NOTINO sleva

NOTINO nabízí pestrou paletu slev. Připravuje je prakticky na každou velkou nákupní akci. Kromě toho je zde možnost uplatnit i slevové kupóny. Časté jsou i dárečky a různé testovací vzorky, které lákají k dalšími nákupu.

NOTINO Black Friday

Mezi nejpopulárnější slevové akce na NOTINO patří Černý pátek. Během tohoto listopadového dne si pro vás mnoho obchodů připravuje zajímavé akční nabídky. NOTINO.cz jde ale dál. Akce NOTINO Black Friday trvá celý týden a získat můžete slevy až 85 %.

NOTINO slevový kod a slevový kupon

Čerpat slevy na kosmetiku a parfémy můžete i jinak. Vyberte si z naší nabídky NOTINO slevový kod nebo slevový kupon, který zadáte rovnou v nákupním košíku na Notino.cz. Po zadání se vám sleva automaticky načte a šetřit pomocí pár kliknutí se opravdu vyplatí.

Doprava zdarma na NOTINO

K nákupu vybraných bestsellerů získáte dopravu zdarma. Jedná se o tisíce produktů. Ale pokud byste přece jen narazili na produkt, na který by se doprava zdarma nevztahovala, tak nemusíte zoufat - přepravné stojí pouze 39 Kč.

Notino dříve Parfums.cz je kvalitní a zavedený eshop s parfémy, líčením a kosmetikou. Nabízí široký výběr produktů a kvalitní služby, včetně vlastních kamenných prodejen plných krásy a vůní. Proč se ale vláčet do prodejen, když můžete nakoupit pohodlně na internetu? V eshopu Notino.cz se můžete těšit na více než 55 000 produktů od 1 500 značek. Že se vám z tak širokého výběru motá hlava? Nakupování v eshopu Notino je snadné a za chvilku narazíte na výrobek právě pro vás.

Notino je odborník na krásu. Nechte se inspirovat nejnovějšími trendy a zlepšete svůj look. Pokud chcete cokoliv prokonzultovat, zákaznický servis na Notino se už těší na vaše dotazy. To nejlepší na závěr? Ke všem produktům máte celých 90 dnů na vrácení zboží.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1077 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.