Platí do: 31.03.2019

Jak ušetřit v obchodě s oblečením ZOOT?

Internetový obchod ZOOT si zamilujete – jeho ohromnou výhodou je, že si objednané zboží můžete před koupí vyzkoušet v jejich Výdejnách radosti. Aby se vám nakupovalo ještě lépe, zjistili jsme, jak nejlépe můžete při koupi ZOOT oblečení ušetřit.

Jaké vám nabízíme aktuální ZOOT slevové kupony?

Nezapomeňte pravidelně kontrolovat, zda jsme pro vás neukořistili nějaký ZOOT slevový kód - najdete je nejen tady, ale i na profilu ZOOT.cz.

ZOOT se pravidelně účastní i velkých slevových akcí, jako je například Black Friday – i o něm vás budeme včas informovat ;-)

Užijte si neustálý výprodej ZOOT!

Máme štěstí, že se módní trendy střídají tak rychle jako počasí. Díky tomu je sekce „Výprodej“ v dámském, pánském i dětském oblečení neustále napumpována k prasknutí. Sezónní výprodeje jsou zde samozřejmostí, takže slevy ZOOT chytnete kdykoli se objevuje nová kolekce.

Honem aktuální výprodeje zkontrolujte, než vás někdo předběhne!

Ve Výdejnách radosti s dopravou zdarma!

Pokud si kousek necháte poslat na některou z Výdejen radosti k vyzkoušení, neplatíte za dopravu. A to, co vám nebude sedět, zde můžete bez jakéhokoli poplatku i nechat.

U nás vždy s cashbackem!

Když se vám něco málo z nákupu vrátí, vybírá se hned snáze – proklikněte se na ZOOT přes Tipli a cashback vám připíšeme zpět na váš Tipli účet.

  • Víte, jak uplatnit ZOOT slevový kód? Přečtěte si náš podrobný ZOOT návod.
  • Střevíčky pro princeznu? Zde je najdete. Jaké krásné ZOOT boty můžete koupit?
  • Dojděte si pro radost. Povíme vám, kde se schovávají Výdejny radosti.

Móda a styl na jednom místě - to přesně je ZOOT! Jeden z největších eshopů s oblečením, botami a módní doplňky v České republice vás oblékne do moderních barev a střihů, jaké vídáte v časopisech a na módních přehlídkách. Jeho největším plus je možnost vyzkoušet si jejich oblečení před koupí ve speciálních kabinkách Výdejny radosti.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1344 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo