JYSK sleva a slevové kupóny

Dánská nábytkářská firma Jysk ví, jak na kvalitu za super cenu! A když k tomu navíc vychytáte Jysk slevy a další speciální akce, ušetříte celé jmění!

V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Jak ušetřit v obchodě s nábytkem Jysk?

Nábytkářská firma Jysk se ve svém řemeslu vyzná – vyrábí kvalitní a designově stylový nábytek a interiérové doplňky, jejichž koupě nezruinuje vaši peněženku. A s našimi tipy, jak v Jysku ušetřit, se vám bude nakupovat ještě lépe.

Hledejte Jysk slevy na jejich domovské stránce

Aktuální nabídku všech Jysk akcí a výhodných nabídek najdete na hlavní stránce Jysku. Věnujte pozornost záložce „Denně nízká nabídka“, kde se ukrývají nové výhodné kousky, a „Skvělé ceny“, kde najdete zboží s Jysk slevou až 60 %!

Vyhrajte dárkovou kartu v hodnotě 3 000 Kč

Vše, co pro to musíte udělat, je přihlásit se k odběru newsletteru na Jysk.cz a doufat ve své štěstí. Jysk totiž každý měsíc losuje ze všech odběratelů jednoho výherce. Proč byste jím nemohli být právě vy?

Vychytejte i velké Jysk výprodeje

Jysk zpravidla nezahálí ani při velkých nákupních svátcích. Můžete se tak spolehnout, že třeba takový Jysk Black Friday je každoročně velká událost, kdy ušetříte celé jmění. Vyplatí se na tyto velké Jysk.cz výprodeje počkat.

Nezapomeňte i na naše exkluzivní slevové kupony Jysk

Pro Jysk vám prozatím bohužel cashback nenabízíme, ale to neznamená, že si nemůžete užít naše Jysk slevové kupony! Najdete je nejen na této stránce, ale i v profilu obchodu Jysk zde na Tipli.

  • Rádi listujete aktuálními nabídkami? Přečtěte si nový leták a podívejte se, co je zde nového - třeba pěkné Jysk matrace?

Dánská nábytkářská firma Jysk ví, jak na kvalitu za super cenu! A když k tomu navíc vychytáte Jysk slevy a další speciální akce, ušetříte celé jmění!

Nábytkářská firma Jysk je vaším parťákem při vybavování domácnosti. Najdete zde krásná povlečení, koupelnové doplňky, skříně, pohovky a mnoho dalšího - zkrátka vše, co vašemu domovu bude slušet. Nezapomeňte pravidelně prolistovávat i jejich katalog, abyste byli stále v obraze a věděli o nových nabídkách.