžete začít u ní - nebo jí koupit hezké šaty, v nichž jí vezmete někam na večeři? Nejen oblečení, ale i různé módní doplňky, které jí budou zdobit, kamkoli se pohne - tak vybírejte!

Nakoupit na ZOOT

Nebo už dárek dávno máte a každý rok přesně víte, co koupit? Podělte se s námi o své tipy v diskuzi.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Nové slevové kupony v Bonprix, Kytary.cz, Datart a Naturalis

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 13.07.2021
14.7.2021Zobrazit článek

Nové slevové kupony v Farnell, Agátin svět, Mami tati a…

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 06.07.2021
7.7.2021Zobrazit článek

Nové slevové kupony v Bonprix, Knihy Dobrovský, VidaXL a TM…

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 30.06.2021
30.6.2021Zobrazit článek

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.