Booking.com: 5 tipů, jak ušetřit na rezervaci ubytování

Návody na Booking.com 24. 2. 2018

Chcete si rezervovat ubytování přes Booking.com a rozhodující roli u vás hraje cena? V tom případě jste tady správně. Máme pro vás 5 tipů, jak na rezervaci ubytování ušetřit.

Ubytování je často tou nejdražší položkou z celé dovolené. Ne však s Booking.com a našimi tipy, jak ušetřit. Takže jak na Booking.com najít krásné pokoje za příznivou cenu?

1. Ubytování přes Booking.com rezervujte ve vhodnou chvíli

Znáte už teď termín své další dovolené nebo služební cesty? Na nic nečekejte a udělejte rezervaci ubytování na Booking.com ještě dnes. Ceny pokojů se mění v čase podle nejrůznějších faktorů. Velmi často platí, že čím dříve rezervujete hotel, tím lepší cenu budete mít. To platí zejména pro termíny, kdy se v dané destinaci pořádá nějaká společenská akce.

Běžné víkendové pobyty naopak můžete shánět na poslední chvíli. Nebudete sice mít takový výběr, ale hotely vám nabídnou nejlepší cenu, protože se snaží naplnit kapacitu.

TIPLI TIP: V každém případě si vždy vyfiltrujte ty nejlevnější hotely hned po zadání destinace a termínu. Získáte tak nejlepší představu o dobrých cenách za booking ubytování.

2. Využijte Booking.com Genius

Cestujete častěji? V tom případě je právě pro vás určen program Genius. Jedná se o speciální zvýhodnění cestovatelů, kteří alespoň 5 x rezervují ubytování přes Booking.com. Poté jsou zařazeni do programu a získávají 10% slevu v ubytovacích zařízeních, která jsou do programu zapojena.

Sleva ale není tou jedinou výhodou. Některé penziony a hotely dávají zdarma i welcome drink nebo vám posunou check-in a check-out. Akce jsou různé a liší se v závislosti na jednotlivých ubytování.

Pokud vás Booking.com zařadí do programu Booking Genius, na profilu se vám objeví žluté logo s nápisem "genius". Tuto samou značku poté naleznete i u zapojených hotelů.

Booking.com – vyhledávání

Program Genius je odměnou za časté využívání služeb Booking.com.

3. Plaťte za ubytování předem

Znáte přesný termín své cesty a vítě, že pojedete opravdu na 100 %? Zaplaťte za své ubytování předem. Platba na místě je sice obrovskou výhodou, při platbě předem však získáte pokoje za tu úplně nejlepší cenu. Rozdíl klidně může být i několik set korun. Pro platbu předem vám stačí zadat údaje o platební kartě a mít povolené platby přes internet. Ubytovací zařízení si v určitou chvíli platbu samo strhne.

4. Výhodné cestovní pojištění

Jednou z hlavních otázek, kterou si pravděpodobně budete klást, je, kde sehnat výhodné cestovní pojištění. Před cestou je dobré se pojistit a mít jistotu, že prožijete dovolenou v klidu. Kde ale sjednat ty nejlevnější služby? Spousta institucí v dnešní době nabízí různé akce a výhodné nabídky, laik ale jen těžko pozná, která je ta skutečně nejvýhodnější. Využijte Tipli srovnávač pojištění a užijte si ubytování bez starostí.

5. Využijte cashback od Tipli

Zaručený způsob, jak na ubytování nějakou tu korunku ušetřit, je registrace a následný nákup přes Tipli. Tady totiž získáte cashback i celou řadu slev a slevových kódů. A při několikatisícovém nákupu se to skutečně vyplatí!

Rezervovat ubytování se slevou

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

4 módní tipy na podzim – zahřejte se stylově

Jak být v teple a přitom trendy? Inspirujte se a vyberte si z nové kolekce některý z těchto...
18.9.2019Zobrazit článek

Refinancování hypotéky nikdy nebylo snazší. Nově ho…

Česká republika se čím dál rychleji přibližuje k západu a ani ve světě hypoték nezůstává pozadu....
17.9.2019Zobrazit článek

Dny Marianne 2019 – nejlepší nákupy v roce jsou tu

Opět je tu nákupní akce roku - Dny Marianne! Nenechte si ujít nákupy roku s více než 650 slevami...
16.9.2019Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1813 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo