Jak ušetřit v obchodě s nábytkem Möbelix?

Nakupujte nábytek levně! Jak? Poohlédněte se na Möbelix a vybírejte, co hrdlo ráčí – cenu vám pomůžeme snížit my.

Vsaďte na poslední kusy!

Nejvyšší Möbelix slevy najdete v červeně označené kategorii „Poslední kusy v nabídce“ na jejich webových stránkách. Najdete zde slevy i více než 90 % na zboží, které už se nebude nikdy prodávat nebo které má nějakou vadu. Nabídka se neustále mění, takže se vyplatí tuto sekci hlídat.

Poohlédněte se v Möbelix výprodejích

O každém Möbelix výprodeji se dozvíte z bannerů na jejich hlavní straně a nějaký výprodej probíhá každou chvíli. Nezapomeňte se sem vrátit i během toho největšího, populárního Black Friday, který probíhá každý rok na konci listopadu.

Pořiďte si Möbelix Kartu výhod!

Chcete mít víc výhod než ostatní? Zařiďte si Möbelix Kartu výhod a staňte se členy jejich klubu! Jakých zvýhodnění se dočkáte? Sbíráte body (250 Kč = 1 bod), za které získáváte bonusy. Pro držitele karet se také každé tři měsíce otevírá speciální nabídka zlevněného zboží.

Využívejte Möbelix kupony a ušetřete ještě více!

Nechte se hýčkat exkluzivními Möbelix kupony, které vám zajistí slevu na konkrétní kus zboží. Kde tyto kupony najít? Buďto u nás na Tipli (na této stránce a v profilu obchodu) nebo u příležitosti nákupních svátků – těmi jsou třeba Slevy DNES a Shopping fever.

V tuto chvíli vám bohužel na Tipli nemůžeme nabídnout cashback – pokud chcete za nábytek dostat odměnu zpět na svůj Tipli účet, zkuste si vybrat třeba na SCONTO nábytek!

Slevy, které jste již mohli využít

Vybavte si domov s Möbelix! Ať už potřebujete oživit jakýkoli pokoj nebo se dokonce stěhujete a sháníte všechno nové - najdete zde pohodlné sedací soupravy, praktické vybavení kuchyně i stylové doplňky do koupelny. A ošizena nezůstane ani vaše zahrada! Potřebujete trochu inspirace? Začtěte se do Möbelix blogu a nechte si poradit se správným výběrem. Spoustu tipů a aktuálních slevových akcí najdete i v Möbelix letáku!

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1280 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo