Jak ušetřit v parfumerii Notino?

Sledujte domovskou stránku parfumerie - využijte Notino slev!

Notino nabízí pestrou paletu slev. Připravuje je prakticky k příležitosti každé velké nákupní akce. Kromě toho je zde možnost uplatnit i slevové kupóny. Časté jsou i dárečky a různé testovací vzorky, které lákají k dalšímu nákupu. Seznam slev najdete nejen na domovské stránce parfumerie, ale upozorníme vás i tady u nás na Tipli.

Neprošvihněte Notino Black Friday

Mezi nejpopulárnější slevové akce na Notino patří proslulý Černý pátek. Během tohoto listopadového dne si pro vás mnoho obchodů připravuje zajímavé akční nabídky - Notino.cz ale jde ještě dál. Akce Notino Black Friday trvá celý týden a můžete během něj získat slevy až 85 %.

Chcete exkluzivitu? Použijte naše Notino slevové kupony a slevové kódy

Čerpat slevy na kosmetiku a parfémy můžete i jinak. Vyberte si z naší nabídky nějaký Notino slevový kód nebo slevový kupon, který zadáte do příslušného políčka v nákupním košíku na Notino.cz. Po zadání se vám sleva automaticky odečte z ceny zboží.

Ani korunu navíc – využijte Notino dopravu zdarma

K nákupu vybraných bestsellerů získáte automaticky Notino dopravu zdarma. Jedná se o tisíce produktů. Ale pokud byste přece jen narazili na produkt, na který by se doprava zdarma nevztahovala, tak nemusíte zoufat – svůj balíček si můžete bezplatně vyzvednout i na prodejách v Praze, Brně a Ostravě.

Kupujte parfémy Notino vždy s cashbackem

Každý korunka se počítá! Nezapomeňte se před každým nákupem v této populární parfumerii prokliknout na jejich web přes náš portál, abychom vám mohli vrátit peníze zpět z nákupu.

Notino (dříve Parfums.cz) je kvalitní a zavedený eshop s parfémy, líčením a kosmetikou. Nabízí široký výběr produktů a kvalitní služby, včetně vlastních kamenných prodejen plných krásy a vůní. Proč se ale vláčet do prodejen, když můžete nakoupit pohodlně na internetu? V eshopu Notino.cz se můžete těšit na více než 55 000 produktů od 1 500 značek. Že se vám z tak širokého výběru motá hlava? Nakupování v eshopu Notino je snadné a za chvilku narazíte na výrobek právě pro vás.

Notino je odborník na krásu. Nechte se inspirovat nejnovějšími trendy a zlepšete svůj look. Pokud chcete cokoliv prokonzultovat, zákaznický servis na Notino se už těší na vaše dotazy. To nejlepší na závěr? Ke všem produktům máte celých 90 dnů na vrácení zboží.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1345 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo