Levné knihy sleva a slevové kupóny

Milujete vůni knih? Jste vášniví čtenáři? Věříme, že s naším představením slev a slevových kupónů se vám bude číst ještě vášnivěji.
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Levné knihy sleva, slevový kupón, výprodej

Nakupujte knihy, časopisy a učebnice na Levné knihy a získejte slevu až 90 % na zboží ve slevě. Nabídka levných knih se neustále obměňuje, a proto si raději pospěšte, aby vám vybranou knihu někdo jiný nevyfoukl.

Navíc při objednávce nad 2 000 Kč je v ČR doprava zdarma. Osobní převzetí je bez poplatku.

Levné knihy eshop

Máte rozečtený první díl knihy a už byste chtěli zhltnout druhý díl? Že je návštěva knihkupectví pro vás ztráta času? Není nic jednodušího, než nakupovat z pohodlí domova. Navštivte Levné knihy eshop.

Levné knihy blog

Sledujte blog Levné knihy! Dozvíte se např.jaké recepty z jakých kuchařek jsou osvědčené, knižní tipy na daný měsíc. Pročtěte si Májové čtení aneb knižní tipy na květen. Najdete tam knihy za bezkonkurenční ceny.

Levné knihy věrnostní program, akční leták

V rámci věrnostních výhod nabízí Levné knihy 20% slevu při nákupu nad 20 000 Kč. Věrnostní program v obchodě Levné knihy není veden. Levné knihy nevydávají akční letáky.

Proč nakupovat v obchodě Levné knihy?

V obchodě Levné knihy najdete knihy všech žánrů. Od beletrie přes naučnou literaturu až po křížovky nebo sudoku. Významnou oblastí sortimentu je i hudba, mluvené slovo a filmy na CD a DVD nosičích, hračky a také školní a kancelářské potřeby. Nakladatelství Levné knihy se soustředí na vydávání klasické literatury i skvostů světové kinematografie. Nekonkuruje kvantitou připravených titulů, ale sází na kvalitu vydavatelské produkce. V současné době vydává 7–10 titulů ročně.

Milujete vůni knih? Jste vášniví čtenáři? Věříme, že s naším představením slev a slevových kupónů se vám bude číst ještě vášnivěji.

Síť prodejen Levné knihy začala na českém trhu působit v roce 1996. Od roku 2008 celou maloobchodní síť, nakladatelství a internetový obchod provozuje společnost Levné knihy a.s. V roce 2015 můžete nakupovat ve více než 50 prodejnách po celém území České republiky. Devízou obchodu Levné knihy je být dostupní nejen cenou, a tak najdete obchody v rušných částech měst a v obchodních centrech.