5 tipů na netradiční zásnubní prsteny

Móda Dámská móda Krása a zdraví Valentýn 31. 1. 2020

Žádost o ruku není pro muže nic jednoduchého. Kdy, kde a jak před svou vyvolenou pokleknout? A jaký prsten je pro takový okamžik ten pravý? Inspirujte se originálními zásnubními prsteny, které vaši nastávající budou zdobit na věky věků.

Pestrobarevné fancy diamanty

Do kulata vybroušené čiré diamanty jsou stálicí mezi zásnubními prsteny. Chcete šperkem zapůsobit, ale zároveň se držet tradičního vzhledu? Vsaďte na barvy. Fancy barevné diamanty mají širokou paletu odstínů, světle modrou počínaje a rudou konče. Vybrat tak můžete kroužek s oblíbenou barvou vaší snoubenky.

originální zásnubní prsteny eppi s barevnými diamanty

Diamanty v barvě noci

Diamant je král mezi kameny a muži skrze něj vyjadřují lásku k ženám už od nepaměti. Černé diamanty však byly po staletí výjimkou a stály na okraji zájmu zlatníků. Až v poslední době si lidé jejich výjimečnosti všimli. Pokud hledáte pro svou nastávající něco opravdu ojedinělého, zlatý prstýnek s magickým černým diamantem, je to pravé.

Vintage prsteny v halo stylu

Halo zásnubním prstenům dominuje jeden drahokam kolem dokola zdobený drobnými diamanty. Jsou to nejtřpytivější prsteny vůbec a každou ženu si podmaní svým oslnivým leskem. Ty ve vintage stylu jsou navíc inspirovány kousky, které po staletí zdobily ruce královnám. Takové prsteny spojují moderní zpracování a půvab starých časů.

Dokonalý zásnubní set

Má vaše budoucí snoubenka ráda vše vyladěné do nejmenších detailů? Sáhněte po zásnubním setu, ve kterém jsou zásnubní i snubní prstýnky pro sebe jako stvořené. A to doslova. Zlatník je totiž navrhuje a vyrábí dohromady. Na prsteníčku tak po svatbě vytvoří krásný pár, který se vzájemně doplňuje. Stejně jako vy a vaše snoubenka.

sety zásnubních a snubních prstýnků eppi jsou zdobené dokonalými diamanty

Prsten na míru vaší lásce

Máte naprosto jasnou představu, jaký prsten by vaší vyvolené slušel? Nebojte se svůj nápad proměnit ve výjimečný klenot v rukou zkušeného zlatníka. Řada z nich dokáže také přetvořit rodinný šperk na míru. Vznikne tak jedinečný zásnubní prsten, jenž v sobě spojuje vaše kořeny i jedinečné city k vaší nastávající.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress Day 2020: Největší nákupní festival je zpět

Nakupování může být pro někoho vášní a pro někoho jiného může být třeba nutným zlem. Každý však...
19.2.2020Zobrazit článek

Primark Praha otevře na jaře! Co můžeme očekávat?

Primark, to je nákupní ráj pro všechny milovnice a milovníky módy, kteří mají rádi atraktivní...
13.2.2020Zobrazit článek

Chcete zhodnotit finance? Zkuste podílové fondy

Máte volné peníze a rádi byste je investovali? Nechcete podstupovat žádné zbytečné riziko, ale...
3.2.2020Zobrazit článek